Forum Forum dla firmOprogramowanie

Czy pozycjonowanie stron jest opłacalne?

Czy pozycjonowanie stron jest opłacalne?

Endrju12 / 2012-05-15 13:17
Zastanawiałem się ostatnio jak bym mógł skutecznie zareklamować swoją stronę , od swojego zajomego dowiedziałem sie ze istneieje coś takiego jak pozycjonowanie strony... czy waszym zdaniem opłaca się wynająć człowieka któ¶y by mi pozycjonował sklep internetowy w google?
Wyświetlaj:
ZuzaMaja70 / 2014-12-12 11:25
Pozycjonowanie jak najbardziej! Pojawiają się tu głosy, że to drogi interes, ale należy pomyśleć o tym, że to jest rodzaj inwestycji ;) Jeśli pozycjonowanie będzie prowadzone przez profesjonalną firmę, to inwestycja taka naprawdę się zwróci w postaci większych obrotów sklepie ;)
helios / 89.229.83.* / 2014-12-10 13:24
może nie wynająć człowieka, tylko zlecić to jakiejś firmie ;) ewentualnie innym wyjściem jest program, ktory dodaje linki itd
Aleksandra889 / 178.43.241.* / 2014-12-05 11:45
Reklama, szczególnie w przypadku sklepów internetowych jest jak najbardziej ważne. Głównie klientów pozyskuje się z wyszukiwarek na nazwy produktów więc pozyskanie klientów z dobrych pozycji w google to podstawa. Posiadam sklep z kosmetykami leczniczymi i mam dziennie po 2-3 klientów właśnie z google a pozycje w większości mam w top10. Spokojnie mogę polecić usługi - http://ksocial.pl/ gdzie pozycje mam i co miesiąc mam raporty z pozycji jak i wejść na stronę wiec jestem spokojna o pozycje :P Sklep też mam solidnie wykonany bo zajęła się nią współpracująca firma z nimi - http://pix-web.pl/ Jeśli stawiasz na pozycjonowanie to jak najbardziej tak, płatne reklamy w formie linków sponsorowanych lepiej olać, za duży wydatek
fwch / 109.241.146.* / 2014-12-03 09:06
Zdecydowanie tak, jeżeli posiadasz sklep internetowy to Twoim głównym kanałem są właśnie wejścia z wyszukiwarek. Pamiętaj jednak, że będzie Cię prawdopodobnie interesować dużo fraz, dlatego w pierwszej kolejności skupiłbym się nad poprawnym skonstruowanie strony ( różne tytuły podstron, opisane obrazki, linki ) i następnie doraźne działania, które podwyższą Twoją pozycję. Możesz spróbować wykorzystać jeden z kilkunastu programów do analizy strony pod kątem SEO, ja korzystam z GranateSEO i bardzo sobie chwalę. Pomyśl także o działaniach marketingowych na portalach społecznościowych.
Paweł A / 83.142.176.* / 2014-11-26 19:25
Ja miałem okazję pozycjonować swoją stronę dzięki firmie Apogeum jak jak ktoś jest ciekaw oferty to najlepiej zajrzeć do nich na oficjalną stronę internetową https://www.apogeum.net.pl . Współpracuję z tymi fachowcami już od pewnego czasu i chwalę sobie ich usługi.
bbeataa / 77.253.209.* / 2014-11-03 11:54
oczywiście, że jets opłacalne. Sama się o tym przekonałam, firma Rocketsite wykonała pozycjonowanie dla mnie i moja sprzedaż wzrosła o ponad połowę.
depier / 89.229.73.* / 2014-10-11 18:12
opłaci Ci się na pewno, jak przybędzie klientów, ktorzy znajdą twoją stronę w google wlasnie dzieki pozycjonowaniu, a szukac na -nastej stronie raczej nie beda
Bolec834 / 2014-09-08 17:11
Ja osobiście także polecam usługi firmy : www.nomi-net.com.pl
To jest naprawdę świetna sprawa to co napisał kolega to najprawdziwsza prawda. Naprawdę warto zaufać innym
Hyccu / 89.228.16.* / 2014-09-07 23:21
Oczywiście, że jest to opłacalne. Sam w to nie wierzyłem do póki nie zacząłem korzystać z usług firmy www.nomi-net.com.pl. Nie płacimy za obietnice tylko za efekty ich pracy. Ceny są rewelacyjne co mnie osobiście bardzo pozytywnie zaskoczyło.W usługi pozycjonujące wchodzą:
- audyt strony – gratis
- profesjonalne pozycjonowanie strony internetowej dla wybranych fraz,
- niskie ceny na rynku (cena/jakość),
- umowa na czas nieokreślony (okres wypowiedzenia – 1 pełny m-c),
- brak opłat z góry za pozycjonowanie,
- brak opłat jeżeli Twoja strona znajduje się powyżej 10 miejsca w Google,
- cena za każdą frazę ustalana jest INDYWIDUALNIE (w zależności od jej konkurencyjności),
- brak opłat za podstawową optymalizację kodu (jeżeli jest wymagana),
- bezpłatny dostęp do Strefy Klienta (system monitorowania pozycjonowanych fraz),
- nie korzystamy z automatów do pozycjonowania,
- oczekiwane wstępne efekty możliwe już po okresie 3 tygodni, w zależności od konkurencyjności danej frazy,
- stała i profesjonalna współpraca,
- faktura VAT
alain / 89.229.95.* / 2014-09-07 12:46
jak nie spróbujesz to sie nie przekonasz ;) na pewno warto spróbować pozycjonowania. wiem ze mozna zlecac to firmie, albo kupic sobie program Adder on pomaga w pozycjonowaniu, poczatki beda trudne, ale jakos trzeba sie wybic w internecie
mariczka_78 / 2014-08-23 11:07
Generalnie łatwo to sprawdzić. Oczywiście, teraz niezbędne jest to, żeby mieć swoją strone na wsyokiej pozycji w google ale czy jest to opłacalne można sprawdzić dzięki programom monitorujacym. Ja korzystam z oferty Webpozycja, dzięki temu też wiem czy moja firma pozycjonująca nie zawyża cen :)
cruel / 83.8.122.* / 2014-08-05 16:27
oczywiście że pozycjonowanie jest opłacalne, jak inaczej klient ma znaleźć wspomniany przez Ciebie sklep internetowy? im wyzej w wyszukiwarce tym większe prawodpodobienstwo, że wejdzie na stroen i cos kupi. nie ma co ukrywac o klientow coraz trudniej, mam sklep stacjonarny, ale sprzedaz coraz gorzej to rozszerzyłem działalność o esklep i zleciłem jego pozycjonowanie firmie, rozkręca się!
RobRoyek / 83.21.74.* / 2014-06-20 04:06
Zależy. Jak wiesz jak to robić tak żeby zarobić, a jednocześnie kombinujesz żeby zminimalizować koszty to można dojść do niezłych efektów. Ja np. korzystam dość często z zasobów serwisu Artelis.pl. Artykuły zamieszczane u nich są specjalnie pisane właśnie pod pozycjonowanie.
Zdzich-prych / 89.229.77.* / 2014-04-13 11:21
A jak lepiej jest robić, samemu pozycjonować stronę czy jednak zlecić to agencji? Ktoś tu pisał o firmie Enterso ze Szczecina, dostałem od nich maila z reklamą programu Adder-cośtam i jak zadzwoniłem, to zaproponowali mi albo to albo pozycjonowanie jak usługę. Do tej pory samemu dodawałem swój sklep do katalogów, pisałem precle itp., ale trochę mi już szkoda na to czasu, ten program ma pomagać przy dodawaniu strony do katalogów, ale jednocześnie nie wiem czy nie lepiej po prostu płacić komuś, aby zrobił to za mnie. Co polecacie?
kasica888 / 2014-02-25 20:09
Pozycjonowanie strony moim zdaniem nie jest drogie, ja przynajmniej trafiłam na taką firmę, która pobiera opłaty dopiero po uzyskaniu zamierzonego efektu. Nie wiem czy wszyscy pozycjonerzy tak robią, ale mnie to nie wyniosło zbyt wiele.
Ja korzystałam z usług firmy http://ko-ko.eu/

Najnowsze wpisy