Forum Forum dla firmOprogramowanie

Czy pozycjonowanie stron jest opłacalne?

Czy pozycjonowanie stron jest opłacalne?

Endrju12 / 2012-05-15 13:17
Zastanawiałem się ostatnio jak bym mógł skutecznie zareklamować swoją stronę , od swojego zajomego dowiedziałem sie ze istneieje coś takiego jak pozycjonowanie strony... czy waszym zdaniem opłaca się wynająć człowieka któ¶y by mi pozycjonował sklep internetowy w google?
Wyświetlaj:
Patryk25 / 193.254.246.* / 2017-06-26 10:52
Oczywiście, że się opłaca, ba! nawet wskazane byłoby tak zrobić jeśli rzeczywiście zależy Ci by twoja strona osiągała wyższe lokaty w wyszukiwarce, co znajdzie przełożenie na klikalność. Polecam serdecznie zespół ekspertów z https://artixen.net/ korzystam z ich pomocy od lat i nigdy się nie zawiodłem.
Irek_wwa / 46.29.20.* / 2017-03-16 08:44
Oczywiście że tak. Mogę dac namiar na Neo Fusion oni ogarniali mi ten temat
aszczerbik / 2017-02-10 16:35
Jeśli po wpisaniu danej frazy twój sklep pojawi się pierwszy w wyszukiwarce to normalne, że większość osób wejdzie właśnie do twojego sklepu. Pamiętaj jednak, że ludzie porównują ceny i zawsze kupują tam, gdzie jest najtaniej.
szklarek / 2017-02-10 18:11
Nie zawsze tam gdzie najtaniej. A już na pewno nie w tym sklepie, który nawet najtańszy nie znajdzie się na 1-2 stronie wyszukiwania.
lemonova / 87.105.154.* / 2017-02-10 11:11
Witam,

pozycjonowanie jest opłacalne, jeśli jest zrobione dobrze. Tak jak przedmówcy, radzę uzbroić się w cierpliwość, bo jest to proces budowania pozycji, tak, jakbyśmy chcieli wypromować celebrytę lub polityka. Strona musi mieć "zasługi", by odznaczyć się wysoką pozycją w google, a więc musi być ważna dla innych stron.
AgataBE / 89.68.83.* / 2017-01-10 13:53
Pozycjonowanie to proces, który wymaga czasu i cierpliwości. Im lepiej strona jest zoptymalizowana pod wyszukiwarki, tym większe ma szanse na wysokie pozycje. Twoja konkurencja też ma duże znaczenie. Jeśli są to gigancito będzie to trudniejsze i zajmie więcej czasu. Ja korzystam z usług firmy https://seo4.net/ , oni zajmują się pozycjonowaniem stron internetowych. Pierwsze wyniki zauważyłam po jakichś 3 miesiącach od rozpoczęcia działań i z miesiąca na miesiąc zauważam stopniowy wzrost pozycji
Karena2 / 2016-12-28 12:15
Bardzo ciekawy wątek, dziękuję za wszystkie informacje, z pewnością się przydadzą. Sama właśnie myślę o pozycjonowaniu + google adwords lub marketing szeptany. Widziałam, że takie usługi oferuje firma https://seofabryka.pl/, właśnie z ich strony dowiedziałam się nieco więcej o tego typu usługach. Wydaje mi się to opłacalne, bo jednak obecnie na mojej stronie ruch jest mały, a co za tym idzie firma nie zarabia wiele. Gdybyśmy byli na jednym z pierwszych miejsc w wyszukiwarkach, to z pewnością zyski by się zwiększyły. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś rady lub miał kontakt z wymienioną przeze mnie firmą - dawajcie znać :)
weronikalis / 2016-12-21 18:00
Pozycjonowania jest opłacalne chociaż jest to proces długofalowy. Najważniejsze to opracować z firmą pozycjonującą odpowiedni plan działania a potem już tylko czekać na efekty. Satysfakcja gwarantowana z http://serpgo.pl
remek6j / 188.252.0.* / 2016-12-14 12:35
W przypadku naszej firmy było bardzo opłacalne, bo staliśmy się bardziej widoczni w internecie, przez to dotarliśmy do naprawdę sporej liczby odbiorców, co dało nam wielu stałych i nowych klientów. Korzystaliśmy w tym celu z usług agencji marketingowej Nakatomi. Zajmowali się w zasadzie wszystkim pod kątem promocji naszej firmy - pozycjonowanie, ogłoszenia, adwords, marketing szeptany, prowadzenie fb itp.
Mario Mariusz / 109.231.26.* / 2016-12-12 11:44
Jest opłacalne, ale to dopiero po jakimś okresie. W tym linku można zobaczyć jakie ruch został osiągnięty po 10 miesiącach: http://firstweb.pl/case-study-seo-sklepu-odzieza-damska-zoio-pl/
@TrackMyMetrics.com / 83.7.124.* / 2016-12-08 17:29
Chciałbym zainteresować Państwa usługami platformy TrackMyMetrics.com, w ramach której oferujemy firmom reklamującym się w internecie niezależną weryfikację raportów agencji reklamowych w zakresie marketingu internetowego i monitoring wykonania zleceń.

Weryfikujemy rzetelność danych, wiarygodność raportów i efekty zleconych działań w zakresie:
• pozycjonowania SEO
• kampanii SEM
• promocji w mediach społecznościowych
• reklamy banerowej
• marketingu partnerskiego
• marketingu mobilnego
• programmatic (wkrótce)
• reklamy video (wkrótce)
• email marketing

TrackMyMetrics.com pomaga ograniczyć nieuzasadnione koszty naliczone przez agencję reklamową, zweryfikować faktycznie zrealizowane
kampanie, zablokować nierzetelne działania lub wypowiedzieć umowę.

Przykładowe nadużycia, które wykrywamy pracując dla firm na całym świecie:
• zmanipulowane wskaźniki zwrotu z inwestycji
• przekłamane współczynniki klikalności, CPM, CTR, PPC i inne
• sztuczne leady i konta w mediach społecznościowych
• pozorne pozycjonowanie lub łamanie zasad Google
• kupowanie sztucznego ruchu
• prezentacja reklam w serwisach bez rzeczywistych użytkowników lub w miejscach o znikomej widoczności

W przypadku zainteresowania szczegółami oferty zachęcam do wizyty na stronie www.TrackMyMetrics.com.
Zapewniamy obsługę także w języku polskim.

Pozdrawiam,
Michal Nowacki
Sales Team @TrackMyMetrics.com
klimekduda / 2016-11-23 20:21
Jak najbardziej jest opłacalne. Pierwsza sprawa należy przeprowadzić rzetelny audyt strony i zaplecza. Druga rzecz trzeba mieć pojęcie jak i gdzie pozycjonować, Wtedy efekty są murowane http://scandsocialmedia.pl/
Techniczny741 / 2016-10-13 15:35
Każdy, kto szuka odpowiedzi na to pytanie powinien usłyszeć jedno: oczywiście, że jest opłacalne. Naturalnie pod warunkiem, że zostało w odpowiedni sposób przeprowadzone. Efektywność pozycjonowania zależy od różnych czynników, ale jak zajmą się tym fachowcy to nie ma siły, żeby strona nie poszła mocno w górę. Trochę mam z tym tematem do czynienia i widzę jak efektywna jest to forma promocji - zwłaszcza w tych czasach.
JanuszRados / 2016-10-04 11:57
Moim zdaniem w obecnych czasach pozycjonowanie, to bardzo dobry sposób na promowanie swoich usług. Jednak pierwsze do czego sięgają konsumenci szukając danych dóbr , to Internet.
byzia12 / 85.221.242.* / 2016-09-26 14:49
Uważam, że aktualnie bez rekalmy w internecie trudno przetwać. Próbowaliśmy robić pozycjonowanie na własną rękę, ale to jest bardzo czasochłonne, nie da się tak w małej firmie, przy małym zespole pracowników. Sprzedaż wtedy cierpi. teraz działa dla nas agencja widoczni.pl, ale ja dalej się angażuję, np. w pisanie tekstów na stronę, na to jeszcze mam czas. W sumie jak was na pozycjonowanie jeszcze nie stać, to chyba max co można samemu zrobić - zadbać o teksty na stronie. Tygodniowo ok. 5h mi na to schodzi...
agnieszka548 / 2016-09-20 10:52
Pozycjonowanie jest opłacalne. Jedyny minus to to, że na efekty dość długo trzeba czekać - chociaż to też w zależności od branży i konkurencji. Można to robić samemu jeśli zna się na rzeczy lub zlecić jakiejś firmie pozycjonującej. Lepiej zlecić komuś kto się zna, żeby sobie nie zaszkodzić.

Najnowsze wpisy