Forum Forum inwestycyjneForex

Członek RPP umocnił złotego

Członek RPP umocnił złotego

Money.pl / 2011-01-11 16:06
Komentarze do wiadomości: Członek RPP umocnił złotego.
Wyświetlaj:
fghj / 70.52.170.* / 2011-01-11 17:51
No coz,czas uwalic kredytobiorcow,a szczegolnie hipotecznych.Nie wiem czy takie wymachiwanie szabelka dobrze sie skonczy dla wszystkich.Sciaganie miedzynarodowych sepow w celu umacniania waluty zabije i gospodarke=wplywy do budzetu panstwa, i przecietnego Kowalskiego.Krotkowzrocznym wydaje sie byc takie posuniecie,a szczegolnie w tak niebezpiecznych czasach w E U.
WgX / 85.112.201.* / 2011-01-11 16:06
Inne kraje podejmują działania aby osłabic swoją walutę a gospodarce i rządowi zapewnić niskie koszty pożyczkowe. W tej krainie ja sie boję dalej życ, mam wykształcenie i doświadczenie ekonomiczne i wiem , ze przyczyną inflacji w Polsce nie są niskie stopy procentowe (bo są 8 krotnie wyzsze niz w CH i 2 krotnie wyzsze od czeskich)!! Podwzyki podatkow i akcyzy generują inflacje i inflacja na poziomie 3-4 % jest bardzo dobra jesli jest stabilna, to wlasnie niestabilnosc poziomu inflacji jest wiekszym zagrozeniem od jej wartosci.
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2011-01-12 09:39
Nie bądź taki naiwny. Rządy maja głęboko w nosie koszty pożyczkowe, w razie czego podniesie się podatki (tak jak teraz w Polsce) i problem z głowy. WYRAŹNIE widać że pod koniec roku rząd osłabił złotówkę z zamiarem sprzedania dużej ilości euro na rynku (aby wziąc potem lepszą cenę) i widzimy tego efekty.
Zapamiętaj to sobie: rządy grają na walutach bo z zysku można niezłą kasę wziąc do kieszeni. Kto ci udowodni jaki był dokładny zysk ? Tylko nie mów mi nic o niezależności RPP i NBP, szczególnie obecnie rząd ma na nie decydujący wpływ.
don kichot / 83.20.175.* / 2011-01-11 16:19
dziwadełka z rpp będą "walczyć" z inflacją wywołaną fiskalizmem (nie)rządu POkręconych i kreacją "pieniądza bankowego"
dfk / 83.27.44.* / 2011-01-11 19:56
Nie ma to jak członek, który potrafi umocnic!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy