Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Czerwony Półksiężyc wyśle konwój do Gazy

Czerwony Półksiężyc wyśle konwój do Gazy

Money.pl / 2010-06-07 18:55
Wyświetlaj:
issael / 109.243.2.* / 2010-06-07 22:21
Sytuacja rozwija sie tak jak ma sie rozwijać :).
owieczki moga sobie sądzić co chcą, nie mają na nic wpływu i nie zapowiada sie aby (owce) miały ten wpływ mieć.
Oczywiście nie wszystko jest pod kontrolą, wszak rywalizacja pomiedzy mającymi władzę jest ostra, ale dla owiec nieczytelna.
Dla tych co maja mozliwosci, cekawa wskazówka może byc (oczywiście jezeli tak się stanie - czyli jęzeli sytuacja rozwinie sie w tym kierunku) emigracja wartosciowych i mających władze z Izraela do innych krajów. Jak to sie stanie to bedzie to wyraźny sygnał ze jastrzebie przegrały ten etap i usuneły sie , aby owce mogły bohatersko ginąc i aby na nich wziął odwet "zwycięzca".
martyrologie ofiar (owiec) będzie mozna (umiejętnie) wykozystac w przyszłości.
Oczywiście jezeli po tych "bataliach" jakakolwiek 'przyszłość" jeszcze będzie.
double agent sc / 173.32.52.* / 2010-06-09 05:19
Cieszysz się z tego, że za tydzień krew się poleje? Jesteś mniej rozgarniętym osobnikiem niż myślałem. Ten konflikt można rozwiązać tylko drogą pokojową a nie prowokacjami przez fanatycznych awanturników. Widzę, że nie masz pojęcia o co w tym wszystkim chodzi. Jesteś po prostu głupcem. Owce (jeżeli tak nazywasz Izraelitów) mogą się przemienić w ciągu jednego dnia we lwy z trzema głowami.
issael / 109.243.182.* / 2010-06-09 16:55
Proponuję jeszcze raz przeczytac, to co napisałem.
Mam tez inna propozycję, jak sie nie rozumie, to lepiej nie oceniac wypowiedzi innych, mozna sie tylko ośmieszyć.
No i nie insynuowac tego czego nie ma, to podstawa merytorycznych wypowiedzi.
Ja sobie nie nie pozwalam na ocenianie czy SC jest rozgarniety czy nie, nie ma takiej potrzeby, sc sam swoimi wypowiedziami poziom swego "rozgarniecia" okresla.
Ale potwierdzam to co napisałem. Owieczki nie maja rozgarnięcia co do tego jak sie sprawy mają.
Dlatego (byc może owieczka ) sc napisał to co napisał.
Wyjasnie pewna prostą zasadę, bycie owieczka nie jest uzaleznione od przynalezności, rasowej czy narodowej.
I jeszcze jedno swiat skłąda sie w większości z owieczek :).
esu / 78.8.153.* / 2010-06-07 18:55
Na tej wojnie zarabiają więcej niż szejkowie na ropie naftowej.

Najnowsze wpisy