Czy idzie bessa?

vargas / 2007-11-06 21:22
Witam!!!!

Moim skromnym zdaniem idą spadki i cały listopad bedzie niepewny, a to z tego powodu iż publikowane za 3 kw. nie są najlepsze.
Mam nadzieje, że koniec listopada, a początek grudnia to będzie ten okres kiedy na rynkach już nie będziemy tracić, a zaczniemy zarabiać i może GPW będzie walczylo o jakiś rekordzik może 4000pkt

pozdrawiam
Wyświetlaj:
cortez / 2007-11-08 11:24 / Bywalec forum
według mnie możemy zaobserwować znaczące, globalne pogorszenie nastrojów na rynkach. Co przenosi się naturalnie i na naszą GPW. I tylko znacząca poprawa sytuacji na rynkach zagranicznych może dać szansę na ominięcie spadków w najbliższych dniach
Bartosz Milewski / 2007-11-06 22:51 / Bywalec forum
typowa spekulacja: może, może i może.... a MOŻE poprzesz to jakimiś faktami?
Twoje zdanie naprawde jest skoromne , gdyż GPW nie tylko w listopadzie bedzie niepewna, ale od zawsze jest NIEPEWNA.
Nadzieja, hmmmm..... dobra nadzieja nie jest zła, lecz jak opieramy wszystko na "może" to sądze ze i w grudniu byśmy tracili. Spadki nie muszą równać się stratom, jak już nauczyć sie zasady "nie zadobiłeś na tych spadkach, zarobisz na następnych" będzie dużo lepiej, zaufaj mi.
A tak na marginesie, co twoim zdaniem prognozuje ten rekordzić 4000pkt ?
(jak będzie to coś dobrego, może masz dojście do ciekawych info, wtedy nic tylko inwestować)
max1224 / 195.117.209.* / 2007-11-06 23:36
polemizowałbym
1) do złych wiadomości można się przyzwyczaić i od pewnego momentu je ignorować
2)lokkalnie nadal mamy niezłe fundamenty
3)rajd św mikołaja
4)windows dressing na koniec roku
5) efekt stycznia
6 psychologia - paradoksalnie jak jest tak źle to może gorzej być nie może....
ale to nie oznacza jednoznacznie czy będą wzrosty czy spadki fundusze mają to do siebie że natrendzie bocznym też podnoszą wartość jednostek , a że nie będzie to 80% ani nawet 30% rocznie? no cóż banki dają ile?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy