Forum Polityka, aktualnościKraj

Czesław Bielecki: Będę ciąć warszawską biurokrację

Czesław Bielecki: Będę ciąć warszawską biurokrację

Wyświetlaj:
Elektro Devil / 2010-10-05 10:11 / Tysiącznik na forum
Ciekawe czy warszawiakom starczy zdrowego rozsądku, aby pozbyć się Bufetowej. Jedyny jej spektakularny sukces to Stadion w prezencie dla ITI za pieniądze podatników.
X.X.X. / 195.238.227.* / 2010-10-05 12:16
Już PO obiecywało zmniejszenie wydatków, uproszczenie podatków i wiele wiele bardzo otymistycznie brzmiących poprawek, w praktyce jednak jak jest każdy widzi. Z powyższymi obietnicami może być baaaardzo podobnie.

Na dzień dzisiejszy przed wyborami nie słowa winny być najważniejsze, ale osiągniecia kandydatów.
zbyszek52 / 188.33.113.* / 2010-10-05 12:32
I kazdy będzie obiecywal. Tym może być latwiej Bieleckiemu, że nie zarządzal czymś tak dużym i skomplikowanym jak miasto stoleczne. Nie może wiedzieć jak to trudne. A uczyć się na żywym? Po co przecież są Warszawiacy którzy dzialali w skali makro. Mają przygotowanie. Tylko kto ich będzie chcial rekomendować jeśli nie są politykami?
zbyszek52 / 188.33.113.* / 2010-10-05 10:48
Stadion jest dla miasta a nie dla ITI. Na stadionie miasto będzie zarabiać. Jakubiak przegrala proces z ITI bo zarzucila to co TY.
Dasz glowę, że Bielecki potrafi zarządzać takim wielkim organizmem jak Warszawa? Ja tego sprawdzać nie będę. Wolę Waltz bo wiem, że ona sobie radzi. Myślę, że nie zdajesz sobie sprawy jakie problemy wiążą się z fukcjonowaniem takiego miasta. Skala cię przerasta. Dlatego jak pozwolisz to my Warszawiacy wybierzemy sobie prazydenta. Bez ' mądrych " podpowiedzi z zewnątrz
Elektro Devil / 2010-10-05 11:20 / Tysiącznik na forum
Zbysiu widać po roczniku, że komuchy mocno wyprały Twój mózg.
Wasza wdzięczność dla władzy za to, że wogóle są i "coś" robią jest porażająca.

Ciekawe co rozumiesz poprzez radzenie sobie przez hgw? To, że miasto funkcjonuję? Funkcjonowało także bez niej.

A Stadion za pieniądze podatników ok 500mln na którym zarabiać będzie jedynie TVN to ewidentna podzięka za propagandę szerzoną w tej telewizji dla idiotów.
zbyszek52 / 188.33.113.* / 2010-10-05 12:06
To co napisaleś nie zasluguje na odpowiedź. same bzdury. Jeszcze raz. Sami wybierzemy. Wieku mojego się nie czepiaj. Bo ja wygladam o jakies 15 lat mlodziej, a wydolność mam trzydziestoparolatka. Nie wiem ile masz lat ale psychicznie mogę być mlodszy od Ciebie. Jak byśmy wsiedli na rower albo skoczyli do basenu to pewnie byś tylko plecy zobaczyl.
Co Ty wiesz o komunie. Ja bylem "prywaciarzem" podobnie jak mój ojciec i dobrze wiem co komuna potrafila. Tym bardziej moglem ocenic bo jeżdzilem za granicę.Zresztą nie wiem co to ma wspólnego z wyborami. Warszawa to nie solectwo w którym mieszkasz . Tam latwo powiedzieć co soltys zrobil. A jeśli chcesz wiedzieć co się w Warszawie dzialo za kadencji Waltz to sobie otwórz stronę ratusza i przeczytaj jakie decyzje, uchwaly zapadaly. W ogóle zobacz czym się wladze takiego miasta zajmują. Jeśli chcesz wiedzieć. Ale Ty przecież chcesz tylko bić pianę.
W sprawie stadionu teraz już powiem wprost - klamiesz.
juz_zmeczony_hgw / 195.242.183.* / 2010-10-11 12:10
Co do stadionu to jednak się mylisz, albo nie jesteś w stanie obiektywnie spojrzeć na sprawę. Miasto ma prawo do korzystania ze stadionu 'miejskiego' 2-3 razy w roku. Zarabia oczywiście na opłacie za dzierżawę obiektu, ale równie dobrze mogłoby dzierżawić grunt pod prywatna inwestycję bez wydawania 0,5 miliarda złotych. A co do obopólnych korzyści ITI i PO to wystarczy tylko spojrzeć na wydatki na dwie stołeczne drużyny grające w ekstraklasie Polonia 3 mln i Legia 450 mln. Więc śmiem twierdzić, że tylko zaślepiony lub mający interes, żeby tego nie widzieć, nie widzi że coś jest nie tak. A co do zarządzania miastem to niech każdy sobie odpowie stojąc w korkach lub czekając latami na zakończenie inwestycji infrastrukturalnych.
Binarek / 2010-10-05 10:00 / Tysiącznik na forum
"Leszek Balcerowicz przyszedł z 30 młodych ludzi do Ministerstwa Finansów i zrobił rewolucję" - mówi Bielecki."

Już za to jedno zdanie jesteś na krótkiej liście prezesa :)

Najnowsze wpisy