Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Czy ktoś jeździ jeszcze do pracy w Czechach?

Czy ktoś jeździ jeszcze do pracy w Czechach?

malinka113 / 213.77.117.* / 2008-08-17 19:09
W sumie myślę że to fajny kraj, ale znaleźć agencje godne polecenia to graniczy z cudem.Może ktoś zna jakąś wartą polecenia? Proszę piszcie, czekam na Wasze opinie.
Wyświetlaj:
maniuś / 195.16.88.* / 2008-08-30 11:30
Ja do Czech dałem się złapać przez agencję Słowacką, która nie wywiązała się z danego słowa - to albo żydzi albi Cyganie. Pracowałem w Pilznie w fabryce Panasonika , i w TATUNGU żadnych obiecanych nadgodzin. W skodzie przyjmowali "samych swoich" a jeśli to codziennie po 12 godz ciężkiej pracy - w soboty też!! Maniek.
galka / 83.15.43.* / 2008-09-04 10:41
Święta racaj , mój mąż wyjechał do Słowacji 25 km od Zabrad , obiecywali dobrą pensję, godne warunki, na miejscu okazało sie ,że pensja 2700zł po 10 godz pracy na budowie, z tego miał sie sam utrzymać, ubrania roboczego nie miał, bo powiedzieli,że oni wszystko dają , czekał , bo nie mial w czym pracować, na budowie sami cygani i rumunii, pijaństwo i nic więcej, nawet z ciężarówki możesz kupić alkohol, nie mieli narzędzi, nawet gwożdzi brakowało.
Hotel robotniczy zamieszkały przez cuganów co prawda skromny , ale brud, brak lodówki, brak jakiegokolwiek radia .
W rozmowie z szefem przed wyjazdem sam narzekał, ze ludzie nie chcą pracować i narzekają ze nie ma pracy.
Teraz po naszym doświadczeniu nie dziwię się ,ze kto tam pojedzie po 1-2 dniach ucieka.
Czy oni myslą,że polak to biały murzyn i będzie pracował za przysłowiową czapkę śliwek!!!!! poświęcając siebie i rodzinę!!!!
czarnuska21 / 2008-10-21 02:15
Witamy Serdecznie ! Szukam pracy wraz z narzyczonym za granica .Obecnie jestesmy w islandii ale bysmy chcieli wyjechac za granice gdzies gdzie mozna dobrze zarobic gdyz chcemy sobie zarobic na wlasny końcik czyli mieszkanko mamy pytanko gdzie mozna zarobic wmiare dobre pieniadze ?? Czy jest mozliwosc gdzies poszukania dobrej pracy zeby i ja i narzyczony ja mial?? bardzo prosze o odpowiedź z góry dziękuje bradzo

Najnowsze wpisy