Forum Forum finansoweKredyty

Czy przewalutowac na franki

Czy przewalutowac na franki

ania23 / 2008-10-15 12:28
Mam kredyt w złotówkach ,juz wcześniej zastanawialismy sie z mężem o przewalutowaniu go na franki .W obecnym momencie , nie wiem co mam robic czy przewalutowywac teraz, czy poczekac aż to wszystko sie uspokoji.[
igda / 78.8.20.* / 2008-10-25 07:18
Odradzam
Przewalutuje Pani np. przy cenie 2,6 a jak w rok wzrosnie do 5-6 -dług wzrosnie o 100%,nierealne ? A gdy frank był po 2 zł i ktoś by powiedział ze w 2 miesiace wzrosnie o 30% waluta to pukneli by wszyscy palcem w czoło.
Prosta zasada 60-70% ludzi ma kredyty we frankach,kazdy po kolei brał kredyt we frankach i kurs m.in spadał,teraz nikt nie bierze we frankach (bo banki nie daja w walutach ),te 70% ludzi musi co miesiac odkupowac franka na rynku czyli podbija cene-kurs rosnie ppooowwooli narazie,a co bedzie jak w koncu poszcza nerwy i beda zamieniac na zł.
Zaczna rzucać po po 100 000-500 000 zł aby odkupic franka,powodzenia kurs 5-6 zł
Mając kredyt w zł powiedzmy mamy stała rate 1000zł ,a we frankach ok realnie było 900zł.
Człowiek śpi spokojnie,a we frankach gdy rosnie gotuje sie a gdy wzrosnie o 100% bankrutuje.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: