Forum Forum podatkowePIT

czas zwrotu podatku

czas zwrotu podatku

jasian / 2013-05-21 10:15
Ile wynosi czas oczekiwania na zwrot podatku?? Słyszałem ze jest to 3 miesiące od daty złożenia zeznania. Ktoś sie orientuje jaka jest procedura w urzędzie skarbowym po której następuje zwrot nadpłaconego podatku?
Wyświetlaj:
basia34 / 2013-05-21 12:18
wszystko zalezy od tego jak sie rozliczales i kiedy, im eczesniej sie rozlczyles to tym wieksze prawdopodobienstwo ze kase otrzymasz wczesniej. Osoby kltore czekaly do ostatniej chwili pewnie jeszcze ebda czekac na zwrot kasy. ustawowo to 3 miesiace
witeks. / 2013-05-21 10:43
ja rozliczylem sie rpzez internet i po dwoch tygodniach mialem juz kase na koncie:)
psinka / 2013-05-21 13:11
ja czekalem dokladnie 10 dni! roliczylem sie na poczatku stycznia i w polowie stycznia mialem juz zwrot podatku na swoim koncie :) polecam takie rozwaizanie problemu w pryszlosci :) im szybciej sie rozliczysz tym szybciej dostaniesz kase
Matylda 23 / 2013-05-21 13:32
Jeżeli nadal nie bedzie otrzymywał zwrotu podatku , to może czas żebyś zwrócił się z pytaniem do skarbówki co z twoim zwrotem podatku... w końcu to twoje pieniądze są...
ullkas / 2013-05-21 14:57
ja tam wychodze z zalozenia ze jak minie 3 miesiace to dopiero warto cos sie pytac, napewno jak cos jestes im winny to napewno sie sami odezwa a jak maja zwrocic to predzej czy pozniej napewno oddadza
dredzia / 2013-05-21 10:43
roznie to jest, ja dostalam zwrot po 2 miesiacach, wiec dlugo nie czekalam:) a rozliczalam sie nornalnie, nie przez internet

Najnowsze wpisy