Forum Forum finansoweKredyty

Czy jest szansa?

Czy jest szansa?

gre / 77.113.20.* / 2008-02-10 09:51
Witam serdecznie. Interesuje mnie kredyt gotówkowy w wysokości 2-4 tys zł bądz konsolidacyjny w wysokośći ok 14 tys złotych NA OŚWIADCZENIE gdyż na zaświadczenie musze czekać ok 2 tygodni.Problem jest tego typu iż mój pesel z przed kilku lat widnieje w bik czy zbp aczkolwiek rok temu otrzymałem kredyt gotówkowy w AIG a miesiąc temu ratalny w lukas banku. W/w kredyty są spłacane regularnie więc tu nie ma problemu. Mój rocznik to 1981 więc nie mam jeszcze uregulowanego stosunku do sł€żby wojskowej (odroczka jest od kwietnia zeszłego roku to kwietnia tego roku ) ale na 99,9 % bedzie nadal odroczenie ze względu na problemy zdrowotne. Mam umowę o pracę od 15-01-2007 do 15-04-2009, dochód netto ok 3700.
sitar7 / 2008-02-16 20:23
14 tyś na OŚWIADCZENIE?Gdzie tak dają?BIK czyli Biuro Informacji Kredytowej- to normalne jeśli brałeś kiedyś jakiś kredyt bądź coś na raty to automatycznie pojawiasz się w BIK-u i nie ma co się tu denerwować.Gorzej jeśli kredyt był źle spłacany.Wystarczy miesiąc poślizgu i już masz odpowiedni status.Nawet jeśli byłeś poręczycielem i kredytobiorca nie spłacał tu już jesteś "notowany" dlatego żerowanie komuś to największa pomyłka w tej branży.ZBP- Związek Banków Polskich porozumiewa się na zasadzie wpisów do rejestru nierzetelnych klientów. AIG prawdopodobnie nie bierze pod wgład klienta poprzez BIK.Większość "poważniejszych" instytucji finansowych niestety dla klienta patrzy na jego wiek.i stosunek do służby wojskowej.Jeśli masz do kwietnia tego roku to masz problem chyba, że zdolność kredytowa będzie ci pozwalała na kredyt na 2 miesiące co w twoim przypadku odpada. Po odroczeniu nie ma sprawy.Możesz próbować.Szansa jest zawsze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: