Forum Forum inwestycyjneFundusze

czy ing ma dobre fundusze?

czy ing ma dobre fundusze?

criterss / 80.55.183.* / 2007-06-14 19:13
Rozwijając wątek-poleca mi je doradca szczególnie typu parasolowego, ale ich stopy zwrotu nie budzą mojego zaufania. Subfunusze zrównoważony czy akcyjny przynoszą wiele niższe zyski niż np.arka nie wspomnę już o budownictwie i nieruchomościach-niby taki super strzał w 10 a tylko ok 1,7% w ciągu miesiąca???
Wyświetlaj:
oneprofit / 2007-06-23 20:43
ING Bud i Nier jest dopiero w fazie rozwoju. Dajmy mu czas aby pokazał na co go stać
psmakler / 2007-06-22 21:25
Żeby się tego dowiedzieć musisz korzystać z obiektywnego źródła informacji, z mojej stro-
ny; zapewniam cię że każda korporacja finansowa chce wyjść na swoje i często niektóre
z nich podają się za najlepsze, sam rozejrzyj się po funduszach i pamiętaj, że dobre wyni-
ki historyczne funduszu nie dają gwarancji ich powtórzenia się. Tutaj liczy się jakość zarządzania nimi.
mikolajk / 83.16.54.* / 2007-06-15 13:20
Ja bardzo lubię ING i czesto proponuję je swoim klientom. Mają duzy zespół inwestycyjny i szeroką gamę produktów. Jesli lubisz zarzadzać aktywnie swoimi środkami, to struktura parasola jest jak najbardziej sensowna.
Nie bardzo rozumiem jak stopy zwrotu mogę budzić czyjeś zaufanie. Jeśli zalezy ci tylko na maksymalizacji zysku, to przyjrzyj się funduszowi ING akcji - od kwietnia jest nowa zarządzająca tym funduszem, więc w bliższej przyszłości powinno się to przełozyc na wyniki. Ciekawy jest też nowy subfundusz Środkowoeuropejski Sektora Finansowego..
Co do subfunduszu budownictwa i nieruchomości - popatrz z perspektywy a zrozumiesz skąd te wyniki. Primo - to jest fundusz zrównoważony, więc nigdy nie dorówna akcyjnym. Secundo - sam WIG-Budownictwo w ostatnim miesiącu jest 0,37%, więc czemu niby fundusz inwestujący w tę branżę miałby nie wiadomo jak odstawać?
TaS / 2007-06-16 00:04 / Tysiącznik na forum
no coż standardem ostatno jest dążenie do maksymalizacji zysku i wiara w cuda (budowlanka MUSI dawać SZYBKI zysk).

Ing-a miałem kiedys selektywnego wyszedłem po paru miesiącach (wbrew swoim zasadom, ale gotówka była mi niezbędna) i teraz się cieszę...

Te ich produkty są głównie z nazwy ciekawe, ale w tresci juz mniej. Choc zdania o nowej zarządzającej jeszcze nie mam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy