Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Czechy w UE. Najnowszy sondaż pokazuje niezadowolenie z członkostwa we Wspólnocie

Czechy w UE. Najnowszy sondaż pokazuje niezadowolenie z członkostwa we Wspólnocie

Wyświetlaj:
szifo / 37.7.207.* / 2015-10-25 12:03
niemcy dogadują się z rosją na temat nordstream jest dobrze, czesi nie chcą uchodźców źle bo unia im karze ich przygarnąć, wniosek...
gnjy / 79.191.243.* / 2015-10-25 10:24
Bracia Czesi zawsze mieli ukierunkowane myślenie i pogląd w jedna stronę -Niemcy.
Thomas917 / 81.191.182.* / 2015-10-25 08:26
Tez mi sie ta unia nie podoba ale pamietajcie ze przed 2004 rokiem i wczesniej za aws to byla w polsce bieda a najbardziej bezrobocie mlodych dobre pamietam choc nie bylo tak zle potem za millera. Mysle ze unia polozyla sie po schroederze kiedy przyszedl kryzys pozniej to juz bylo pozamiatane.
Lysy 35 / 77.253.151.* / 2015-10-25 07:39
Maly narod a madry.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bagart / 71.246.114.* / 2015-10-24 23:50
Polsce członkostwo w Unii dało 1. poprawę samopoczucia jako obywateli Europy otwierając granice; 2. Pracę w bogatych krajach Unii 2 milionom rodaków pracy spragnionych a kapitalizm uwiedzionych; 3. Poważny zastrzyk gotówki dla kilkuset polskich urzędników unijnych; 4. Wielki rozwój infrastruktury kraju dzięki kontrolowanym przez UE dotacjom (można to nazwac skokiem cywilizacyjnym)- złodziejstwo funduszy ograniczono, aczkolwiek nie zlikwidowano zjawiska do końca. Ale - 1. Polskę opuściła olbrzymia dwumilionowa armia potencjalnych krajowych producentów, pracowników i płatników podatku dochodowego; 2; ich dzieci przypuszczalnie poprawią liczbę ludności innych krajów; 3. przemysł krajowy się skurczył; 4. Odsetek osób starszych wyglądających miłosierdzia (bo na godziwe emeryturę nie ma co liczyć) wzrosł dzięki milionom polskich uciekinierów do bogatych krajów Unii; 5. Tych emerytów nie utrzymają tysiące Arabów (i nie tylko) wciskanie Polsce na siłę przez Unię. Maleńkie Czechy mają podobnie. Nie dziwota, że krew się w Czechach zagotowala kiedy się dowiedzieli, że ratować będą ich Arabowie, którzy nie zmieszczą się w wodzowskich Niemczech.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Faradaj1 / 94.175.132.* / 2015-10-25 15:09
Masz racje. I chociaz jestem chwilowym emigrantem to wszystko jest prawda co napisales. Niebawem wracam do kraju bo zwyczajnie uwazam ze tak nalezy. Oprucz pieniedzy nie trzyma Polaków nic za granica. A pieniadze to nie wszystko. W kraju nalezy walczyc i pracowac o lepsze jutro. I starac sie aby Unia nie wywierala na nas zadnego nacisku. Przeciez Polska niczego nie narzuca Niemcom czy Francji. To oni wciaz czegos od nas wymagaja.. Ktos moze powiedziec ....- Unia daje nam dotacje ---ale chwileczke. Po pierwsze my tez wplacamy tam pieniadze. Po drugie te dotacje w znacznej czesci sa przejadane przez urzedników i sa powodem rosnacego zadluzenia. po trzecie wartosc zysków z niewolniczej pracy dla zachodnich przedsiebiorstw w kraju i wyprowadzanych na zachód przekracza te dotacje. Wolalbym biedniej ale we wlasnym kraju zyc. Narazie to jest kolonia zachodu.
abc567 / 83.11.153.* / 2015-10-24 22:19
Może i Unia jest dobra na trudne czasy w Europie i na świecie , ale niedobre jest jak ktoś decyduje za ciebie i jeszcze próbuje ci wmówić ,że to jest dobre i jak tego nie zrobisz to nałożą ci karę. Jednym słowem stawiają Cię pod ścianą . Nie o taką Unię chodziło.
maciejjjjko / 85.91.16.* / 2015-10-24 22:31
początek unii to była współpraca w ramach Europejskiej Wspólnoty węgla i Stali pomiędzy Niemcami i Francją a potem kolejnymi krajami. Wtedy unia BYŁA DOBRA. Dziś mamy twór socjalistyczny z lewackim populizmem na koniec faszystowsko-zaborczą politykę krajów, który traktuje wspólnotę jak "swój folwark" mówiąc "jak coś nie zrobicie to my wam damy na siłę" albo "wstrzymamy dopłaty". Należy jak najszybciej rozłożyć ten twór i go zakończyć. Dopiero potem można jeszcze raz reaktywować pierwotną wersję EWG ..tylko ALE TYLKO WSPÓŁPRACY GOSPODARCZEJ a nie urzędy i komisje.
inga905 / 89.229.76.* / 2015-10-24 22:12
głosowałam przeciwko przystąpieniu do Unii, ale nawet ja nie podejrzewałam, że ten akces będzie równoważny z przyjęciem zwierzchnictwa niemiec
gość444 / 109.173.179.* / 2015-10-24 20:29
Nie jestem Czechem ale też nie jestem zadowolony z członkostwa w uni europejskiej no bo co z niej mam np coraz gorzej i gorzej i w dodatku jesteśmy okłamywani że nie ma innej alternatywy.
drwiszon / 31.134.52.* / 2015-10-24 20:27
A zróbcie UCZCIWY sondaż w Polsce to także się okaże jak jest naprawdę.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy