Forum Forum finansoweKarty

Czy płacenie kartą zbliżeniową jest bezpieczna?

Czy płacenie kartą zbliżeniową jest bezpieczna?

Płatek / 2012-08-10 13:19
Odebrałem wczoraj kartę zbliżeniową... dużo moich znajomych robi właśnie w ten sposób zakupy...natomiast ja zacząłem się zastanawiać co jeśłi ktoś mi ukradnie taką kartę i zacznie robić zakupy na mój koszt? Czy waszym zdaniem płacenie kartą zbliżeniową jest bezpieczne?
Wyświetlaj:
Rybeńka / 2013-06-14 14:45
Po pierwsze karta zbliżeniową płacisz do pewnej kwoty, wiec wydaje mi sie ze i tak jak zgubisz taka kartę to i tak zbytnio z nią nie poszaleją. Kolejna sprawa to jest to ze na rynek weszło nowe etui ochronne na karty zbliżeiowe od firmy ID Block, która blokuej nasze dane zawarte na karcie zbliżeniowej. Kiedyś , wcyztałem gdzies jakiś artykuł ze wynaleziono urządzenie dzięĸi któremu złodziej emogą zczytywać dane z naszej karty....
Anna Ł / 83.5.76.* / 2012-08-13 14:09
na allegro można kupić etui ochronne na karte zbliżeniowa
kupiłam i jestem zadowolona - nie dość że ładnie wyglada to jest jeszcze skuteczne bo sprawdzałam je przy użyciu czytnika

przesyłam link -
http://allegro.pl/ochronne-etui-paypass-karta-platnicza-modny-gadzet-i2559219679.html

Pozdrawiam, Anna
Bąk12 / 2012-08-10 14:08 / Bywalec forum
W zasadzie niby masz tam ograniczenie do jakieś kwoty , ale to tylko przy jednych zakupach...dlatego takiej karty trzeba pilnować jak oka w głowie... ja na przykłąd osobisći eisę na taką nie zdecydowałem...

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: