Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Czy Poczta zapłaci za strajk?

Czy Poczta zapłaci za strajk?

Money.pl / 2006-11-24 13:28
Komentarze do wiadomości: Czy Poczta zapłaci za strajk?.
Wyświetlaj:
Życzliwa :) / 83.10.99.* / 2008-06-11 23:41
Drogi Życzliwy co do tych "ciężkich" toreb to za przeproszeniem GÓWNO PRAWDA. Jak sięgnę pamięcią i siedze na allegro tudzież korzystam z innych podobnych możliwości internetowych to LISTONOSZE NIE NOSZĄ PACZEK !!!!! ŁĄCZNIE Z LISTAMI POLECONYMI !!! Nawet nie SPRAWDZAJĄ czy Odbiorca jest w DOMU !!! Zostawiają AWIZO W SKRZYNCE I HEJA !!! MAJĄ NAS W DUPIE więc i JA MAM ZAMIAR W TYM MIEJSCU A NIE INNYM ICH MIEĆ !!!

Pozdrawiam ;]
życzliwy / 83.29.33.* / 2008-06-11 16:30
Wiadomości z tego wątku forum to komentarze do Poczta strajkuje, rachunki utknęły.


Koniec własnego nosa.

autor: życzliwy (gość)
data: 2008-06-11 16:17

Wszyscy widzą koniec własnego nosa , lekarze, policjanci, nauczyciele, pielegniarki, itd;itd;itd;a pocztowcom nie wolno. Zaraz na nich bluzgają wszyscy ,ja niedostałem paczki, a ja pieniędzy, a inny rachunków ,listów ,et cetera. MOŻE powinniście Państwo się zastanowić nad swoimi obelgami pod ich adresem , bo jeżeli tak bardzo są Wam potrzebni ,że bez nich wasze życie jest tak skomplikowane ,to może niech zarabiają więcej i dla Was pracują. A może przypatrzmy im się dokładniej , o co im chodzi?. Taki listonosz na przykład musi wiąść z placówki listy ,poukładać je według adresów ,do tego reklamy i inne rzeczy ,renty,ma na to zaledwie od piętnastu do trzydziestu minut i z tak wagową torbą około trzydzieści czterdzieści kilo wymarsz, nie ważne czy jest lampa na polu ,czy deszcz z piorunami,czy wichura, czy śnieg , mróz, oni idą za około 860zł , dobrze jak to jest miasto bloki ze skrzynkami ,też trzeba się nalatać, ale na wsi to dopiero są kilometry i te psy w posesjach ,a do placówki trzeba zdążyć przed zamknieciem żeby zdać te listy których nie udało się doręczyć lub zostawiło się awizo, za nadgodziny nikt nie płaci,robota musi być wykonana.Może sami sprawdzicie jak to jest ,są przyjęcia. A taki kierowca pocztowy np: służbę zaczyna piąta trzydzieści rano ,w trakcie ma trzy , cztery godziny przerwy ,ale musi być cały czas do dyspozycji, bo mogą go potrzebować!,więc siedzi na bazie,potem jeździ do osiemnastej,a w karcie zaliczone osiem godzin .Fajnie co??!! To nie sporadyczny wypadek ,to norma.Za 1000zł A Sortownie : trzy-czterozmianowy czas pracy przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku,na zmianie odebrać trzeba kilka tysięcy przesyłek ,listów i innych ,dodajmy wszystko co się rusza i nie jak: ptaki, pszczoły, węże, materiały niej i bardziej bezpieczne,w ciągłym przeciągu,za około 1100 zł.Nabór na okrągło, spróbujcie co??. A mechanicy?,ci to już "leżą",w błocie,deszczu,na ulicy,w nocy w dzień,przy śnieżycy,byle poczta doręczona ,więc naprawa musi być zrobiona. AAAAAAAAAAAAA jeszcze nie mówiliśmy o restrykcjach , a też warto bo to chleb powszedni: za zgubiony lub zniszczony list polecony itd.100zł kary. Za przepał w korku potrącenie z wypłaty (spróbujcie zrobić oszczędności). I tak każda grupa społeczna ma swoje racje,czyż oni nie?????????????? POZDRAWIAM
maturzystka / 83.26.102.* / 2008-06-11 09:05
Jestem w równie nieciekawej sytuacji. Do 25-go mniej wiecej czerwca należy składać dokumenty na uczelnie wyższe (medyczne), więc teraz, aby cokolwiek doszło należy samemu wybrać się do danej uczelni. Dzięki pocztowcom wydamy mnóstwo pięniędzy na paliwo rozbijając się autem po kraju (Warszawa, Wrocław, Katowice, Łódź, Poznań)... Maturzystów w podobnej sytuacji są tysiące. Poczta nie wypłaci odszkodowania za nie przyjęcie na studia, no bo niby czemu...?
Na wezwanie do sądu, które powinno przyjść tydzień temu czekam nadal... Wie ktoś kiedy to wszystko się skończy??
Robert G. / 217.96.21.* / 2008-06-10 12:51
Będę się domagał odszkodowania od Poczty Polskiej
i od PZU które z premedytacja wysłało dokumenty upoważniajace do do wypłaty odszkodowania za szkodę jaka poniosłem
To skandal - bylem cały czas w kontakcie z pracownikiem PZU prosiłem o szybkie załatwienie sprawy ponieważ bardzo zależy mi mi na tych pieniądzach z odszkodoawnia
dziś dowiaduję sie że wysłał on przesyłkę właśnie za pośrednictwem Poczty .Oddział który wypłaca odszkodowania jest odległy od Łodzi max 50 km można było te dokumenty wysłać innym kurierem można było zrobic w tej sprawie jeszcze kilka innych wariantów ale po co???????
Niema dokumentów nie ma przelewu!!!!
MOJE pieniądze cały czas pracują na kontach PZU
Napewno nie zostawie tak tej sprawy!!!!
PIotrek123456 / 83.2.227.* / 2008-06-10 10:01
Wczoraj była u mnie policja, ponieważ mój klient twierdzi, że został oszukany. Tydzień temu matka wpłaciła pieniądze za abonament za interenet i telewizje i do dzisiaj pieniądze nie doszły. Nie dość, że nie mam telewizji, to jeszcze czeka mnie rozprawa w sądzie.
tabi / 89.174.63.* / 2008-06-08 21:36
nigdy wiecej nie wyślę nic poczta polska. na szczescie sa inne mozliwosci i nie interesuje mnie, ze trzeba czasem dalej podjechac (InPost) albo zaplacic wiecej (kurier). przynajmniej dojdzie. na trzy paczki prioretytowe czekam juz tydzien i zastanawiam sie, czy kiedykolwiek do mnie dotra... zlodziejstwo
sfd / 83.21.232.* / 2008-04-20 14:10
Miesiecznie odbieram i wysylam kilkanascie paczek ubezpieczonych na wartosc okolo 1000zł. W kwietniu priorytety szly 7-12 dni, a 3 paczki z 9 nie doszly albo do klientow albo do mnie. W tej chwili jestem stratny na okolo 3000zł. Oczywiscie bede ubiegal sie o odszkodowanie ale sam termin oczekiwania na rozpatrzenie sprawy jest zenujacy. Ostatni raz juz skorzystalem z uslug tej firmy.
pocztex / 87.205.231.* / 2008-06-05 08:23
i bardzo dobrze ,gdybyś znał pracę od środka to automatycznie zmienił byś zdanie.Beznadziejna kadra kierownicza łapiesz?
demon2 / 83.2.78.* / 2008-06-10 14:37
to zmien prace !
ADmi_ / 149.156.72.* / 2006-11-27 11:24
... trafia ludzi, w ostatnim miesiacu zaginela mi przesylka na poczcie - nie byla rejestrowana - takie rzeczy nie powinny sie zdarzac ! Listonosz ktory kradnie chce podwyzki !! A paczki priorytetowe to smiech na sali 1 na 5 dochodzi terminowo! Przekazy pocztowe 3 dni oczekiwania i ceny niebagatelne !
Mrrrauuu / 62.141.247.* / 2006-11-26 12:37
Strajk uderzy głownie w zwykłego, szarego człowieka. Na PP nie podoba mi się wiele rzeczy, lecz myślę, że strajk niczego nie zmieni.
Pracownicy powinni być lepiej wynagradzani i nie powinno się ich zmuszać do roznoszenia ton kretyńskich ulotek.
Do PP mam kilka poważnych zarzutów.
To niesłychane, żeby ginęły duże listy zagraniczne, co niestety zdarza się dość często w tym chorym kraju.Za przykład mogę podać Urząd Pocztowy w Tomaszowie Mazowieckim.Mieszkam tam od niedawna, ale w pewnym momencie zrezygnowałam z usług PP, gdyż niestety przesyłki nie wymagające pokwitowania nie docierały do mnie. Były to duże przesyłki, które nie mieściły się w skrzynce. Czy to nie dziwne, ze zwyczajnie wyparowały???Oczywiście PP nie bierze na siebie odpowiedzialności w takich przypadkach.Awizo zapewne zjadał mi pies sąsiada.Wszystko doszło do normy w momencie, kiedy zmieniłam adres dostarczania przesyłek. 2 inne wypróbowane przeze mnie UP działają jak na razie
bez zarzutu! Wniosek nasuwa się jeden. Coś nie tak w przepisach, które zwalniają z odpowiedzialności. To samo jest ze strajkiem. Poczta nie zapłaci za strajk, skoro nie potrafi nawet godnie wynagradzać swoich pracowników.
Artur Były listonosz / 87.206.22.* / 2006-11-25 00:04
Zmienić pracę /Zmienić pracę.Jeleniu! A myślisz ,że to tak łatwo to raz a dwa może akurat podoba mu się ta praca ale chciałby dostawać inną pensję!Ranny..
dora888 / 79.186.164.* / 2008-06-11 13:45
Pocztowcy sobie strajkują bo chcą więcej pieniędzy. A ja długo szukałam pracy i jak już ją znalazłam, to niestety wysłałam pocztą papiery potrzebne do umowy o pracę i teraz nie wiem kiedy tą umowę dostanę. Moje papiery od ponad tygodnia lezą na poczcie a ja nadal nie pracuję i nie wiem jak długo jeszcze mój przeszły pracodawca będzie skłonny czekać. Czy to jest w porządku? Tym bardziej że gdy byłam wysyłać papiery, pani na poczcie słowem się nie zająknęła że mogą być problemy z dostarczeniem przesyłki, mimo iż, powiedziałam że to ważne dokumenty, które zresztą były wysłane poleconym priorytetem. Kto będzie odpowiedzialny za to jeśli nie dostanę tej pracy...? Niestety ale poczta tak postępując straci bardzo wielu klientów, tym bardziej że nie jest lojalna wobec nich. Bo gdyby była to zostałabym poinformowana na poczcie o możliwych problemach, a mnie powiedziano że przesyłka dojdzie najpóźniej DO GODZINY 15-stej następnego dnia. Dlatego pytam się jeszcze raz, czy to jest w porządku???!!!!!
bylbo / 62.111.152.* / 2006-11-24 19:02
Firma InPost podpuściła pracowników Poczty i podpisuje umowy, napewno głównie z klientami strategicznymi typu energetycy, TPSA, itd. A ludzie w Poczcie dali się podpuścić. Strajk zaczął się tydzień temu , a tydzień temu powstała firma InPost. Nie wierzę że to jest przypadek. Firmę zakłada się w Polsce kilka dni.
małg / 89.77.239.* / 2008-06-08 12:19
Nieprawda. Firma InPost istnieje od kilku lat, głównie w dużych miastach.
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-24 13:28
Natychmiast należy znieść monopol PP na listy. Nie może być tak że sprawne funkcjonowanie gospodarki i państwa zeleży od widzimisie listonoszy danej firmy.
PPPikuś / 83.30.126.* / 2006-11-24 16:10
No dobra, a jak byś ty zarabiał w porywach po 800 zł na miesiąc i pracował na poczcie, to też byś takie argumenty wyciągał??? Jak by ci przyszło roznosić bez względu na pogodę kilogramy gównie makulatury, oraz w mniejszej ilości listów i nosić gotówkę w torbie za tekie pieniądze, to co byś wtedy powiedział? Mądralo za dychę! Ta "dana firma" jak ją określiłeś, to firma z wieloletnią tradycją i reperzentująca Polskę kombajnisto, jak byś nie wiedział. A za przeproszeniem co ty reprezentujesz? Jaką to ważną gałąź gospodarki? Prywatny folwark do wykorzystywania uczciwych ludzi? Co? Bo sądząc po twej wypowiedzi takim właśnie jesteś. Jesteś jednym z tych "welkich byznesmenów", którzy los przeciętnego Polaka i Polski mają głęboko w poważaniu i zależy im tylko na tym aby jak najwięcej wydoić dla siebie. Abyś potem mógło co pół roku zmieniać samochody i budować kolejne wille. Ciekwym tylko, gdzie ty to wszystko zabierzesz, gdy Bóg się o ciebie upomni? Pomyślałeś o tym? Co? Mój drogi przyjacielu, tego bogactwa nie zabierzesz ze sobą. Pomyś trochę zanim coś napiszesz, uwierz mi, to naprawdę nie boli. A na poczcie jest tak jak jest właśnie dzięki takim geniuszom jak ty. Zrobino z niej sklep kolonialny ze wszystkim, począwszy od skarpetek, a kończywszy na cukierkach. Czy tak powinno być? Przed drugą wojną jak i do momentu słynnych lat 90, Poczta to był urząd kojarzący się z pełnym zaufaniem i powagą, a teraz? Rozwalili Telekomunikację Polską w drobny mak i przyszła kolej na pocztę. Ciekawe jakiemu zagarnicznemu koncernowi ona zagraża? A może trzeba tą firmę doprowadzić do totalnego bankructwa aby potem ją sprzedać za grosze?
dora888 / 79.186.164.* / 2008-06-11 13:48
Pocztowcy sobie strajkują bo chcą więcej pieniędzy. A ja długo szukałam pracy i jak
już ją znalazłam, to niestety wysłałam pocztą papiery potrzebne do umowy o pracę i
teraz nie wiem kiedy tą umowę dostanę. Moje papiery od ponad tygodnia lezą na poczcie
a ja nadal nie pracuję i nie wiem jak długo jeszcze mój przeszły pracodawca będzie
skłonny czekać. Czy to jest w porządku? Tym bardziej że gdy byłam wysyłać papiery,
pani na poczcie słowem się nie zająknęła że mogą być problemy z dostarczeniem
przesyłki, mimo iż, powiedziałam że to ważne dokumenty, które zresztą były wysłane
poleconym priorytetem. Kto będzie odpowiedzialny za to jeśli nie dostanę tej pracy...?
Niestety ale poczta tak postępując straci bardzo wielu klientów, tym bardziej że nie
jest lojalna wobec nich. Bo gdyby była to zostałabym poinformowana na poczcie o
możliwych problemach, a mnie powiedziano że przesyłka dojdzie najpóźniej DO GODZINY
15-stej następnego dnia. Dlatego pytam się jeszcze raz, czy to jest w porządku???!!!!!
Bubu74 / 83.16.196.* / 2008-06-11 11:39
jeśli tak ma wyglądać firma reprezentująca Polskę czyli między innymi mnie to ja dziękuje za teką reprezentację
kowalik / 212.122.223.* / 2006-11-25 20:48
BRAWO !!!
Każdy Pocztowiec pracował wiele lat za marne pieniądze. Mówił głośno o swoich problemach, ale nikt go nie słuchał, ponieważ PANOWIE zajęci byli tylko sobą !
PANOWIE DYREKTORZE przez wiele lat byli głusi na wołanie robotników o pomoc !!!
Cierpliwość się wyczerpała - Kręgosłup mamy tylko jeden - SZANUJMY SIĘ !!!
Im szybciej sobie to PANOWIE uświadomią, tym lepiej dla całej firmy !!!
jolkammm / 83.20.15.* / 2008-04-24 21:53
witam STRAJ STRAJKIEM JAK MA BYC TO NIECH BEDZIE :::ALE ,,,CZYZ TO NIE MOBIG....W DZIEN STRAJKU MAJA BYC DWIE LISTY OBECNOSCI -CI KTORZY BEDA NA LSCIE STRAJKUJACYCH NIE BEDA MIELI ZAPŁACONE ZA DNI W KTORYCH BEDZIE STRAJK .....I CO DALEJ TO JEST SZANTASZ,,,,
Heniek Waligóra / 80.53.116.* / 2006-11-27 14:06
A może po prostu skończyły się "urywki" z rent i emerytur bo sobie ludziska konta pozakładali i z wypłaty 800 + 800 z urywek zostało 800+100... I jest problem...
rthrtyhr / 83.243.32.* / 2008-04-18 15:48
a ty to glupi jak but jestes
drex / 80.48.49.* / 2006-11-25 18:51
Regulamin forum
TW / 83.5.202.* / 2006-11-25 10:10
PPPikuś zauwaz ze mamy juz kapitalizm a nie socjalizm. Niewykwalifikowanie listonosze z komunistycznym podejsciem "chca wiecej", bo zazdroszcza ze inni wiecej zarabiaja (sadzac po Twojej wiadomosci). Jak tak bardzo nieodpowiada ta praca, to przekwalifikowac sie i zmienic na lepsza. Jak nie potrafia to juz wiemy czemu tak zarabiaja... Albo niech listonosze robia strajk w taki sposob, zeby nie uderzal w zwyklych obywateli.

Zreszta najlepiej niech wszyscy listonosze zrezygnuja z pracy i wtedy przyspieszymy proces demonopolizacji. Moze doczekamy sie szybkiego wprowadzenia ustaw pozwalajacych na swiadczenie uslug przez prywatne firmy. Moze przez kilka miesiecy bedzie burdel, ale skonczy sie tak ze prywatna firma zatrudni listonosza za wiecej (bo bedzie wydajniejsza) i wszyscy bedziemy zadowoleni... nie liczac tych 30% niewydajnych listonoszy ktorzy zostana na lodzie z powodu swojej kiepskiej wydajnosci.
waz(USA) / 64.21.101.* / 2006-11-25 03:46
Poczta Polska to bastion komunizmu w dzisiejszych czasach. Organizacyjnie nieudolna, ma sie rozumiec.
Obsluga nie pod klienta tylko pod pracownikow, (czyli siebie), ktorzy sa specjalistami, jeden od sprzedazy znaczkow inny od przyjmowania paczek, trzeci od pobierania pieniedzy, czwarty od awizo, itp. A ty kliencie stercz po kolei w czterech kolejkach aby zalatwic 4 sprawy.
Do tego przerwy na sniadania. Uslugi drozsze niz w USA, gdzie np. przekaz pieniezny na 1000$ (3000zl) kosztuje 1.5$, a w Polsce okolo 30 zl, czyli 700 procent wiecej! Chyba dlatego, ze trzeba 3 razy wypelniac te same dane nadawcy, odbiorcy, sume itp, a potem urzedniczka wali po 3 stemple na kazdym przekazie jak szewc w kopyto. Kalki nie znaja.

PS.
PPPikus - wspolczuje ci, niestety zdobycze rewolucji bolszewickiej z ktorej wywodzi sie twoj sposob myslenia odeszly w niebyt.
Owszem PP wyremontowala lokale i postawila ladne marmury, ale organizacja jak za Peerelu.
Jan pocztowiec / 83.11.129.* / 2006-11-24 19:04
DobrzePPPikuś powiedziałeś, tylko trzeba powiedzić jeszcze temu palantowi jliber, że to nie jest wina szregowych pracowników, tylko menedżerów z bożej łaski po lini partyjnej i to jest jedyne i prawdziwe nieszczęście tej firmy.
jerzy / 2006-11-24 19:46
niech zmienia prace a nie krzycza.
ze_ta / 84.205.223.* / 2006-11-25 22:02
he, he - a na jaką to inną pracę mają zmienić, gdy w średnich i małych miastach nadal wysokie bezrobocie, a jedyną ofertą pracy są miejsca dla szwaczek w prywatnej firmie, za najniższe wynagrodzenie?? Może mają zatrudnić się w dopiero co powstałych firmach doręczycielskich - na umowę-zlecenie, też za najniższą stawką?? Jeszcze tam nie wprowadzono roznoszenia kilogramów makulatury tzw. druków bezadresowych, ale tylko patrzeć jak chęć zysku przeważy nad poszanowaniem zdrowia i kręgosłupa pracownika. Gdybyś był kobietą i musiał codziennie zdejmować z wagi, znajdującej się na wysokości powyżej twojego brzucha, 20-30 kilogramowe paczki - Twoja mowa byłaby inna! Do waz(USA) - przerwy śniadaniowe, jak również przepisowy odpoczynek oczu od monitora to może są respektowane w dużych miastach! Na wysokość dodatkowych opłat od operacji pocztowych zwykły pracownik nie ma zarówno wpływu, jak i korzyści z tego faktu. Wręcz przeciwnie -sam musi wydawać ciężko zarobione pieniądze na zakup towarów pocztowych (kredyty, ubezpieczenia, lokaty, prenumerata ect), gdyż każdy urząd pocztowy MUSI!!! wyrobić nałożony odgórnie plan. Dlaczego w tym kraju wolno strajkować górnikom, nauczycielom, lekarzom, pielęgniarkom itp... a pocztowcom - NIE??? Nie byłoby strajku, gdyby nie pazerność dyrektorów!!! Pozdrawiam tych, którzy są z nami i przepraszam tych, którym sprawiamy problemy. Dziękuję moim klientom za wsparcie i zrozumienie.
robby / 217.97.199.* / 2006-11-25 15:42
Nie chcę zmieniać. Chcę podwyżki. Dlatego strajkuję. Pozdrawiam.
Beatris / 83.8.237.* / 2006-11-25 22:11
czekam na wynik badań z kliniki o potwierdzenie chłonniaka.Prawdopodobnie okres czekania się przedłuży ponieważ poczta strajkuje.Mam pytanie kto odpowie i weźmie na siebie odpowiedzialność jeśli mojej siostrze zabraknie tych właśnie kilku dni, ponieważ wynik utknie gdzieś na poczcie?
Nie wiem dlaczego to paraliż całej poczty ma coś rozwiązać!
Proszę o odpowiedź kto odpowie jeśli z powodu tych kilku dni np.umrze osoba bo lekarz nie może rozpocząć odpowiedniego leczenia bez tego wyniku badań.
Mrrraaauuu / 62.141.247.* / 2006-11-26 12:45
Przykro mi....To niestety brak wyobraźni niektórych ludzi. Przed podejmowaniem takich decyzji jak strajk, powinno się rozpatrzeć każde za i każde przeciw. Ktoś tu pytał, dlaczego pocztowcy nie mogą strajkować, skoro strajkują pielęgniarki, lekarze itd....Właśnie dlatego nie powinni strajkować, ponieważ są nieodpowiedzialni i nie potrafili przewidzieć skutków swoich działań, zanim się do tego zabrali....Jakoś nie słyszałam, żeby pielęgniarki pozostawiły chorych bez opieki w czasie strajku. Kto wówczas pracował w szpitalach???Może Wolontariusze???
maciek399@op.pl / 83.31.241.* / 2008-04-28 15:57
jeżeli chodzxi o kregosłupy to listonosze maja samochody i skutery... trzeba było sie uczyc to by sie miało pieniadze
jetro / 83.4.198.* / 2008-06-14 13:49
Wielu jest po studiach i pewnie z większą wiedzą niż ty cwaniaczku. Udało ci się? To się ciesz i nie cwaniakuj. Twój sukces jeśli w ogóle go masz jest spowodowany między innymi pewnym poziomem socjalizacji pierwotnej i wtórnej, która nie jest wyłącznie Twoją zasługą. Więc nie przypisuj tego co masz wyłącznie sobie. Ogólnie to napisze równie mądrze jak Ty: właściwie to s*****...j
pablo111 / 195.34.209.* / 2008-06-04 14:18
No jasne a na 9-te piętro w wieżowcu wjadą skuterem? Zastanów się co piszesz przecież listonosze roznoszą przesyłki po blokach i wieżowcach i w większości z nich muszą na każdym piętrze coś dostarczyć. Ale ogólnie to czemu nie, niech jeżdżą po blokach na skuterach, chciałbym to zobaczyć :) To by się nazywało ekstremalne roznoszenie listów.
edi-edi / 212.191.195.* / 2008-06-06 16:06
na 9 pietro to chyba windą mozna wjechać...
oan / 78.8.115.* / 2008-06-06 19:17
powinni tych nierobow pozwalniac , zatrudnic tych ktorzy z pocalowaniem reki przyjma ta prace - zaznaczam ze wydeptywalam sciezki w Lodzi zeby przyjeli mnie po stazu wlasnie do pracy na placówce lub w innym oddziale- niestety kumoterstwo miało lepsze plecy...ci z wiekszym stazem zarabiali po 1800 na placówkach na okienku a listonosze po 2000 tys ...i mało, mało , ja mam 800 zł po studiach na mc i musze sie porzadnie nakombinowac
listonosz 109 / 83.4.198.* / 2008-06-14 13:54
Ty chyba zwariowałeś jeśli myślisz, że listonosz ma 2000 wypłaty i to może jeszcze netto. Poza tym nie ma chętnych do pracy na poczcie w końcu brakuje w całej Polsce kilku tysięcy pracowników.
do roboty! / 83.10.255.* / 2008-06-07 09:14
jak im źle to niech zmienią pracę, a nie będą tu strajki urządzać. bogu winny człowiek potem czeka na przesyłke bóg wie ile bo jakiemuś listonoszowi sie coś nie podoba. do roboty by sie wziął a nie. najlepiej niech dostaje 2000zł za samo siedzenie w domu i jeszcze by mu było mało. to jest chamstwo i egoizm. mowicie ze ludzie myślą o sobie? A czy strajkujący pomyśleli jakie problemy może przynieść ich strajk? Nie, obchodzi ich tylko kasa.
Roody20 / 195.22.124.* / 2008-06-13 11:58
Kupiłem w internecie czesc do auta (w moim miescie nie mogłem jaj dostac) auto stoi u mechanika rozebrane i czeka na zamontowanie danej częsci od tygodnia facet sie wnerwia bo traci przez to czas ja sie wnerwiam bo paczka została wysłana ponad tydzien temu (priorytet)!!!!Juz mi głupio i wstyd codziennie dzwonic i mowic ze czesc jeszcze nie dotarła.....czuje ze juz nigdy nie bedzie chcial mi naprawiac auta :/..strace dobrego i TANIEGO mechanika!!!!!!w dodatku musiałem przesunąć wyjazd z rodzina na urlop bo nie mam AUTA!!!!Trace czas i cierpliwosc !!!!

Najnowsze wpisy