Forum Forum inwestycyjneForex

Czy powinienem opuścić XTB?

Czy powinienem opuścić XTB?

HAS / 2015-09-15 12:54
Witam,

kilka miesięcy inwestuje na platformie Xstation. Nie posiadam wykształcenia finansowego, moja wiedza o ekonomi jest słabiutka, ale intensywnie uczestniczę w webinarach XTB. Wiele się od nich nauczyłem a i systematycznie korzystam z ich codziennych analiz. Dzięki temu wiem co się dzieje na rynku i jak mniej więcej oscylują nastroje i fundamenty.

Jednak zacząłem się interesować jak XTB widzą inni i jestem przerażony opiniami. Na chwilę obecną nauczyłem się grać i odrobiłem już 50% strat (głównie wypracowanych przez stop out niestety). Kapitał mam niewielki i 5cio cyfrowy, ale zaczynam się zastanawiać nad zmianą brokera.

Gdzie uzyskam tak dobry przegląd rynku, analizy, pomysły na zawarcie pozycji i szkolenia w języku polskim (to dla mnie kluczowe bo nie jestem jeszcze samodzielny)? Czy możecie coś polecić ?

Z góry dziękuję.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy