Forum Forum finansoweKredyty

Czy stosujesz skuteczne metody poszukiwania klientów jako doradca fin?

Czy stosujesz skuteczne metody poszukiwania klientów jako doradca fin?

marcinbyd2 / 83.29.45.* / 2007-04-07 18:27
WItam

Załapałem sie na rozmowe kwalif do jednej z firm doradztwa finansowego.
Lecz nie wiem cZy dostane sie na kolejny etap gdyz na pytanie jak bym poszukiwał klientow odpowiedziałam ze poprzez znajomych a pozniej ich znajomych.osoba ktora mnie rekrutowała pokiwała tylko głowa.
A moze Wy znacie jakies inne metody szukania klientów????
prosze pomozcie-zalezy mi na tej pracy
Wyświetlaj:
lafemme5 / 88.156.129.* / 2007-04-23 20:46
Witam!

Postaram się podpowiedzieć Ci kilka prostych metod. Gdy masz niewielkie nakłady na szeroko pojęty marketing, tak naprawdę 300 zł na cały region, to najskuteczniejszą formą znalezienia nowych klientów są spotkania w firmach z osobami decyzyjnymi. W efektcie dochodzi do prezentacji wśród pracowników danego zakładu pracy, przekonując tych pracowników do oferowanego produktu. Ponadto, możesz sam robić marketing bezposredni roznosząc ulotki na ulicach bądź znaleźć osobę zatrudnioną na umowę zlecenia do roznoszenia ulotek. Ulotki możesz roznosić pod zakładami pracy w momencie, gdy pracownicy przychodzą lub wychodzą z pracy. Możesz rozwieszać zrywki na tablicach ogłoszeń w klatkach schodowych lub w miejscach, gdzie straż miejska się nie przyczepi. Co więcej, dobrym sposobem dotarcia do stałych klientów są listy ofertowe z info na temat produktów finansowych bądź innych wysyłane do klientów. Można również przezanalizować zdolność kredytową klienta i zaoferować mu czek na np. kredyt w wysokości 20.000 zł przy minimum formalności, taki czek dla uprzywilejowanych klientów.

Życzę powodzenia i sukcesów w pracy.
niezależny doradca / 89.79.181.* / 2007-04-19 20:49
Na systemie poleceń zbudowano najlepsze firmy...
Moim zdaniem świetny pomysł ... jak nie jedyny...

Szukasz pracy? Zapraszam.

Pozdrawiam,

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: