Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

czy ktos z was moze zastanawial sie nad zostaniem developerem?

czy ktos z was moze zastanawial sie nad zostaniem developerem?

nash / 2008-02-29 07:06
...posiadam spora dzialke na obrzezach dosc sporego miasta i zastanawiam sie jak z niej najlepiej wyciagnac pieniadze, mysle o budowie osiedla domkow, jakies sugestie?
Wyświetlaj:
Kati / 87.96.15.* / 2008-04-07 15:56
Polecam Ci kontakt na stronie www.dtsfinance.pl. Miałam podobny dylemat i po kilku konsultacjach udało mi się go zyskownie rozwiązać
efektkredyt.pl / 77.114.87.* / 2008-03-11 21:39
Jeżeli jest to miasto na południu kraju i chciałby Pan przeprowadzić całą inwestycję za cudze pieniądze ograniczając ryzyko do minimum, samemu zbierająć śmietankę, zapraszam do kontaktu przez formularz na stronie www (następnie osoba zajmująca się obsługą takich inwestycji skontaktuje się z Panem). Zdobędziemy dla Pana kapitał, jak również zapewnimy obsługę inwestycji od strony prawnej. Mamy doświadczenie przy obsłudze małych i średnich inwestycji tego typu.
Pozdrawiam
weisse111 / 2008-03-04 12:00 / Bywalec forum
działka budowlana oraz jej odpowiednie zagospodarowanie jest na prawdę inwestycją na wysoką skalę, moim zdaniem jest to pomysł do poparcia pod każdym względem. Ze swojej strony mogę służyć pomąc w - projekcie domów bądź osiedla, budowie domów, ich wykończeniu łącznie z instalacją elektryczna jak i CO oraz WOD-KAN, oczywiście również transportem na miejsce budowy. A więc wszystko od początku do zdania "pod klucz"
kaarrool / 2008-03-07 23:05 / Bywalec forum
weisse widzę że oprócz informacji na tematy finansowe masz też wiedze z innej dziedziny tylko pogratulować.
weisse111 / 2008-03-04 12:02 / Bywalec forum
w razie pomocy podaję nr tel - 669354394
wyspiarzDK / 2008-02-29 21:11 / Leszcz na dnie
bardzo dobry pomysł, sam o tym myślę (po powrocie do PL...o ile to nastąpi) Polecam technologię szkieletową, tanio szybko (i wbrew opiniom zacofanych) bardzo solidnie.
Balrog1 / 2008-03-03 20:45 / Bywalec forum
To rzeczywiscie dobry pomysł, Geodeta do podzielenia i do dzieła.
Najlepszy sposób na interes. Ja inwestuje w fundy moją skromną kasę UNION< ARKA
casper / 2008-03-09 11:17
Jeśli wszystko pojdzie dobrze to będzie to złota kura. Powodzenia i czekamy na sprawozdania:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy