Forum Forum pracyDokumenty

czy klamac w CV?

czy klamac w CV?

nejdan23321 / 2012-09-05 09:21
dzisiaj zabieram sie za pisanie cv, pare dni temu stracilem prace, zastanawiam sie jednak czy troche nie sklamac w nim i nie dodac sobie kilku miejsc pracy, wy tez tak klamiecie w CV, zostaliscie kiedys sprawdzeni czy piszecie prawde?
Wyświetlaj:
Mmonikaaaa / 89.186.0.* / 2013-06-03 10:10
Lepiej nie kłamać, bo w każdej chwili to może wyjść na jaw i zszargać Ci opinię na długo. Lepiej zainwestuj w wygląd CV, to zwraca na siebie uwagę pracodawcy. Polecam http://cvwzor.com/
kominek23 / 2013-01-28 10:21
powiedzcie mi prosze jak napisac cv do pracy w sklepie spozywczym? jakich argumentow uzyc ze chce tam pracowac bardzo?
molek / 2012-09-11 14:25 / Bywalec forum
a powiedzice wogole jak stworzyc cv jak sie nie ma duzo doswiadczenia? pracowalam w jednym miejscu pracy wiec moje cv jest ubogie, ktos wogole mnie przyjmie do pracy?;/
roberto8392 / 2012-09-06 11:01
ja klamie i jakos dostalem rpace i nikt mnie nie sprawdzil, czasem takie klamanie poplaca:) a co mi tam, raz kozie smierc:) a noz sie uda a jak nie to poszuka sie czegos innego
1niki1 / 2012-09-06 10:06
Ja również radzę nie kłamać w CV. Jeśli CV jest obiecujące zawsze sprawdzam wymienione miejsca pracy i spójność CV. Najpierw sprawdzam przy użyciu google, potem dzwonię do tych firm by potwierdzić stanowisko, także gdyby się okazało, że w ogóle taka osoba nie pracowała w danej firmie to proszę mi wierzyć, HR'owcy mają swoją pocztę pantoflową i dzielą się informacjami odnośnie takich kłamczuchów.
anadan / 2012-09-05 11:09 / Bywalec forum
lepiej nie klam u mnie sie zdarzylo, ze pracodawca z ktorym mialem rozmowe w sprawie pracy, zadzownil pozniej to tych miejsc pracy ktore wpisalem i okazalo sie, ze tam nie pracowalem wstyd jak nie wiem...

Najnowsze wpisy