Forum Forum finansoweKredyty

czy brac kredyt w euro?

czy brac kredyt w euro?

problemowadziewczyna / 2011-11-29 09:42
chodzi mi o przyszłość euro i strefy euro, Co się stanie z kredytem jak rozpadnie się strefa euro, jak będzie spłacany?
Wyświetlaj:
wirrr / 2011-11-30 15:00 / -
radzę zostać przy kredytach przyznawanych w złotówkach
wolno_myślący / 89.74.199.* / 2011-11-29 22:12
Dobre pytanie. Myślę, że tylko wróżka jest w stanie Ci odpowiedzieć jaka przyszłość czeka euro. A tak bardziej serio to myślę, iż branie kredytu w tym momencie nie tylko w euro, ale każdej innej dostępnej walucie nie jest najlepszym wyborem. Zauważ, że w miarę jak osłabia się € w stosunku do np $ to traci też PLN, zarówno do € jak i $(to co robią obecnie rządy w Grecji czy Włoszech to tylko zabiegi kosmetyczne mające na celu stwarzanie pozorów reform finansowych). Do tego dochodzi sytuacja finansowa u nas. Duża część zadłużenia jest w walutach obcych, (słabsza zlotówka-> wzrost długu publicznego -> konieczność reform-> podnoszenie podatków -> wzrost inflacji -> wzrost oprocentowania kredytów i lokat-> itd.) Reasumując do póki nie zmieni się zaufanie do strefy to będziemy w czarnej ...e i branie kredytu w ogóle może skończyć się nie za ciekawie. Ale to tylko takie moje dywagacje ;P
aspaklar / 2011-11-30 11:09 / Bywalec forum
raczej nie dojdzie do takiej sytuacji
kosteczka83 / 2011-11-29 10:48 / Bywalec forum
kto nie zaryzykuje ten sie nie do wie:)
tańczący_z_fundami / 193.41.231.* / 2011-11-29 10:11
Jak każdy kredyt, z pieniędzmi w zębach i w podskokach.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: