Forum Polityka, aktualnościKraj

czy w polsce placi sie za prawo jazdy?

czy w polsce placi sie za prawo jazdy?

bonzur / 2013-03-05 09:45
zastanawia mnie czy teraz w polsce zdarzaja sie jescze przypadki korupcji egzaminatorow na prawo jazdy? Wiem ze lata temu bylo to normlane zjawisko ze egzaminatorzy byli skorumpowani, ale teraz sa wszedzie kamery itp.
Wyświetlaj:
antyziemian / 2013-06-19 13:02
mysle ze czasu w których mozna bylo kupic dokument prawa jazdy w polsce już minely :) teraz nei jest tak latwo i to wsumie to bardzo dobrze bo jest selekcja ludzi ktorzy maja dostep do prawo jazdy. co zwiksza bezpieczenstwo na drogach dla wszystkich uczestników ruchu drogowego :) wiem za to ze za granica w ukrainie czy w rosji nei jest to wielkim problmeme zrobic prawo jazdy nawet nie jadac tam. tam to dopieo maja wolna amerukanke
balwansniegowy / 2013-03-15 10:41
napewno, wszystko dziala w szarej strefie, tam nawet mozesz kupic gotowe prawojazdy! strach pomyslec ile takich osob jezdzi po drogach na kupionym prawku.... potem sie dziwia skad tyle wypadkow i niebezpiecznych manewrow
rolnikowski / 2013-03-05 13:21
w obecnym wszechobenym inwigilingu czyli inwigilacji ludzi chyba ciezko jest przekupic lapowka egzaminatora poniewaz caly egzamin jest nagrywany i wszystko na tym widac wiec moglo by byc nieciekawie kiedy by wyszlo ze ktos jechal nie przepisowo a jednak zdal prawo jazdy
Anzelm / 2013-03-05 14:03
Spokojnei egzaminatorzy , zawsze znajdą sposoby na to zeby jakoś obejsć system, twierdzenei ze nie da się kupić egazminów, jest naprawdę mylną odpowiedzią...
wolnapolka / 2013-03-11 14:15
msyslisz ze jesszcze taki model funkcjinuje? wydawalo mi sie ze ludzie zaczeli sie bac lapowkarstwa i przestaja dawac lapowki celem unikniecia jakis nieprzyjemnosci zwiazanych z wykruciem tego przekretu.
Adrian11 / 2013-03-11 14:41 / Bywalec forum
Moim zdaniem póki model zdawania na prawo jazdy będzie wyglądał , tak jak wygląda łapówkarstwo będzie się dobrze miało...
sensowny / 2013-03-11 15:17
no wlasnie, nowe testy wcale nie zmneijsza skutecznosci nanuki nowy adepow sztuki jazdy. Niestety ten sytem jest zly i pomimo kamer dalej jest napewno nei skuteczny i lapowkarstwo jest na poziomie dziennym
znafca / 2013-03-12 10:16
dokladnie, kto ma dac lapowke to da, potem sie dziwia ze tyle wypadkow, ze tyle osob ginie, najczesciej mlodzi. to swiadczy o tym ze kupili prawojazdy. Jesli sam by sie eliminowali na drzewach to bylo by ok, gorzej ze stwarzaja ogromne niebezpieczenstwo na drogach ;/

Najnowsze wpisy