Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Czy w Getinie można bezpiecznie odłożyć pieniądze - coś dla zwykłego człowieka, bez ogromnych zysków

Czy w Getinie można bezpiecznie odłożyć pieniądze - coś dla zwykłego człowieka, bez ogromnych zysków

Mateoo / 83.31.152.* / 2012-08-16 22:06
Witajcie,

chociaż to forum kojarzę głównie z wpisami o poważniejszych inwestycjach, widziałem też wątek dotyczący produktu Pareto, więc dorzucę i swoje pytanie...

Mam kredyt hipoteczny w Getinie, wiadomo jaką ten bank posiada opinię (sama nazwa sprawia niewątpliwie, ze części osób już cisną się na usta przekleństwa), ale stwarza on szansę na otrzymanie pieniędzy osobom, które nie są finansowymi krezusami, a są gotowe uczciwie ciułać co miesiąc pieniążki. Przy okazji podpisywania umowy zostałem namówiony na produkt "Zabezpiecz Przyszłość", o którym poczytałem na blogu "Opiekun Inwestora". Nie przeraziła mnie specjalnie informacja o tym, ze bank pobiera opłaty za zarządzanie, a ochrona kapitału nie dotyczy całej zainwestowanej składki. Moim zdaniem liczy się to, że jest "bat", który zmusza mnie do odkładania pieniążków w każdym miesiącu. No i jednak, mimo wszystko nie wierzę, że "kradną".
Przechodząc do właściwego pytania - ze względu na b. małą składkę, chciałem poszukać kolejnego produktu, gdzie mógłbym odkładać po 100 - 150 zł. Niestety spotkałem głównie przedstawicieli Open Finance (o dziwo wszyscy polecają jeden produkt), więc zwróciłem się do Getina z pytaniem, czy mają jakiś pomysł. No i tu pojawiła się propozycja - "Symfonia Zysków".
Sam nie wiem - tak jak napisałem nie liczę na kokosy, ale wolę się dopytać. Czy rzeczywiście lokując pieniądze w Getinie mogę liczyć tylko na straty
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy