Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Czy PO poprze budżet?

Czy PO poprze budżet?

Money.pl / 2006-01-05 21:07
Komentarze do wiadomości: Czy PO poprze budżet?.
Wyświetlaj:
lopez / 193.201.167.* / 2006-01-06 08:36
Tusk nie walczy o Polskę tylko o swój stołek, dla mnie jest to skończony kretyn z zadarym nosem, gdyby zależało mu na dobru Polski toby siędogadał z PiSem, a że jest kretyn bez honoru i nie jest patriotą to mamy to co mamy, głosuje za becikowym, chociaż przed wyborami był przeciw, zdrada!!! a nie realizacja przedwyborczych obietnic, to były obietnice PiS w dodtku rozsądne zasiłek najuboższym powinien być, a tu dobry wujek Tusk ... niech już przestanie działać bo więcej psuje dla NASZEj Polski niż robi dobrego, albo niech wyjedzie na Reichu jak większość Kaszubów w latach 80-tych, a może kradnie paliwo z kutrów i psrzedaje na stacjach - z tego żyje podobno co drugi rybak
Wapniak / 83.28.130.* / 2006-01-06 13:13
P. Lopez spoko, bo pikawka wysiądzie! To tylko nasz ukochany kraj. Ten naród sam sobie wybrał tych mądrali. Pisałem o negatywnej frekwencji i innych a naród ciągle jak zwykle od ściany do ściany.
Czy naprawdę spodziewa się Pan, że kiedykolwiek powstanie elita władzy z ponadpartyjnym interesem narodowym? Spójrz Pan wokół siebie. Chciejstwo, warcholstwo i prywata jest ponad wszystko i wszędzie. Za każdą cenę do raju... A Raj to Koryto. To młyn na wodę. Mnie interesuje woda... I tyle.
Ludzi godnych trudno znaleźć. Jak już to się uda, mają to w d... Nie szkodąc innym, zajmują się sobą aby przeżyć i coś zostawić własnej rodzinie.
Wracając do PIS-u, jak trochę przewietrzy, nic nie zaszkodzi. Będą znów nowi.
Co do PO - już się wyraziłem w innym poście.
Jak to dobrze, że nie głosowałem na nikogo... Jakie to przykre.
Serdecznie pozdrawiam.
zm55 / 83.31.19.* / 2006-01-06 08:34
Oczywiście. PO boi się przedterminowych wyborów i poprze każdy, nawet najgorszy budżet.
Marek53 / 83.24.39.* / 2006-01-06 02:19
Ostatnio najgroźniejsze miny robi Tusk. Ostatnio słyszałem, jak mówił, że opozycja jest nie po to, by pomagać rządowi. Ani słowa o Polsce, ani słowa o konstruktywnej opozycji.
Jednak to właśnie on najwięcej straci w przedterminowych wyborach. Drugi w kolejce Giertych. Lepper i Olejnik raczej poprawią wyniki.

Kto zatem poprze budżet??
głosowałemnatuska:( / 83.26.252.* / 2006-01-05 21:07
No, kurna, geniusz polityczny - tak bredzić o jakowyś rozważaniach nad opcjami POparcia budżetu i przy okazji zrazić sobie wszystkich na scenie politycznej to nawet Endrju [lepiej] by nie potrafił. W niedzielę daję na mszę, by diabli (JMR) wzięli tego paproka, bo inaczej to jeszcze się gdzie indziej zaPiSzę.

Najnowsze wpisy