Forum Forum finansoweKredyty

Czy warto brac kredyt konsolidacyjny?

Czy warto brac kredyt konsolidacyjny?

ola1 / 83.8.201.* / 2007-05-16 14:47
Chciałabym wziąć kredyt, ale w swoim banku nie mogę, ponieważ 5 lat temu poręczyłam znajomemu kredyt, który nie został jeszcze spłacony. W zwiąku z tym przyszło mi spłacić po takim czasie ten kredyt( 2tys. odsetki i 3tys. kredyt = 5tys. do spłaty). Jednak w sytuacji kiedy teraz ja potrzebuje kredytu, nie mogę nic zrobić. Słyszałam o kredycie konsolidacyjnym. Czy mogę wziąć kredyt, aby móc spłacić ten zaległy i wziąc jeszcze np. 5tys.?
Wyświetlaj:
tez Ola / 77.88.174.* / 2007-05-17 20:01
pani zdolnośc kredytowa zależy od osiąganego dochodu, jesli chodzi o kredyty konsolidacyjne najtaniej wychodzą w tym nowym Polbanku
anja1983 / 62.22.72.* / 2009-05-18 09:59
lukasbank ma dosc dobra oferta, oprocentowanie ok 5% i mozna wziasc do 50 000 zł
WUwuX / 87.205.159.* / 2010-03-12 10:33
Te 5 % to chyba za rozpatrzenie wniosku :) a teraz prosta rachuba... Masz np 5 kredytów w różnych bankach... Istnieje możliwość szybszej spłaty kredytów - wówczas spłacasz tylko KAPITAŁ (bynajmniej tak jest w moim przypadku)... Załóżmy, że mam 5 kredytów po 10tys każdy... do spłaty 14 tysięcy... co daje łącznie 70tys... trzeba jeszcze odliczyć to co potrącają za ubezpieczenie, prowizję bla bla bla... czyli w sumie około 75 tysięcy... Ale gdybym szedl w dniu dzisiejszym do banku i chcial spłacic wszystko - musial bym wpłacic nie 75tys a 50tys. Więc konsolidacja której potrzebuje to 50 tys... Owszem jeśli chce mieć dłuższy okres spłaty w przypadku konsolidacji - to będę musiał oddać dużo więcej, więc coś kosztem czegoś nie mniej jednak rata miesieczna spada... Ot cała konsolidacja...
Więc zastanów sie człowieku, zanim wlepisz oczy w TV gdzie powiedzą Ci, że jesteś w Europie i że CIE STAĆ... Bo Cie nie stać jeśli musisz brać kredyt... Każdy chce mieć plazmę, samochód itd itd itd... ale niektórych po prostu na to nie stać. I co wydaje Ci sie, że skoro już kupiłeś to to jest Twoje? to kup sobie samochód - i użytkuj go za darmo - przecież cały Twoj jest i tylko Twoj... aaaaa paliwo? aaaaa ubezpieczenie? aaaa przegląd? telewizor - Twoj jest prywatny niech Ci służy... postaw go w pokoju i patrz - ale jak chcesz użyc TWOJA WŁASNĄ rzecz - eeeee lektrownia :) abonament :)//// Nic nie jest moje ani Wasze - jesteśmy biedakami, niewolnikami i na nic nas nie stać. Elektrownie powinny rozdawać urządzenia elektryczne ZA DARMO - bo z nich mają do przodu... Giganci paliwowi, przemysł, itd itd - powinni dawać samochody za darmo - bo dzięki użytkownikom kąpią sie w luksusach.... A teraz niech każdy kto tonie w kredytach usiądzie i pomysli - po co ja brałem tamten kredyt? czy nie wiedziałem, że nie da sie przezyc za 600zł miesiecznie ktore mi z wyplaty zostaje? Czujcie sie jak niedorozwinięci - bo daliście sie omamić i uwierzyliście że WAS STAĆ, że jesteście europejczykami i MACIE PRAWO DO ŻYCIA W LUKSUSIE... długo czekaliście żeby sie przekonać że jest inaczej? Ja około roku.
asj,hdasjksdhjasd / 94.42.34.* / 2009-05-18 15:27
5% - kobieto, to dawaj, dlaczego ludzie jeszcze nie szturmuja placowek? w rzeczywistosci z ubezpieczeniem pewnie z 30% wychodzi ;)
mmen / 89.228.206.* / 2009-05-24 20:32
zle napisała... sprawidziłem oferte tam jest napisane że od 5%. jest to pewna różnica. plus taki że człowiek spłaca 1 ratę zamiast (znam takich) dziesięciu
asj,hdasjksdhjasd / 94.42.35.* / 2009-05-25 10:08
minusem kredytow konsolidacyjnych jest to, iz przewaznie maja one wyzsze oprocentowanie,niz pozyczki, ktore chcemy skonsolidowac, wiec na dzien dobry nam sie to nie oplaca. dodatkowo niby obnizamy rate (dluzszy okres kredytowania), ale lacznie z powodu dlugiego okresu przeplacamy wiecej. jak ktos wiec ma kredyty na krotkie okresy, to lepiej zacisnac zeby i splacic to normalnie. co do 10 roznych kredytow to zgadza sie... tu ratka na tv, zelazko, komorke, 4 gotowkowe i robi sie syf w rachunkach. konsolidacje dla malych kwot sa nieoplacalne, bo korzysci SĄ POZORNE!!!
acnon / 2009-05-25 13:40
Sugeruje więc Pan iż kredyty konsolidacyjne mijają się z celem?
Gdyż właśnie oferta Lukas Banku mnie interesuje, kilka dni temu dowiadywałem sie tam o zwykły kredyt konsumpcyjny i nie mogłem uwierzyć własnym uszom kiedy powiedzieli mi oprocentowanie, tymbardziej że kilka minut wcześniej bylem w innych bankach i tamte przegrały z kretesem.

Myślałem właśnie czy by nie zajść do Lukasa i nie zapytać również o kredyt konsolidacyjny (który myślałem ze mi sie przyda) i całą tą ich akcje Jak płacić mniej.
asj,hdasjksdhjasd / 94.42.49.* / 2009-05-25 15:51
szanowny Panie, prosze nie porownywac samego oprocentowania! eurobank ma kredyt na 7%, ale to tylko oprocentowanie nominalne, doliczmy oplate za sporzadzenie wniosku, ubezpieczenie i prowizje i nagle sie robi 27%, dziwne. prosze napisac w jakich bankach Pan byl? marketing bankowy jest dla niemyslacych, a tych w naszym kraju nie brakuje. najtansze kredyty maja np. kredyt bank (do 36 miesiecy,oprocentowanie stale), bz wbk, bank slaski. moze w lukasie zaproponowano Panu normalny kredyt, ale prosze policzyc wszelkie koszty. moze rzeczywiscie tez jest ok.
zrospaczony klient / 83.26.35.* / 2011-04-07 18:33
euro bank i pozyczki to strata czasu i nerwow
mmen / 79.173.30.* / 2009-05-26 10:50
no właśnie zastanawiam się jak to w tym Lukasie jest. Na stronie nie podają jakiś opłat - może nie ma?
stusiek / 95.108.11.* / 2009-05-26 18:54
Na jakplacicmniej.pl jest do wypełnienia wniosek - oddzwonią i powiedzą co i jak
euromasakra / 94.42.51.* / 2009-06-20 16:41
placic mniej to nie to samo co SPLACIC MNIEJ. uwazajcie na to! banki szukaja frajerow, i tyle w temacie!
Krysia861 / 95.40.97.* / 2017-09-14 00:32
podbijam i odświeżam. W dzisiejszych czasach warto brać taki kredyt? co to w ogóle jest?
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: