Forum Polityka, aktualnościKraj

Czuma: Nie ma podstaw do mojej dymisji

Czuma: Nie ma podstaw do mojej dymisji

Money.pl / 2009-02-11 11:52
Komentarze do wiadomości: Czuma: Nie ma podstaw do mojej dymisji .
Wyświetlaj:
larson71 / 2009-02-12 15:11
nie ma ?czy aby napewno panie Dzuma???? mają racje ludzie którzy mówią ze krysztalu brud sie nie ima?
podatnik / 2009-02-12 13:33 / Bywalec forum
Nieważne , czy ukradł , czy jemu ukradli - jest zamieszany i nietacy ludzie nie powinni obejmować ważnych stanowisk w Państwie. Nie można realizować własnych ambicji kosztem Partii ,która traci na wizerunku.
Nie można też pozwalać sobie jako człowiek ,żeby inni dla osiągnięcia swoich celów wywlekali jakieś sprawy i niszczyli autorytet - dla stanowiska nie warto.
Trzeba pamiętać ,że w polityce jest tak nie ważne czy ukradł czy jemu ukradli jest zamieszany i to wystarczy.
Ludzie muszą umieć odchodzić z klasą, nie można pozwalać na takie dyskusje wobec własnej osoby jeżeli ma się honor i ambicję . W działalności gospodarczej różnie bywa , do śadu nie chodzi się po sprawiedliwość tylko po wyrok a idąc w polityke trzeba być wolnym od takich rzeczy.
Minister sprawiedliwości nie może mieć żadnych spraw na koncie nawet wygranych dlatego aby opozycja , przeciwnicy nie mieli możliwości go dyskredytować , a poddatnym na pewne sprawy żeby nie przyszło do głowy go szantażować
to abecadło polityki i władzy.
Ta uwaga dotyczy wszystkich ugrupowań , bo wszystkim się zdarzało stać murem w sytuacjach kiedy powinna sprawa autorytetu partii i jej jedności być ważniejsza niż własne ambicje.
zgred 2 / 153.19.47.* / 2009-02-12 09:03
Kto Tuskowi podsunął pomysł mianowania tego kanciarza na ministra - nomen omen- "sprawiedliwości"?
Dno moralne tego rządu jest już blisko!
Bratanek / 83.175.140.* / 2009-02-11 21:12
Od czasu Sz.P. ministra Ziobra nie macie szczęścia do ministrów sprawidliwości. Raz ten Cwiokalski mecenas oligarchów teraz ten krysztalowy Dżuma , totalna kompromitacja tego bajkopisarza conDonalda. Ale naród ufa dalej. Spytam skąd tyle fiutów w tym szanowanym przez mnie kraju ????
v............! / 151.92.176.* / 2009-02-12 13:38

Cwiokalski mecenas oligarchów teraz ten krysztalowy Dżuma , totalna kompromitacja
tego bajkopisarza conDonalda. Ale naród ufa dalej. Spytam skąd tyle fiutów w tym
szanowanym przez mnie kraju ????
- właśnie nie wiem, ale najwyższy czas aby razem z PIS-em przepadli na zawsze... Czego Polsce i sobie życzę...
Co za intelektualne dno...Żenada.
axxel / 83.143.213.* / 2009-02-11 12:59
Kto boi sie Czumy?

az prosi się aby zadać takie pytanie

dla kogo Czuma na stanowisku ministra sprawiedliwości jest az takim zagrozeniem?

Najciekawsze jest to ze te rewelacje zapodaje do polskiego manipulatora, dziennikaż polskiej poloni, który nie lubi Czumy za to ze ten posądził go (dziennikarza) o współprace z komunistycznymi siłami bezpieczeństwa.

Warto aby przyjzeć sie wypowiedziom poszczególnych polityków, poszczególnych partii, warto zobaczyc komu na rękę takie oskarżenia wzgledem Czumy.

Nie przesadzając o prawdziwości lub nieprawdziwości zazutów, obejrzenie polskiego piekiełka w tym aspekcie (aspekcie Czumy) , jest ciekawe.

Interesujące jest stwierdzienie niektórych polityków z PiS-u o tym ze docierały do nich , jakies wiadomosci o nizbyt chlubnych poczynaniach Czumy, na emigracji w USA.

