Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Czy DWS top 50 MiŚ, ING Subf sektora finansowego, PKO/CS strategicznej alokacji się rozkręcą?

Czy DWS top 50 MiŚ, ING Subf sektora finansowego, PKO/CS strategicznej alokacji się rozkręcą?

Jonan / 83.30.5.* / 2007-06-11 21:28
W lutym zainwestowałem 50% w PKO/CS MiŚ, 25% w DWS Top 50 MiŚ, 25% w ING subfundusz budownictwa i nieruchomości.
Jak dotychczas to jestem zadowolony tylko z PKO/CS.

Teraz chcę zainwestować, ale zastanawiam się gdzie, MiSie już poblokowane (nie wiem czy PZU MiS też?).
Chcę podzielić w płatę na 2-3 fundusze i zastanawiam się nad:

ING Parasol Akcji
ING Parasol Budownictwa (może wreszcie ruszy?)
ING Parasol środkowoeurop.sektora finansowewgo (niewiadoma?)
do 15 ING nie pobiera prowizji.

BPH Akcji dynamicznych spółek (nie wiem czy nie jest zablokowany?)
DWS Top 50 MiŚ
PKO/CS strategicznej alokacji (też wielka niewiadoma)

Bardzo proszę o sugestie, uwagi
z góry bardzo dziękuję
Wyświetlaj:
bosman 59 / 87.205.193.* / 2007-06-19 08:17
Zainteresuj się AIG MISS -- WZNOWIENIE ZAKUPU !!!!!
piotr.bp / 2007-06-16 10:37
Zrobiłem ten sam błąd - zainwestowałem w ING parasol budownictwa - ale nie doczytałem, że jest to fundusz zrównoważony - i do tego bardzo ostrożnie zarządzany - wycofałem i przeniosłem do LM akcji (obserwuję), teraz zastanawiam się nad wycofaniem z ING parasol - selektywny - bo też jakiś mizerny (zarobiłem, ale mogłem lepiej ulokowaś środki). Nie podałeś horyzontu czasowego lokowania...
TaS / 2007-06-17 18:08 / Tysiącznik na forum
miałem selektywny kupiony zaraz po tym jak wszedł na rynek. Chciałem wziąć akcyjny, ale jakoś dąłem się namówić gościowi w moim banku na "nowy produkt", wycofałem się z przyczyn wyższych (potrzebowałe gotówki) i nie żałuje. Chyba nie realizuja do konca strategi opisanej w prospekcie...
TaS / 2007-06-14 00:29 / Tysiącznik na forum
nie idź ta ostro, nie bądź taki pazerny... przejedziesz się.

Moim zdnaiem kup seb4 lub jakas lakte załóż :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy