Forum Forum finansoweBanki

Czy działa wam logowanie do kb24?

Czy działa wam logowanie do kb24?

ppp000 / 83.10.30.* / 2009-07-21 20:12
Próbuje się zalogować i nie daje rady a telefony do kredyt banku oczywiście nie działają bo po co :/
Wyświetlaj:
kb24lipa / 80.239.242.* / 2011-06-03 10:01
kb24, to chyba najgorszy serwis internetowy jaki znam, nie dość, że opłaty są kolosalne, to jeszcze znikają pieniądze z rachunku. Nie wierzycie, to załóżcie sobie konto. Zniknęło u mnie 150 zł. Nie było żadnej informacji w historii operacji, na wyciągu, w środkach zablokowanych. Po kilku dniach skontaktowałem się tel. z infolinią i uzyskałem informację, że zostały pobrane opłaty za odsetki od limitu i opłata roczna za jego odnowienie. I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w serwisie nie ma żadnej informacji o tym, a konsultant poinformował mnie o widoczności tej operacji za miesiąc na kolejnym wyciągu.
To jest po prostu kpina!!!
Macie mało urozmaicone życie? Załóżcie konto w kredyt banku, na pewno będzie ciekawsze ;)
Pozdrawiam
Małgo / 89.231.6.* / 2013-10-03 20:27
U mnie od kilku dni nei aktualizują mi historii operacji. Zrobiłam 2 przelewy. Jeden dotarł (osoba mi dała znać) a drugi nie wiadomo gdzie się podział. I czekam teraz na odpowiedz z banku, wydzwaniam na infolinie czekam po pół godziny a oni szukają przelew jak by to była igła w stogu siana. Oczywiście nadal nic nie wskórałam.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: