Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

czy już jest ten czas?

czy już jest ten czas?

avi / 2006-06-21 17:51
witam! czy uważacie, że można już zacząć inwestować kase? czy lepiej jeszcze troche poobserwować..... dzięki!
Wyświetlaj:
ozdobaster / 2006-06-23 21:34 / Bywalec forum
Cześć, w ogóle bo jestem tu nowy, a na giełdzie sobie gram dla rozrywki od dłuższego czasu. Wracając do tematu, czy w poniedziałek warto będzie już robić zakupy? Jeśli tak to na czym myślicie że da się najszybciej zarobić ?
jędrzej / 2006-06-21 21:53 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Obroty wskazują na to że większość graczy obserwuje lub się opala. Emocje się kończą, a jeśli do końca czerwca nic się nie stanie, to "nie będzie kim" robić spadków lub wzrostów (bo drobnica wyjedzie na wakacje).
W takiej sytuacji bardziej prawdopodobne zaczyna wydawać mi się trwanie trendu bocznego lekko wznoszącego (żeby przygotować jesienne odbicie w górę)
pawlus / 2006-06-21 22:14 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Mam identyczne odczucie. Osobiście skubie od ponad tygodnia.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy