Forum W wolnym czasieLifestyle

czy ktoś brał udział w kursie do egzaminu końcowego dla aplikantów prawniczych

czy ktoś brał udział w kursie do egzaminu końcowego dla aplikantów prawniczych

vasil87 / 2013-04-10 21:45
Drodzy Użytkownicy!
Jestem aplikantem radcowskim na 2 roku. W przyszłym roku czeka mnie egzamin końcowy i tak myślałem czy by już w tym roku nie pójść na jakiś kurs przygotowujący do tego egzaminu, by zobaczyć jak wygląda on w praktyce.
Macie może jakieś doświadczenia odnośnie takich kursów. Czy faktycznie warto, a może wystarczy nauka z książek i praca w kancelarii?
Wyświetlaj:
vasil87 / 2013-04-21 06:24
To w tym roku zastanowię się czy pójść na taki kurs, ale na jesień to już na pewno się wybiorę. Dzięki za rady!
vasil87 / 2013-04-21 06:22
To w tym roku zastanowię się czy pójść na taki kurs, ale na jesień to już na pewno się wybiorę. Dzięki za rady!
vasil87 / 2013-04-21 06:21
To w tym roku zastanowię się czy pójść na taki kurs, ale na jesień to już na pewno się wybiorę. Dzięki za rady!
only_cash / 2013-04-15 16:25
W sumie coraz więcej jest takich kursów. Ja skorzystałem z kursu lexisnexis i mogę polecić. O pozostałych ofertach nie bardzo wiem zbyt wiele, musisz sam się zorientować. Uważaj na oszukańcze firmy, słyszałem o takich też:)
vasil87 / 2013-04-15 07:29
Dzieki za dobre rady. Faktycznie, lepiej zainwestować kilkaset złotych, by zwiększyć swoje szanse na zdanie, niż później czekać kolejny rok na egzamin.
A jakie kursy ogólnie polecacie. Widziałem, że w Warszawie kilka firm się reklamuje odnośnie kursów.
only_cash / 2013-04-12 19:55
Taki kurs na pewno podwyższy twoje szanse na zdanie. A nie oszukujmy się, to nie jest łatwy egzamin. Ja sam brałem udział i naprawdę czułem się pewnie. To jest twoja decyzja tak naprawdę.
Niteczka / 83.144.91.* / 2013-04-11 13:29
Wypowiem się jako dziewczyna aplikanta ;)
Mój chlopak chodził na kurs w zeszłym roku i bardzo sobie chwalił, mimo, że to spory wydatek, uznał, że wart był każdej złotówki.

Najnowsze wpisy