Forum Forum finansoweBanki

czy bank sprawdza wiarygodnosc zaswiadczenia o zarobkach?

czy bank sprawdza wiarygodnosc zaswiadczenia o zarobkach?

problemowa9392 / 2012-03-07 09:53
Chce wziac kredyt okolo 10 tysiecy zlotych. W zwiazku z tym z tego co wiem, musze przedstawic bankowi zaswiadczenie o zarobkach. Mam jednak pytanie, czy bank jakos pozniej to sprawdza? np dzwoni do mojego pracodawcy i sie pyta czy faktycznie tyle zarabiam? nie chce aby wszyscy ode mnie z zakladu pracy wiedzieli, ze chce wziac kredyt////
Wyświetlaj:
Kasia B-k / 93.105.96.* / 2012-03-09 07:30
Witam serdecznie!

Weryfikacja jest potrzebna. Zgadzam się z opinią Berniego poniżej, tragedią nie jest, że bierzemy kredyt, tragedia jest wówczas, gdy nie możemy go spłacić. Ale nawet wówczas istnieje szansa na prolongatę spłaty. Ale to już nie na temat.

Proszę jeszcze sprawdzić kredyt, który Pani szuka, tak aby wybrać najkorzystniejszy, na stronie www.InvestPuls.pl - może tam Pani wyszukać i porównać kredyty wg własnych parametrów.

Pozdrawiam!
Bernie / 164.126.138.* / 2012-03-09 00:38
Owszem bank może potwierdzić taką informację jak również informację o zatrudnieniu danej osoby. Wstydzić się nie ma czemu, bo jeżeli ktoś pracuje, to przecież wzięcie kredytu nie jest żadną ujmą na honorze. Gorszym problemem byłoby nieterminowe jego spłacanie i w związku z tym telefony do zakładu pracy.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: