Forum Forum finansoweKredyty

Czy dostanę kredyt?

Czy dostanę kredyt?

Maliniaczki / 80.51.238.* / 2011-09-24 16:42
Witam, chcemy z żoną kupić mieszkanie o powierzchni 71m2, za ok 145000zl, w Elblągu. Mamy 1 dziecko 2 letnie i drugie w drodze:) pracuję tylko ja, umowa na czas nieokreślony, średnie zarobki z 6 mies. to ok 4200 netto. Teoretycznie mam taką zdolnośc, ale jak to jest w praktyce? Bo nie wierzę kalkulatorom zdolności kredytowej. Dodam, że chcemy wziąc kredyt na 100% wartości nieruchomości i mamy jakieś 2 drobne kredyty (sprzęt na raty) które nie długo się kończą, w sumie to jakieś 200zł/ mies. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
Wyświetlaj:
baba32 / 2011-09-26 11:16
osobiście korzystałam z dorady finansowego i polecam ich usługi bo rozwiali wiele moich wątpliwości, z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że nie powinieneś mieć problemów z pozyskaniem kredytu przy Twoich zarobkach, zastanowiłabym się jednak nad kwestią wkładu własnego, gdyż wtedy masz niższe comiesięczne raty, poza tym Twoje zaciągnięte do tej pory kredyty mogą być przez bank wzięte pod uwagę na Twoją korzyść, gdyż zobaczą że nie masz kłopotów z ich spłatą, wiem też że marżę kredytu można obniżyć zakładając w tym samym banku kartę kredytową, ale najlepiej zrobisz jeśli skonsultujesz się z doradcą finansowym :)
Andrzej2921 / 89.77.12.* / 2011-09-26 10:38
Faktycznie kalkulatory zdolności kredytowej nie są zbyt rzetelnym źródłem. Najlepiej idź do banku i się dowiedz co i jak a jak nie masz na to czasu to zostaje jeszcze kontakt z doradcą kredytowym. Ze swojej strony polecam tych z portalu finansosfera.pl POWODZENIA

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: