Forum Polityka, aktualnościKraj

Czy iść na wybory - oto jest pytanie?

Czy iść na wybory - oto jest pytanie?

nie_ide_na_wybory / 109.243.247.* / 2011-09-21 11:27
Codziennie w telewizji mówią o wyborach. Oczywiście dla przeciętnego człowieka jest to dość męczące. Do tego jestem troszkę znudzony polityką i tym, co wygadują politycy w tym przede wszystkim Palikot, Macierewicz i Kalisz. I nie ukrywam, że nie chcę mi się iść. Nie przekonują mnie kampanie promujące, jakieś inicjatywy prezydenta, jakieś akcje społeczne, po prostu to na mnie nie działa.

Pewnie jak pójdę (ale wątpię) to oddam głos na PO. Teraz promują się spotem na temat pozyskiwania funduszy z Unii, a że w 2009 roku dla firmy pozyskałem 260 tys. to w myśl solidarności unijnej poprę ich, bo w końcu to oni tą kasę wywalczyli. Ale najpierw muszę przezwyciężyć średnią chęć uczestniczenia w wyborach. Może ktoś jest w stanie mnie przekonać, że jednak warto?
Wyświetlaj:
bartoo98 / 2011-09-21 11:51 / Bywalec forum
isc, zeby potem nie narzekac, ze zostal wybrany ten kto zostal
anty_ / 2011-09-21 14:22
trochę mnie przeraża ta suma, którą chcą pozyskać z UE, w końcu to nasz dług... ale na wybory trzeba iść, nie ma co marnować głosu
Ewelina J. / 2011-09-21 14:33
Ja generalnie się nie wybieram, nie mam na kogo głosować, teraz nie dopuszcza sie innych partii poza "stara ekipą"!!

Najnowsze wpisy