Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Czy opłaca się kupować mieszkanie?

Czy opłaca się kupować mieszkanie?

Obrońca Polskości / 2013-05-16 14:12
Mam takie pytanie dotyczące zakupu mieszkania. Czy tak naprawdę jest t opłacalne? Czy jest sens pchanei się w kredyt na dwadzieścia lat ?
Wyświetlaj:
lcdcp / 89.230.199.* / 2013-06-20 18:53
lepiej 20 lat spłacać kredyt na własne mieszkanie niż na czyjeś (płacąc co miesiąc za wynajem), mieszkania sporo potaniały, można znaleźć różne oferty wyprzedaży mieszkań, wiem że np. u JW construction mają taką ofertę, ja wiele lat wynajmowałem i jak w końcu dostałem dobrą pracę to wziąłem kredyt i mieszkam u siebie
Zombieeee / 2013-06-20 13:22
Jeśli mam być szczery , to ten rok właśnei jest dobrym rokiem a żeby zakupić mieszkani. Dość ze wprowadzono teraz "Mieszkanei dla młodych", gdzie można uzyskać min. 10% dopłaty do wartości mieszkania. Moim zdaniem cała akcja jest naprawdę dobra zwłaszcza ze dzięki temu Pańśwto zamierza doceniać rodziny z dziećmim , co ciekawe dizęki temu programowi uzyskamy dopłatę do mieszkania , a nei tak jak było poprzednio w "rodzinie na swoim" , dopłacanie do odsetek kredytu!!
Marek Nowak / 2013-06-04 14:22
Moim zdaniem ten rok jest dobrym rokiem na to a żeby zakupić mieszkanie... dlaczego? Ano dlatego chocby nawet że: po pierwsze sprzedajacych jest naprawdę o wiele więcej niż kupujących dlatego możemy pozwolić sobei na negocjowanei ceny za miszkanie. Po zatym zostały teraz złagodzone przepisy dotyczące obliczania zdolności kredytowej!! Kolejna sprawa to spadek oprocentowania kredytów!! Sprawa jest prosta jeżeli mamy pieniądze moim zdaniem powinniśmy zakupić mieszkanie!!
markus90 / 2013-05-16 15:01
Masz wszystko przystępnie podane

http://revelio.pl/jaki-jest-rynek-nieruchomosci-raport-kwiecien-2013/

Najnowsze wpisy