Forum Forum inwestycyjneSpółki

Czy firmy z sektora budowlanego będą miały odbicie?

Czy firmy z sektora budowlanego będą miały odbicie?

tomasz1 / 83.31.129.* / 2007-09-01 20:38
Chodzi mi o euro 2012 ..dokładnie o stadiony, drogi, hotele , narazie kompletnie nic sie w tym tematem nie dzieje . A po obserwacji firm typu- Mostostal Ex ., Fon ...to sytuacja nie przedstawia się najlepiej z tego względu, że zostały bardzo przecenione...... Co dalej?
Wyświetlaj:
szakal_poland2 / 2007-09-01 20:49 / portfel
Mysle ze na tym interesie nia da sie zbyt wiele zarobic. wydaje mi sie ze takie kontrakty zgarna firmy zagraniczne. pozatym gielda zareagowala na euro 2012 w polsce w dniu kiedy zostalo to oficjalnie ogloszone.Pozdrawiam
gienz / 85.193.225.* / 2007-09-02 00:37
Euro nie ma co się za bardzo sie ekscytować, będzie miało wpływ ale jako tylko jeden z czynników nakręcających koniunkturę w branży. Myslę, że czasy budowlanki na GPW jeszcze wrócą, bo są solidne podstawy fundamentalne dla tej branży. Te ostatnie spadki są naturalna sytuacją w związku z przesadnymi wzrostami w ostatnich miesiącach. Branża przestała być chwilowo modna, spółki muszą stanieć i być na nowo atrakcyjne i moda wróci.

To, że większe kontrakty zgarną duże spółki to wiadomo, ale podwykonawcami będą w znacznej mierze te mniejsze.
tomasz1 / 83.31.136.* / 2007-09-02 10:56
Witam!
Zgadzam się z tobą . Myślę, że w prespektywie dłuższego czasu będzie istniało wybicie w tym sektorze. Bardzo dziękuję za wypowiedzi.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy