Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Czy trzeba powołać sejmową komisję śledczą w sprawie wyłudzeń VAT-u?

Czy trzeba powołać sejmową komisję śledczą w sprawie wyłudzeń VAT-u?

Wyświetlaj:
laszlopapp / 89.71.51.* / 2016-01-01 14:59
Modzelewski to niech się już w kwestiach VAT nie wypowiada bo jako jeden z głównych autorów tego podatku a potem licznych poprawek doprowadził do powstania tego chorego systemu z którego czerpie największe korzyści jako doradca wielu podmiotów.
Roman205 / 77.254.64.* / 2016-01-01 15:11
Z treści tego wpisu wynika że mamy przejść do porządku dziennego nie interesuje nas ten proceder
bo przecierz mamy kasy w brud na wszystko, tylko dlatego że LASZLOPAPP sugeruje potępienie autora artykułu!
Polak okradany / 88.156.129.* / 2016-01-01 14:56
To pytam kiedy złodzieje będą siedzieć w P****** ?
Roman205 / 77.254.64.* / 2016-01-01 14:49
Jeżeli nie obchodzi nas około 30 mld zł rocznie które ktoś nam kradnie to krytykujmy autora bo ma brodę a my brody nie lubimy!
A jeżeli nas ta kwota obchodzi to zróbmy wszystko i poprzyjmy wszystko co prowadzi w pierwszej kolejności do uniemożliwienia dalszej kradzieży a następnie rozliczmy tych co kradli do tej pory.
A następnie rozliczmy tych co pomogli (umożliwili politycznie) taką kradzież.
Powiem że to jest w moim interesie nie lubię być okradanym i okłamywanym.
Rozumiecie Państwo od 2016 roku może już nam nikt tych 30 mld nie ukraść
Zawiedzeni takim obrotem sprawy mogą byś tylko głupcy lub zainteresowani.
Pozdrawiam
A jest więcej podobnych kwiatków.
Betti 124 / 84.10.193.* / 2016-01-01 15:07
Pan Kluska i inni, którzy okrzyknięci za VAT byli złodziejami. Stracili Firmy i dobre imię pomimo że pracowali uczciwie i płacili podatki wynikające z obowiązujących przepisów a nie jakiejkolwiek interpretacji. Pan Kluska wyrabia teraz sery. Inni też odeszli z biznesu. Pytam zatem Ciebie czy już udowodniono wyłudzenia i komu? Czy tylko 30 mld to kolejne p***** p***** spod grubego palca w ramach agitacji partyjnej. Oczywiście krytykować można tylko tego co ustawy nie stworzył i nie czerpie korzyści z jej interpretacji prowadząc Kancelarię? Mnie obchodzi 30mld rocznie do budżetu a zarazem żeby ze mnie nie robić złodzieja i traktować jak cytrynę do wyciskania podatków. Chcę doczekać jasnego prawa czytelnego dla mnie i Urzędnika bez możliwości innej interpretacji niż wynika z przepisu. Nie chcę sankcji za pomyłkę i nie chcę żeby kolejne rządy bez względu na opcję łamały prawo w imię tego że dorwali się do koryta. Nie chcę aby prawo budowali dla siebie aby umocnić reżym.Chcę możliwości i praw dla siebie bo każdy rząd sam się wyżywi z moich podatków a na przestrzeni lat jakoś nikt nie myśli o nas małych podatnikach i szarych obywatelach ważni są tylko ONI. I tu nic się nie zmienia.Natomiast jedno jest pewne to rząd odpowiada za to co się dzieje ale jak widać ważniejsze jest wszystko inne ale nie my.I jak widać kolejni politycy muszą się obłowić na komisjach. Jeżeli igrzyska interesują to nie mamy co mówić o działaniach na rzecz obywatela.
Roman205 / 77.254.64.* / 2016-01-01 15:20
Prawie ze wszystkim się zgadzam tylko nie rozumiem dlaczego nie zbadać tej sprawy skoro jest tak znacząca przecież gdyby PO rządziło nie byłoby na to szans. TO JEST SZANSA (REALNA)
Betti124 / 84.10.193.* / 2016-01-01 15:41
To Ci powiem. Tak, zbadać powinien Urząd Skarbowy. Mnie bada non stop, pomimo że jest 1 kontrola. Aby kontrolować co miesiąc nazywa się to czynności sprawdzające. Każda Firma ma Urząd do którego składa zeznania zarówno podatkowe jak i comiesięczne VAT i to powinno być zbadane od US potem UKS a nie zaraz igrzyska polityczne. Niech biorą się za pracę Ci którzy za to odpowiadają od dołu. A co do Ustawy VAT to ten Pan z obrazka ją napisał i wprowadził i wierz mi nie chciałbyś w tamtym czasie wprowadzać jej w życie. Zabrał nam zdrowia przez ten bubel prawny z interpretacją możliwą na sposoby w zależności kto przychodził na kontrolę. Zresztą nie ma o czym mówić pracuję na niej od początku i wiem co mówię. Dlatego też opinia tego Pana jest dla mnie nie do przyjęcia. Dzięki interpretacji Ustawy VAT wykończono wiele polskich Firm!!!!! Uczciwych ale niestety o tym powiadamiano jak już Firmy nie było
mareklg / 95.49.28.* / 2016-01-01 14:38
im mniej dasz kasy państwu w formie podatków tym mnie kasy to państwo ZMARNUJE bez względu na to czy rządzi PIS czy inny szajs.Ustawa o podatku VAT współautorstwa Modzelewskiego była i jest nic nie warta.VAT powinien być równy dla wszystkich i bezwzględnie w całości do odpisu.Wszelkie wyłączenia to patologia-nie może być ktoś równy i równiejszy
pisowskie piep..enie / 94.254.211.* / 2016-01-01 14:37
mówi o sobie, o swojej pracy w zespołach doradczych ? Wie jak to się robi?
elle1 / 89.76.26.* / 2016-01-01 14:33
Wspierajmy ten rząd ze wszystkich sił bo ich przegrana to nasza Katastrofa.Tu idzie o miliardy zysków lub strat.Kto płaci za te protesty i zakłamania rzeczywistości?
jw kuszelas / 78.8.14.* / 2016-01-01 14:43
Pan Modzelewski był autorem ustawy VAT-owskiej.Jak odszedł z rządu otworzył firmę doradzającą jak unikać podatku. Co na to elle1? Głupota jest też darem bożym.Ale nie należy go wykorzystywać nadmiernie.
elka1 / 89.76.26.* / 2016-01-01 14:30
90 mld złotych każdego toku wyprowadzają z Polski zagraniczne korporacje i firmy niemieckie to jest 5% PKB.Pasuje wam to "obrońcy demokracji".Założyciele tego fałszu to milionerzy przy korytach.Reszta dała się wmanipulować oni wiedzą jak to robić i mają na to budżet,pranie mózgów to ich specjalność mają świetne szkolenia na ten temat.Finansjera tak łatwo kolonii nie oddaje.Dojna krowa plus brak myślenia wielu wmanipulowanych =KOD.
txt / 178.235.20.* / 2016-01-01 15:06
Gdyby to bylo takie proste nie wprowadzano by odwroconego vat. Poza tym instut potatkowy to prywatna firma ktoeej wlascicielem jest autor opracowania
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Roman205 / 77.254.64.* / 2016-01-01 14:28
Jeżeli nie obchodzi nas około 30 mld zł rocznie z które ktoś nam kradnie to krytykujmy autora bo ma brodę a my brody nie lubimy!
A jeżeli nas ta kwota obchodzi to zróbmy wszystko i poprzyjmy wszystko co prowadzi w pierwszej kolejności do dalszej kradzieży a następnie rozliczmy tych co kradli do tej pory. I rozliczmy tych co pomogli (umożliwili politycznie) taką kradzież.
Powiem że to jest w moim interesie nie lubię być okradanym i okłamywanym.
Rozumiecie Państwo od 2016 roku może już nam nikt tych 30 mld nie ukraść
Zawiedzeni mogą byś tylko głupcy lub zainteresowani. Pozdrawiam
A jest więcej podobnych kwiatków.
trocki / 83.28.136.* / 2016-01-01 14:27
dlatego powstal KOD zeby obalic obecny rzad ,wiadomo ze bronia sie przed oderwaniem od koryta i odpowiedzialnosci za okradanie kraju
stanley 1951 / 89.228.202.* / 2016-01-01 14:26
Zgadzam się z Panem,PO robiło to co PZPR , nacisk i krytyka mediów,jag by byli pępkiem tego kraju, do dziś nie dają dojść do słowa i wypowiedzi, a media im pomagają.Tak też robi Pan PETRU.W taki sam sposób niszczyli Czesława Niemena św. pamięci.I niszczą nadal a powinniśmy być daleko w przodzie z zarobkami i dobrobytem,A tak jesteśmy najtańszą siłą roboczą w własnym kraju.
ela7 / 89.76.26.* / 2016-01-01 14:24
Patologia a patologię należy karać i zwrot do kasy tego co patologia ukradła.
tim720 / 79.185.169.* / 2016-01-01 14:24
Łachu jeden a co z łamaniem KONSTYTUCJI .Nie zajmiecie Polaków innymi wyssanymi z palca bredniami
pulpecior / 83.30.244.* / 2016-01-01 14:31
Tim wyszedłeś z zebrania młodzieżówki P******** ?:) Jak jesteś Polakiem to myśl samodzielnie a nie wytycznymi partii
druzyny1 / 78.8.170.* / 2016-01-01 14:24
Pan panie prof. Witoldzie Modzelewski masz Pan słuszność. Tylko skoro TK twierdzi, że jest tak prawomocne i stoi na straży obywateli, to może w pilnym okresie rozpatrzy tą sprawę. TK swoje sprawy rozpatruje w ciągu 14 dni to może w tym samym terminie rozpatrzy i tą sprawę.
gogol / 5.172.247.* / 2016-01-01 14:21
POPIS to banda złodziei i oszustów i nie da się z nich powołać żadnej wiarygodnej komisji sejmowej
amer / 79.184.7.* / 2016-01-01 14:21
no to zes Modzelewski trafil-PO broni oszustow podatkowych czyli ciebie, wszak ty doradzasz i doradzales jak obejsc prawo ,ktorego jestes autorem

Najnowsze wpisy