Forum Forum inwestycyjneFundusze

Czy to już koniec korekty?

Czy to już koniec korekty?

Igor22 / 83.7.113.* / 2007-08-22 20:21
Jak sądzicie czy to już koniec korekty - czy będzie drugie dno?. Proszę o Wasze opinie. Co dalej robić, kupować czy może jeszcze czekać?
Wyświetlaj:
TaS / 2007-08-23 00:18 / Tysiącznik na forum
na to pytanie nikt Ci nie odpowie dajak gwarancje :)

powiem tak:
wierze, ze koniec
uważam, że nie koniec :)


kupuj na raty...jesli chcesz zlapac dołek i próbować na fundach spekulowac to zapomnij.
ale sie powtarzam.... :/
cortez / 2007-08-23 00:11 / Bywalec forum
Nikt nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie. Możemy sobie tylko "gdybybać":)
Według mnie jedna jaskółka wiosny nie czyni. Jeszcze nie koniec korekty.
peciak57 / 2007-08-23 16:44
Czy może mi ktoś wytumaczyć mam pieniądze na funduszu Arka akcji i gdy WIG 20 miał spadek 4,3 % to towarzystwo zeszło z ceną 3,5 jak wczoraj WIG20 poszedł 4,7 w góre to podwyższyli 1,9 zł.to jest paranojanp.we wtorek jak wig20 spadł o 0,8% to ześli z ceną 0,66 .czylijak wczoraj było 4,7podzielić przez0,8 to daje 5,8 mnożąc przez 0,66 to daje 3,8 czyl co umią liczyć w jedną strone to jest paranoja.
TaS / 2007-08-24 01:51 / Tysiącznik na forum
kup sobie miniWig20 i bedziesz mial spokoj...

bo na fundy to sie raczej nie nadasz :)
jertom / 2007-08-23 17:45 / portfel / Bywalec forum
każdy fundusz ma okeślomą stratrgie inwestrycyjną długo,średnio i krótkoterminową i dopasowuje do tego jakąś tam określaoną ilość spółek notowanych na różnych indekasach nie tylko na wig20 w zależności od wyniku spółek wyceniona jest jednostka uczestnictwa czasami może się tak zdarzyć że ineksy będą na plusie a fundusz zanotuje spadek bo spólki w które zainwestowalo odnotują spadki i na odwrót aby dokładnie to śledzić trzeba zapoznać sie z prospektem funduszu a potem śledzić spółki wchodzące w skład portfela funduszu
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy