Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Czekam na komentarze pod tym felietonem

Czekam na komentarze pod tym felietonem

Money.pl / 2012-05-26 07:44
Komentarze do wiadomości: Czekam na komentarze pod tym felietonem.
Wyświetlaj:
_gregolicus.greg / 91.142.103.* / 2012-05-26 15:06
dziwiłbym się bardzo, aby po takich lekcjach nienawiści, jakie serwowaliście i zresztą serwujecie dalej, ktokolwiek miałby, jakiekolwiek zmiłowanie.
Michnik's groupie / 46.113.28.* / 2012-05-26 14:17
Skuteczniejszy od naiwnej akcyjności sposób blokowania chamstwa zastosował na swym portalu Tomasz Lis. Żeby tam cokolwiek napisać, trzeba się zalogować z bramki Facebooka. Diabelski wynalazek Marka Zuckerberga automatycznie odkapturza Anonimowych Afekciarzy
-----------------------------------------
Lewacki s*******u .
W tym ubeckim kraju ten kto nie ma takiej pozycji jak Ziemkiewicz albo Łysiak zginie, zajechany przez nadanych z Michnikowo-Kiszczakowego dealu przełożonych.
Wiem to po sobie.
To dlatego, taka anonimowość.
scorpion1 / 178.235.210.* / 2012-05-26 13:42
Red. Plaskuń chce komentarza to i proszę... Należy zacząć od piśmiennictwa samego red Plaskunia. Zacytuję tylko dwa... "Dolnośląski prezydent Rafał Dutkiewicz reprezentuje przecież wiadomy front od zabójców księdza Popiełuszki po zwolenników Michnika......". (30-11-2007) czy "jakie kawały można usłyszeć pod wirsyckiem. Wychodzi Chrystus z IPN-u wielce strapiony: - Przez dwa tysiące lat myślałem, że to sprawka Judasza... " Wielokronie nakłaniałem red Plaskunia do przeproszenia za te i inne stwierdzenia. Ale gdzie tam. Red Plaskuń podobnie jak poseł Niesiołoski jest niezdolny do jakichkolwiek przeprosin. Tacy to już ludzie... siebie warci. Red Plaskuń opakowuje to tylko w bardzie ładne słowotwórstwo. Nigdy nie ma sobie do zarzucenia swojej kompletnej jednostronności kompletnie nic nie ma sobie do zarzucenia, nawet najbardziej perfidnych tekstów w tkz. felietonach. Czekam red. Plaskuń na komentarz po swoim felietonem i na przeprosiny. Po raz kolejny nalegam!
m-53 / 83.24.37.* / 2012-05-26 13:24
No cóż P., od lat jesteś jednym z nakręcających tą spiralę. Nienawiść, zajadła i ślepa wylewała się nieomal z każdego felietony. Trafiając na podatny grunt przyniosła ta działalność eksplozję.
Masz P. co chciałeś.
Pamiętaj, że słowem można zabijać równie skutecznie jak nożem.
Wapniak / 2012-05-26 13:19 / Tysiącznik na forum
Hmmm...jestem realistą i wiem, że chamstwo będzie się tylko nasilać. Wszechobecna komercja zabija kulturę zachowań całego społeczeństwa, przy pełnej, czynnej aprobacie władz i milczącego kościoła. Poza tym "wyścig szczurów" zabija wszystkie kanony przyzwoitości i dobrego wychowania. Wszędzie!!! Od rodziny poczynając.
Honor, uczciwość, praca, odpowiedzialność, wiara to puste hasła, coraz bardziej przystające do frajerów...
Jest takie powiedzenie: "Świat dzieli się na bogatych i honorowych"...
Reytw. / 217.97.193.* / 2012-05-26 11:34
"Idę o każdy zakład, że i pod tym felietonem odbędzie się tradycyjnie weekendowe toczenie piany. Inaczej się nie da".
Przewrotne to "trochę".
putto / 77.254.152.* / 2012-05-26 09:37
Wydaje mi się że stoję z boku, gdyż kibicuję Polsce a nie PISowi, PO, czy SLD, pamiętam Pierwszą Solidarność, zresztą byłem jej działaczem i stwierdzam, że tamta Solidarność ograniczała wyzwiska ale władza ówczesna też je ograniczała, największą agresje wykazują Ruchy zideologizowane, gdyż one są w swoim mniemaniu nośnikiem Prawdy i jako jej nośnicy nie mogą iść na ustępstwa, gdyż ograniczali by Prawdę, np religie nie mogą iść na kompromis bo kompromis jest grzechem, religie tworzą kult męczenników a męczennik to ten co nie poszedł na kompromis, ekumenizm Jana Pawła spotkał się z krytyką że rozpuszcza katolicyzm, człowiek religijny jest powinien być krańcowo oddany swojej wierze a to wyklucza kompromis z inną religią a w wydaniu prostackim wymusza postawę agresywną i nietolerancyjną, agresja jest wynikiem niewiedzy, boimy się tego czego nie znamy a nie znamy się na wzajem
bsf / 77.253.116.* / 2012-05-26 09:32
Chamstwo było od zawsze w POlityce ale POtĘga chamstwa rozPOczęta została w 2005 roku przez POdwórkową ferajnę "ikon i koncesjonowanych boCHaterów" pustych wewnętrznie.
Do tego gatunku POlityków należy mówić językiem, który jest im bliski i tylko taki są w stanie zrozumieć albo wyrzucić na "śmietnik" i zaPOmnieć o ich istnieniu.
funkycoval / 89.25.159.* / 2012-05-26 12:10
Witam
Co oznacza to pisanie liter PO lub PIS w swoich wypowiedziach dużymi literami? Przyznam się, że już od dość dawna nurtuje mnie to pytanie. Próby zorientowania się, czy to zwolennicy czy przeciwnicy piszą dany skrót dużymi literami niestety mi nie wyszły:( Druga sprawa to po co to jest robione? Jeśli już dostanę wyjaśnienie, że np. PO pisane dużymi w każdym nadającym się wyrazie to znak przeciwników PO to co mi to daje?? Łatwiej się zorientować jakie są intencje piszącego? Nie rozumiem...
defdfgerger / 193.109.225.* / 2012-05-26 12:15
jak nie rozumiesz to się nie wypowiadaj, używasz mózgu? rozumiesz już?
funkycoval / 89.25.159.* / 2012-05-26 12:27
Ciekaw jestem co osoba, która napisała powyższy komentarz rozumie. Raczej nie treść artykułu, który komentuje...
scorpion1 / 195.74.79.* / 2012-05-26 21:23
Treść i wymowa artykułów Plaskunia jest zawsze taka sama! Nie skumałeś?
TerryL / 109.107.1.* / 2012-05-26 09:28
Tak już jest w polityce i usłużnym dziennikarstwie, że najgłośniej nawołują do obrony szczytnych zasad ci, którzy sami je łamią. Stąd tzw. "polityka miłości" Tuska polegająca na systematycznym oczernianiu i niszczeniu opozycji, tak samo dwulicowa jak walka o pokój, wolność i samostanowienie narodów prowadzona przez ZSRR.
A Pan nie jest po prostu peowskim dziennikarzem, tzn. obiektywnym pod warunkiem, że obiektywizm będzie szkodził PiS a szczególnie Kaczyńskiemu?
Pan nic nie wnosi do polskiego PKB i do polskiej kultury, może lepiej znaleźć sobie inną pracę?
jagud / 115.84.80.* / 2012-05-26 08:02
Najskuteczniejszy sposob to przestac placic tym wszystkim co pisza po Polsku. Plaskoniowi takze.
Elektro Devil / 2012-05-26 07:44 / Tysiącznik na forum
Niestety to PO i jej środowisko zapoczątkowało fale nienawiści i pogardy dla przeciwników politycznych.

Zabójce Ryszard C. polityk z PO wziął sobie akcje 'wyrżnąć watahę" za cel nadrzędny.

PO stosuje m.in. antyczną prostą, skuteczna zasadę manipulacji tzw. budowanie obrazu wroga i tak skupia znaczną część wyborców.

Płaskoń nie umiał się wysilić nawet na mikro obiektywizm, żeby wskazać genezę problemu który opisał.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy