Forum Forum dla firmKadry

Czechy: Skoda zwalnia pracowników z Polski

Czechy: Skoda zwalnia pracowników z Polski

Money.pl / 2008-11-14 03:49
Komentarze do wiadomości: Czechy: Skoda zwalnia pracowników z Polski.
Wyświetlaj:
gwiazdor-hudy / 213.158.199.* / 2009-08-09 14:43
Zakłady w Skodzie w Mlada Boleslav do lutego 2010 r. zwolnią około 7 tyś. pracowników.
W pierwszej kolejności będą to osoby z tak zwanych "eksternich" firm. Czyli będą to na początku Polacy,Słowacy,potem wezmą się za tych którzy mają umowy na czas określony a pracują na czeskich warunkach.Wszystko to spowodowane jest tym że skończyło się tak zwane szrotowe w Niemczech,Słowacji,Austrii oraz w Polsce
wyrzucony na bruk Polak / 195.116.249.* / 2008-12-17 11:27
Skoda zwalina pracowników z polski wpisująć na świadectwie za zgodą pracownika,pytam dlaczego ,przecierz ja nie chcę się zwalniać z pracy,to przecież zwolnienia z winy zakładu pracy.


Skoda zwalina pracowników z polski wpisująć na świadectwie za zgodą pracownika,pytam dlaczego ,przecierz ja nie chcę się zwalniać z pracy,to przecież zwolnienia z winy zakładu pracy.


Skoda zwalina pracowników z polski wpisująć na świadectwie za zgodą pracownika,pytam dlaczego ,przecierz ja nie chcę się zwalniać z pracy,to przecież zwolnienia z winy zakładu pracy.


Skoda zwalina pracowników z polski wpisująć na świadectwie za zgodą pracownika,pytam dlaczego ,przecierz ja nie chcę się zwalniać z pracy,to przecież zwolnienia z winy zakładu pracy.

wanam / 81.190.147.* / 2008-11-14 22:28
Dyskryminacja z powodu narodowości. Do sądu po odszkodowania.
Konik Polny / 99.232.235.* / 2008-11-14 03:50
Škoda, że tak się stało.

Najnowsze wpisy