Forum Forum dla firmOprogramowanie

Czy ktoś myśli o wdrożeniu systemu ERP do firmy?

Czy ktoś myśli o wdrożeniu systemu ERP do firmy?

jerry_lacan / 2013-09-27 11:19
Witajcie, czy ktoś z Was nosi się z zamiarem wdrożenia ERP'a lub CRM'a do firmy? Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda od strony zamówienia i realizacji. Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia?
Wyświetlaj:
JoannaKa / 185.28.251.* / 2018-08-27 12:27
Ja osobiście polecam system MODUS ERP od RHO Software. Ułatwia nam pracę już w module CRM - możemy np. pracować z kalendarzem, zapisywać potencjalnych kontrahentów (dział handlowy bardzo usprawnił pracę), wysyłać maile itp. Mi osobiście przypadł do gustu moduł produkcji i technologii (ale jest ich dużo więcej). Można łatwo przejść cały proces a funkcja kreatora baaardzo to przyspiesza :) Helpdesk przy okazji też bardzo pomocny.
propens / 212.96.244.* / 2018-08-02 07:28
Berberis rządzi moim zdaniem - przynajmniej na tle testowanych przez nas programów. Dał nam ogromną zmianę, wiele ułatwił, wiele uprościł i po prostu teraz wygląda to dobrze. Najważniejsze jest dopilnowanie kluczowych kwestii, czyli musicie przeanalizować konkretnie, jakich potrzebujecie funkcji. Ale to akurat całkowicie normalne, prawda?
AlicjaMorra / 217.168.142.* / 2018-08-13 10:34
Zdecydowanie mogę polecić system Microsoft Dynamics 365 Business Central (wcześniejszy NAV). Jest to rozwiązanie dla wszystkiego rodzaju przedsiębiorstw, niezależnie od branży, także jeśli chodzi o produkcyjną sprawdziłby się w 100%. Pracowałam wcześniej na kilku innych systemach i mogę śmiało polecić rozwiązanie od Microsoft. Jest przede wszystkim intuicyjne, co znacznie ułatwia sprawność w poruszaniu - szczególnie nowym pracownikom, jest to system modułowy, dopasowany do potrzeb firmy, który może się rozszerzać wraz z rozwojem firmy, jest szybki i na moich oczach pozwolił wznieść się wielu firmom na znacznie wyższy poziom. Warto poczytać i sprawdzić http://www.dynamics365bc.pl/
Joanna431 / 89.64.27.* / 2018-06-12 13:56
W mojej firmie mamy Odoo - polecam. Od strony technicznej bezproblemowo, samo oprogramowanie jest darmowe (a posiada sporo przydatnych aplikacji, pomagających zarządzać witryną, sklepem, pracownikami, relacjami z klientami i wieloma innymi), płacisz tylko za wdrożenie. Nie są to wielkie pieniądze i samo wprowadzenie do systemu danych zajmuje trochę czasu ale zdecydowanie warto - na dłuższą metę ułatwia pracę niesamowicie. Ja wreszcie pozbyłam się z biurka setki żółtych samoprzylepców, bo teraz wszystko dzieje się automatycznie, a program "pamięta za mnie" ;p.
oken / 212.96.244.* / 2018-06-05 07:26
Berberis - na spokojnie możecie z nim działać. Pracujemy na tym systemie od dosyć dawna, wiemy, jak to wygląda. Kluczowe jest dopasowanie odpowiedniej wersji. Jeśli zrobicie to jak należy, to optymalizacja jak najbardziej będzie. Trzeba to jednak dopasować z głową. Przeanalizujcie, jakich funkcji potrzebujecie, a jakie są zbędne. Odpowiednie dopasowanie załatwi za was robotę.
kamila566 / 188.146.175.* / 2018-04-13 14:22
To ja mogę polecić system ERP od POSitive Retail ;) Nie będę się rozpisywać, powiem tylko, że program ma wiele funkcji ( i jest niezwykle prosty w obsłudze. Jeśli ktoś chciałby poczytać, jak działa system zarządzania ERP to zostawiam linka: http://positiveretail.pl/jak-dziala-system-zarzadzania-erp/
member / 212.96.244.* / 2018-04-12 07:24
System ERP Berberis - nawet nie sądziliśmy, że jeden program może nam aż tak usprawnić biznes. Bo powiedzmy sobie szczerze - u na wszystko teraz wygląda zdecydowanie lepiej, szczególnie pod względem organizacyjnym. Nie mamy problemów, przebiega to jak trzeba. Ogólnie - system naprawdę robi dużą różnicę.
kende / 212.96.244.* / 2018-04-06 07:27
Działanie na Berberis ma kluczowe znaczenie pod wieloma względami. Przede wszystkim tam macie super rozwiązania pod względem zarządzania magazynem i zadaniami. Nam się bardzo podoba też część poświęcona marketingowi i korespondencji seryjnej. Pod względem możliwości dla nas to był ratunek, bo w działalności zapanował naprawdę totalny chaos.
maskota / 212.96.244.* / 2018-02-13 07:23
Berberis wam coś mówi? Działamy na tym systemie od dosyć dawna - zero problemów, a jedynie wsparcie. Macie tam wersję darmową, ale to jest temat dla mikrofirm, to wersja zdecydowanie okrojona. Polecam wersje wyższe, gdzie macie pełną gospodarkę magazynową, integrację z innymi systemami i wiele innych opcji. To już rozwiązania zdecydowanie bardziej funkcjonalne.
pokedo / 212.96.244.* / 2018-02-08 07:23
Berberis jest rozwiązaniem konkretnym - w sensie funkcjonalnym, zaawansowanym i tak naprawdę w każdej firmie powinien mieć zastosowanie. Kwestia jedynie dopasowania odpowiedniej wersji. Generalnie jednak, to jest system, którego po prostu nie trzeba się czepiać. Jest aktualizowany, rozwijany - dopasowany pod aktualną sytuację. I to jest temat godny uwagi.
mamte / 212.96.244.* / 2017-10-27 07:31
Berberis to kawał solidnego rozwiązania, które pozwala uporządkować działalność i normalnie pracować, zarządzać działalnością. Czy jest to proste? Nie jest. System mega ułatwia działalność, bo wszystko można planować, każdy zna swoje obowiązki i wie, jak to ma wyglądać. Nie ma takiej sytuacji, że o czymś zapominacie.
hampo / 212.96.244.* / 2017-10-25 07:31
Macie system Berberis, który rzeczywiście potrafi totalnie odmienić sytuację pod względem pracy. Jeśli chcecie coś osiągnąć w firmie, to trzeba dbać o szczegóły. Aplikacja wymaga ciągłego wprowadzania danych, pilnowania takich kwestii, a ma to kluczowe znaczenie. System sobie jest, ma ogrom funkcji, a trzeba umieć je wykorzystać.
pokado / 212.96.244.* / 2017-10-23 07:36
My na darmowym Berberis bazujemy od prawie dwóch lat. Początkowo plan był taki, że jeśli zajdzie potrzeba wersji płatnej, to na nią przejdziemy. Ale takiej potrzeby nie było. Jak na razie system wiele nam daje i naprawdę pozwolił wszystko uporządkować. Jest ciągle rozwijany i aktualizowany. Dla nas to było ogromne odogodnienie.
pepka / 212.96.244.* / 2017-10-20 07:31
Po latach nawet nie wyobrażam sobie czegoś takiego, żebyśmy mogli działać bez wsparcia Berberis. Pojawienie się systemu mocno odmieniło sytuację, bo nagle wszystkie dane znalazły się w jednej aplikacji. Każdy był świadomy swoich obowiązków, wiedział co ma do zrobienia i jakie są w stosunku do niego wymagania. I właśnie takie podejście zdecydowanie polecam.
ress / 2017-10-13 13:24
Najlepiej znaleźć coś, co będzie spełniać więcej funkcji niż tylko jedną. My na przykład znaleźliśmy Jira szkolenie, dzięki któremu nauczyliśmy się sprawniej zarządzać dokumentacją, czasem, zadaniami itp.
jirasolutions.pl/uslugi/szkolenia/
angola499 / 212.96.244.* / 2017-09-19 08:07
Berberis, tylko kwestia dopasowania odpowiedniej wersji, ale ogólnie ich system robi mega różnicę. Działamy u nich od dawna, nie ma żadnych problemów, cały system działa stabilnie, niezawodnie. A ogólnie wpływ ERP na działalność jest ogromny. Dla nas to było mega ułatwienie i nieustannie jest sensownym wsparciem.

Najnowsze wpisy