Czy Uniqa...?

Bartłomiej26 / 194.187.55.* / 2008-11-14 23:08
To dobry pomysl na ubezpieczenie samochodu? Czy jest tu ktoś kto sie u nich ubezpieczał, poradzi, poleci?
Wyświetlaj:
oszukana przez agenta / 178.37.213.* / 2012-07-21 21:16
Nie polecam. Agent zupełnie nie profesjonalny. Pamiętajcie NIE WARTO zaoszczędzać paru złoty na kwocie polisy.
Zwałowany przez uniqua / 46.169.137.* / 2012-06-08 15:32
Obrzydliwe szuje. Wiedziałem, że będą próbować zrobić wała więc najpierw zrobiłęm kosztorys w niezależnym zakładzie. Wyszło 4300 zł, a te szuje przysłały 1300!!! Próbowałem się z nimi kontaktować: infolinia to wał- jeśli uda ci się dodzwonić to automat bełkocze, bełkocze póżniej połączenia jest rozłączane a ty za nie zapłacisz. E-mail to wał, większość mail wraca jako niedostarczone a jeśli dotyrze to i tak nikt nan niego nie odpowie. Napisałem odwołanie i cisza.. wyznaczyłem termin 14 dni, bo wiedziałem, że to szuje i krętacze i zamilkną, mimo to zamilkli. Jeszcze 2-3 dni wysyłam wezwanie do zapłaty a potem sąd. UNIKAJCIE ICH JAK DIABŁA, to jedyna droga.
edi297 / 87.206.60.* / 2012-04-26 18:00
ludzie nie ubezpieczajcie tam mieszkania ... mieszkam na 4 pietrze no i od stycznia zaczelo mi zalewac mieszkanie mam zalane dwa pokoje i kuchnie ,a oni mi wyplacili 350zl na remont ..
OSZUKANY572 / 78.88.114.* / 2013-10-17 15:41
PROSZE WAS NIGDY NIE NABIERAJCIE SIE NA UNIQA....PRAWIE 2 MCE. DZWONIE I WALCZE Z TYM ZLODZIEJSKIM APARATEM....ZA ZALANE MIESZKANIE NIE OTRZYMALEM ODSZKODOWANIA....DECYZJE OTRZYMALEM PO 36 TELEFONACH .PO OTRZYMANIU DECYZJI NIE OTRZYMALEM ODSZKODOWANIA MINELO PRAWIE 2 MCE.TO ZLODZIEJSKIE TOWARZYSTWO KUSI NISKIMI OPLATAMI ZA UBEZPIECZENIE....JESLI JEDNAK DOJDZIE DO SZKODY TO NIE MA DO KOGO SIE ZWROCIC.....LIKWIDATORZY NIE ODPOWIADAJA NA TEL. I IMAILE.....TO OSZUSCI
TOM2581 / 89.228.45.* / 2012-12-14 15:16
najgorsza firma z jaką miałem do czynienia,pekła mi rura w mieszkaniu musiałem skuwać płytki,kuć posadzkę, no i całą kuchnie demontować,do tego wszystkiego zalało mi garaż. Na decyzje czekałem prawie dwa miesiące,a w niej 260zl porażka!!!!!! Myślałem że żle widzę i zapomnieli dopisać zera. Tylko droga sądowa!!! a na przyszłość zmiana ubezpieczenia. NIGDY WIĘCEJ UIQA
gotti44 / 46.205.80.* / 2012-04-12 14:23
Wycena i wymiana szyby do mercedesa clkto 98 zl. od kiedy co kolwiek do mesia kosztuje 98 zl?
wycena autentyczna to prawie 2000 zl. czuje ze zakonczy sie sprawa w sadzie i to nie dosc ze zaplaca za prawnika to jeszcze za mandaty.
NIE POLECAM
ha ha ha h a / 95.158.80.* / 2013-01-27 18:12
ha ha ha
POOszkodowany / 178.73.44.* / 2012-03-05 14:39
do kitu z uniqa UNIQA-JA wyplaty odszkodowania nie odbieraja telefonow kreca oszukuja LUDZIE !!!!!!!! OMIJAJCIE UNIQE SZEROKIM LUKIEM !!!!!
krpeczkadd / 91.213.193.* / 2013-08-16 16:06
jakie towarzystwo polecasz??
pipi' / 83.7.217.* / 2012-02-25 21:53
unikaj tej firmy. Krętacze i naciągacze niczym parabank
Kierowca / 77.236.12.* / 2011-02-03 20:49
Prosty przykład: Wjechałem w dziurę, rozwaliłem felgę i oponę. Na miejscu była policja która dopełniła formalności. Uniq miała oddać kasę, a tu przychodzi pismo żeby przedstawić im notkę z policji po czym odpowiedź Uniqi że jednak nie oddadzą kasy bo droga była w remoncie i było ograniczenie do 60 (policja spisała prędkość 40km (dziura taka że prawie podwoziem zaryłem).
BANDA ZŁODZIEI I TYLE OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM
wenna / 87.206.152.* / 2011-02-05 16:23
Tak zgadzam sie ta ubezpieczalnia to jakis koszmar i naciagactwo
Sama własnie podałam ich do sądu - pani która wjechała w moje autko była ubezpieczona własnie w uniqa i wiecie co ich rzeczoznawca wycenil szkode na 3000 zł a niezależny na 8600 !!! - dodam że niezależny rzeczoznawca powiedział tak; gdybym tak wyceniał jak uniqa tylko w odwrotną strone to powinno byc : 12000 : fajnie co?
blacharz jak usłyszal wycene uniqi to złapal sie za glowę bo skąd oni niby biorą te wyceny chyba z księzyca albo maja swoj prywatny cennik.
Ja mam czas i poczekam na sprawę w sądzie nie daruje draniom tym bardziej że w odpowiedzi na moje odwołanie napisali że chce ich naciągnąć he he koń by się usmial
ja chce mieć autko takie jakie było przed kolizją a oni oferują mi wielkie g ........

Pozdrawiam i życze sobie i wszystkim cierpliwości i woli walki z tymi draniami
Wenna
dalwi / 87.204.152.* / 2014-03-05 20:30
ten ubezpieczyciel to poraszka zlodzieje oszusci zanizaja odszkodowania o polowe a nawet wiecej nie polecam wrecz przeciwnie zostalem oszukany na maxa polamalem sie dosc mocno a oni mi przyznali 2tys zl paranoja uciekajcie od tego guwna radze wam pozdrawiam
dalwi / 87.204.152.* / 2014-03-05 20:37
TAK PORABANEJ UBEZPIECZALNI JESZCZE NIE WIDZIALEM SZKODA PIENIEDZY NA NICH A DAWAJA OCHLAPY JAK SIE COS STANIA NAPRAWDE OSTRZEGAM POZDRO
Matrixkub / 83.13.18.* / 2010-02-23 11:43
Firma do kitu.Najgorsza jaka może być.Sprzedaje dane osobowe!
piotros20 / 194.9.223.* / 2010-03-24 10:48
Wystarczy przeczytać jak uniqa likwiduje szkody;

http://partacze.org/pl/twoje-fora/szkoda-majatkowa/uszkodzony-samochod-i-odmowa-wyplaty-odszkodowania-przez-uniq
xx / 85.89.184.* / 2010-02-19 14:28
xxxxx
zawiedziona UNIQA / 94.254.133.* / 2010-01-15 11:47
Przeszło miesiąc temu stojące na parkingu moje auto wjechała wielka SCANIA. Rzeczoznawca UNIQa przyznał mi odszkodowanie, na które czekam, czekam, i czekam...juz ponad miesiąc. A mechanik domaga się wypaty

Próbuje dowiedzieć się od 50 zminut wisząc na telefonie i płacąc rachunki za telefon ,kiedy mogę się spodziewać zaległej wpłaty mojego odszkodowania, wykonuję 17(!!) telefon w tej sprawie, bo wciąż przekierowują mnie Państwo z UNIQA to Łodz grańska, to lodz milionowa, to Warszawa. Przepychacie mniez to do likwidatora, to do księgowości, to na centralę i powrotem do warszawy.
Sprawą zajmuje się Pan likwidator, który także powiedział „proszę skierować się do księgowości”. A księgowośc jest niedostepna dla "szarych ludzi"

Kpiny sobie Państwo z UNIQa robią... Mechanik czeka za zapłatę a ja tłumacze, ze nie raczą wypłacić odszkodowania w terminie! Szkoda nie była moją winą, a teraz chcąc zakończyć sprawę, tylko męczę się przez ich błędy w ksiegowości.


Jestem zawiedziona UNIQA, jako ze mam ubezpieczony samochod u nich naturalnie nie podpisze umowy na kolejny okres czasdu i gwarantuję, że nikt z moich znajomych , rodziny i zaprzyjaźnionych osób też od pomysłu podpisania z Państwem umowy odwleke
A to ze jest teraz wiele zgłaszanych szkod, nie jest wytłumaczeniam

Wielka szkoda, że nie potrafią Państwo z UNIQA profesjonalnie zachować się wobec Klienta
Marhen / 77.254.150.* / 2009-07-19 09:05
Z ciężarówki ubezpieczonej w Uniqa poleciały kamienie i rozbiły mi szybę czołową.
Dostałem decyzję odmawiająca wypłaty odszkodowania, gdyż, według Uniqa kierowca ciężarówki nie może ponosić odpowiedzialności za lezące na jezdni kamienie. A ja zobowiązany jestem do "zachowania ostrożności i samooceny przewidując, że spod kół każdego pojazdu, może teoretycznie być wyciśnięty kamień i może wyrządzić szkody" (cyt. z pisma z 7.7.09). To jakaś bzdura! Ja muszę zachować ostrożność, a kierowca ubezpieczony w Uniqa może spokojnie jechać, nie zważając na leżące na jezdni kamienienie, bo nie ponosi odpowiedzialności, jak kogoś taki kamień np. zabije.
TRUHLIK / 194.116.130.* / 2009-05-11 19:50
NEPOLECAM. kLIENT uniqa WJECHAL NA MOJ PAS I ROZWALIL MI AUTO WEDLUK uniqa ON SIE NECZUJE WINNI I DLA TEGO NEDOSTANE ODSZKODOWANIE . NIC ICH NEOBCHODZI ZE W RAPORTE POLICJI JES ZE ON JES SPRAWCA I NEDOSTOSOWAL PREDKOSCZ STANU JEZDNI. SPRAWA TRAFI OCZIWISCZE DO SONDU.ZICZE WSZISTKIM CO MUSZA WIMAGAC ODSZKODOWANIE S TEJ FIRMI POWODZENIA I NAPEWNO DOBREGO PRAWNIKA I DOBRE NERWI. JESTEM OBCOKRAJOWIEC ALE I TAK NEPOPUSCZE BO TAK AROGANSKI PERSONAL JAK JES W uniqa W GDANSKU TRZEBA NAPRAWDE POSZUKAC. JAK BILEM SIE ZAPITAC JAK STOJI SPRAWA TO GOSCZ Z LIKWIDACJI MNE OBRAZAJONC PRAWIE ZE NEWIRZUCIL.
magda67 / 89.228.220.* / 2009-07-03 21:42
UNIQA? Nie polecam. Na szczęście nie mam ubezpieczenia w tej firmie, ale w mój samochód wjechał pan, który -niestety- posiada ubezpieczenie Uniqa. Z dokumentów, które otrzymałam drogą pocztową z Uniqi wynika, że ani pan, ani jego samochód, nie figurują w rejestrze Uniqi!!! Twierdzą jednak, że wypłacą mi odszkodowanie. Pytam więc, z konta jakiego towarzystwa ubezpieczeniowego Uniqa wypłaci mi pieniądze, skoro -jak sami twierdzą- to nie ich klient spowodował szkodę na moim samochodzie?
often33 / 83.142.195.* / 2009-05-12 13:45
Tez mialem kiedys z nimi przejscia, zrobili mnie na calkiem niezle pienaidze. Stwierdzilem ze to ostatni raz. Teraz mam autko ubezpieczone w L4, taniej i przynajmniej pieniadze wyplacaja w czasie.
ewa11 / 79.187.154.* / 2009-01-11 20:38
odradzam, kombinowali z wypłatą pół roku a na końcu zrobili szwindel i odmowili wypłaty odszkodowania, teraz bedę odkręcała, mam dowody, zobaczymy, nie popuszczę. dam znać na forum.
hipek55 / 2009-04-27 11:36
Firma Uniqa(dawna Polonia) według mnie to bardzo dobra propozycja, zwłaszcza jeśli chodzi o OC. Nie jest droga. Z tego co słyszałem nie ma większych trudności z wypłacaniem odszkodowań. Co do AC nie wiem, ale skoro wypłacają odszkodowania z OC to czemu mieli by nie wypłacać z AC. Podoba mi się bardzo pro klienckie podejście i elastyczność pracowników. Przynajmniej ja na takich trafiłem:)
sm / 77.114.50.* / 2009-04-16 16:57
Ja niestety jestem ubezpieczony w tej nieszczęsnej firmie, i jak tylko skończy
mi się umowa przechodzę gdzieś indziej!!!
Problemów z wypłatą odszkodowania co nie miara!!!
Nie mówiąc już o "najmądrzejszych" likwidatorach szkód, którzy nie wiem skąd
biorą ceny napraw ,(mówię tutaj o stawce godz. i cenach materiałów które są zaniżane
przez nich), i takich fachowców którzy naprawią szkodę że samochód będzie jeszcze
gorzej wyglądał niż przed!!!Skąd oni biorą tych ludzi??!!!
Omijajcie tą agencję ubezpieczeniową szerokim łukiem!!!
bozena0412 / 2010-02-08 22:14
miałam Ac,OC i NW w Uniqa .Skasowano mi samochód i po 25 dniach od zgłoszenia szkody otrzymałam zwrot kasy z AC a po dostarczeniu wyroku o winie sprawcy zwrot reszty składki z AC i OC.Po zakończeniu leczenia odszkodowanie z NW.Nie wiem z kim miałeś do czynienia ale to nie wina firmy tylko likwidatora.Radzę złożyć na gościa skargę bo jeśli ludzie nie zgłaszają to firma nie wie że ktoś ma pretensję.W każdym zakładzie są ludzie którzy pracują i tacy którzy olewają.Zamiast więc rzucać kamieniem zastanów się czy sam wszystko wypełniłeś jak trzeba.Pozdrawiam
borsuq / 83.24.140.* / 2008-12-22 13:06
Nie mam powodu do narzekania na Uniqę. Może dlatego, że jestem u nich ubezpieczony od lat (właściwie od początku moich doświadczeń jako kierowca i posiadacz własnego samochodu). Początkowo było drogo, teraz doszły jakieś większe zniżki więc jest ok. Na szczęście nie miałem jeszcze żadnych likwidacji szkód.Piszę "na szczęście" nie dlatego, że są u nich jakieś problemy, ale dlatego, że wypadek czy stłuczka to nie są najprzyjemniejsze rzeczy jakie się mogą nam przydarzyć.
c_e / 77.254.27.* / 2010-02-12 12:41
Dlatego nie ma Pan z nimi problemów. NIGDY WIĘCEJ UBEZPIECZENIA U TYCH OSZUSTÓW.
hummer / 83.24.160.* / 2008-11-17 17:02
wydaje mi sie, ze tak. przynajmniej z mojej perspektywy - skladka jak wszedzie, zalezy od ciebie i samochodu, ale jest rozsadna zazwyczaj. maja pare fajnych plusow (typu ubezpieczaja samochody do 15 lat, nei jak wiekszosc ubezpieczycieli do 10). ja z ich ubezpieczenia jakis czas korzystam i jest ok.
asz / 83.24.149.* / 2008-11-18 14:35
A czy oni mają dają takie same zniżki na OC i AC tak jak teraz jest w PZU, bo w większość ubezpieczycieli rozgranicza je?

Najnowsze wpisy