Forum Forum dla firmZakładanie firmy

czy można sfinansować z dotacji z urzędu pracy budowę serwisu internetowego?

czy można sfinansować z dotacji z urzędu pracy budowę serwisu internetowego?

gregor89 / 2013-05-12 13:20
Dzień dobry.
Wymyśliłem serwis internetowy. Aby zrealizować projekt muszę go zbudować, a nie jestem informatykiem i nie mam zaplecza IT. Pomysł wg. mojego rozeznania oraz internetowych badań rynku, które przeprowadziłem jest godny uwagi i przyniósł by mi jakieś dochody. W związku z tym mam pytanie. Czy z pieniędzy na rozpoczęcie działalności, które można pozyskać z urzędu pracy mogę sfinansować budowę takiego serwisu, a resztę pieniędzy przeznaczyć na pozycjonowanie i promocję? Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam:)
Wyświetlaj:
wiwan / 2013-05-13 11:55
Dotację uzyskuje się na podstawie UMOWY, która wszystkie warunki precyzuje. Kwotowo również- plan finansowy. Podobnie sam wniosek o dotację musi konkretnie wskazać cele i ich udział w kwocie dotacji.

Po udzieleniu dotacji jest możliwość kontroli wywiązania się z umowy, co do celów, kwot, terminów i innych warunków.

Reasumując - przeciwwskazań wstępnych/ogólnych nie ma by przeznaczyć środki również na pozycjonowanie, ale musi to być uwzglednione już na etapie wniosku, a potem wynikać z umowy. Dotacja to pieniądze jak najbardziej ZNACZONE i podlegające ZWROTOWI przy stwierdzeniu zerwania zapisów umowy.
grzegor89 / 62.182.213.* / 2013-05-15 14:29
bardzo dziękuję za informację. znalazłem już trochę informacji ale mimo to dzięki bardzo:) pozdrawiam

Najnowsze wpisy