To jest baardzo interesujące, tym bardziej ze mi samemu było dane doswiadczyć polsiego piekiełka emigracyjnego, nawet sobie myslę ze to emigracyjne piekiełko jest wieksze od krajowego, ale to tylko moje prywatne zdanie :)

o jednym tez jestem przekonany, polonia szcze gólnie ta w USA jest baardzo nasycona byłymi a może i aktualnymi współpracownikami, odpowiednich służb.

dobrego dnia :)
POpicer / 156.17.201.* / 2009-02-11 12:54
ministra jak my. Minister nie lepszy od nas samych, dlatego trzymamy kciuki za naszego ministerciunia i za cały cudaczny tuskowy rządek.
Elly / 85.89.191.* / 2009-02-13 19:38
POpicer, co z Twoją ortografią ?
KANCIARZ, jest poprawnie !
jhgfhgdtrs / 89.74.145.* / 2009-02-11 11:52
Sami swoi. ten kraj to jeden wielki wałek. A poza tym aby w Polsce się dorobić to trzeba kogoś przekręcić tak jak rząd Polski przekręca nas
blankaspa / 151.92.176.* / 2009-02-11 11:59
A który rząd? Bo o ile dobrze pamietam to najbardziej "przekręcony " rząd mieliśmy ze dwa lata temu...Szukał prężnie układu, a jak już znalazł to wśród swoich ministrów...Że nie wspomnę o podsłuchiwanych, szpiegowanych "superuczciwych" koalicjantach...
Sami swoi. ten kraj to jeden wielki wałek
- właśnie.
Bratanek / 83.175.140.* / 2009-02-11 21:24
Szanowna Pani blankaspa moze wielmozna Pani przespała te czasy. ... wszystko co został poruszane przez poprzedny rząd to smierdziało judeo-komuszkowymi przekrętami. FOZZ, mafia paliwowa, prywatyzacja ZUS-u itp. Ziobra zlikwidowac bo był w porzadku i przeszkadzał tow. tow.tow. millerowi, urbanowi, kwasniewskiemu itp. A teraz wielmozna Pani blankaspa mamy krysztalowy wymiar sprawidliwości. Juz nic nie smierdzi przefarbowani bolszewicy dalej na 'topie ' . dziura w budżecie załatana nalezli nawet więcej niz oczekiwano. No No ... żalosna jest ta obyatelka bardzo żalosna
już pora / 79.188.238.* / 2009-02-11 12:07
nieznai sprawcy ponad 100 morów w stanie wojennym
nie można znaleźć kto wydał wyrok na górników z Wujka
nie można znaleźć kto wydał wyrok na ks Popełuszkę
zamach na firme Optimus
tragedia rodziny Olewników

ta lista nie ma końca w państwie zmontowanym przez Kiszczaka Jaruzela i Wałęsę z jego konstruktywną opozycją.


i zajrzyj na koniec na Aferę Żelazo
Bodek2 / 2009-02-11 12:57 / Bywalec forum
No ale zrozum 'już pora' co 'blankspa' Ci pisze. Ludzie, którzy znali, jak Ty, te wszystkie przekręty zrobione przez układ, mieli 2 lata na to, żeby coś z tym zrobić.

A wyszło jedno wielkie jajco... (w tym np. śmierć polskiego inżyniera po części dzięki rozmontowaniu służb wywiadowczych przez Macierewicza)
Bratanek / 83.175.140.* / 2009-02-11 21:33
Haraszo Bodek haraszo.

a gdzie swój zawód nauczyli oficerowie służb wywiadowczych PRL ?? no gdzie ? Moze na Grenlandii ?

S.p. Goedeta zginął bo tylko za jego zwłok chcą zapłacić przedtem Tusk wykłuczył spełnienia żadania talibów. Jestes otłumanionym frajerem koleś ...
blankaspa / 151.92.176.* / 2009-02-12 13:49
Rany co za koleś...

Goedeta zginął bo tylko za jego zwłok chcą zapłacić przedtem Tusk
wykłuczył spełnienia żadania talibów.
- naprawdę? A co z żądaniami wypuszczenia talibańskich terrorystów i opuszczeniem terenów plemiennych które wykluczył rząd pakistański? WIEM, wg PiS-kowców trzeba był wojnę wypowiedzieć Pakistanowi i wypuścić wszystkich przestępców z ich więzień! Albo jeszcze lepiej, wysłac GROM na tereny gdzie nie działa wywiad (pomysł PIS-u)...co tam niech zginie jeszcze 30 żołnierzy oprócz jednego zakładnika...
Jaki okup? Pogłoski dziennikarzy dzień czy dwa przed ogłoszeniem że Polak nie żyje (nie wiadomo nawet czy inżynier jeszcze wtedy żył) a i tak oprócz tego domagali się wypuszczenia terrorystów...Nie zauważyłeś bo tak wygodniej i można opluć rząd przy okazji?

wszystko co
został poruszane przez poprzedny rząd to smierdziało judeo-komuszkowymi
przekrętami.
- naprawdę? Lepper (z wyrokami), Kaczmarek, Lipiec też?
Przykro mi że jestem według ciebie taka żałosna, bo prawda boli i nie zawsze jest wygodna dla PIS-u ale otumaniony to na pewno jesteś ty...
Współczuje i życze powodzenia w myśleniu...Nie boli.

Najnowsze wpisy