Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Czy warto kupić mieszkanie u dewelopera?

Czy warto kupić mieszkanie u dewelopera?

Rakicz / 2011-04-14 15:41
Witam!! Zamierzam kupić mieszkanie, tylko za bardzo nie bardzo orientuję sie w cenach nieruchomości, czy warto skorzystać z pomocy dewelopera podczas kupna mieszkania? Czasem nie jest tak że dają oni zbyt wygórowanej ceny za swoje usługi?
Wyświetlaj:
michalll444444 / 149.202.26.* / 2017-09-27 12:50
Polecam mieszkanie od dewelopera! Ja całe życie mieszkałem na Mokotowie, ale kiedy trzeba się było wyprowadzić od rodziców to wybrałem Piaseczno – do rodziny mam blisko, a płacę o wiele mniej :) Polecam mój przyszły blok przy Jana Pawła 25, są jeszcze wolne mieszkania ;)
gggf / 212.67.137.* / 2017-09-16 15:26
Dzizas - naprawdę nikt tu nie moderuje? Same wpisy reklamowe. Ile Wam za to płacą? Aż żal tu zaglądać, same kłamstwa.
damian88 / 83.31.36.* / 2017-09-10 22:40
My mieszkanie kupowaliśmy za pośrednictwem biura viva-pol mazury i to był na prawdę dobry wybór. Wyszliśmy na tym bardzo dobrze, bo kupiliśmy świetne mieszkanie, za bardzo dobrą cenę :)
ejst / 5.9.180.* / 2017-08-28 12:07
Warto z racji kilku faktów
mieszkanie takie budowane jest według nowszych technololgii tak wiec łatwiej jest je ogrzać i koszta utrzymania będą niższe
łatwo można je wyremontować i dostosować do swoich potrzeb
zwykle rozstaw pomieszczeń jest sensowniejszy
poza tym mieszkania takie nie będą traciły na wartości w przyszłości.

Polecam również zapoznac się z założeniami narodowego programu mieszkaniowego: http://pzfd.pl/narodowy-program-mieszkaniowy/
nika994 / 37.248.158.* / 2017-08-25 14:23
Jasne ze warto.
maddy640 / 46.169.1.* / 2017-08-13 14:56
My zdecydowaliśmy się na mieszkanie pod Warszawą, bo tak jest bardziej opłacalnie. W stolicy życie jest drogie, czynsz większy a za średniej wielkości mieszkanie w Warszawie możemy mieć duże pod stolicą. Zdecydowaliśmy się na osiedle Pszczelin w Brwinowie od dewelopera http://ekobud.com/ Przede wszystkim to fajna okolica, bo i sporo zieleni i blisko do sklepów, aptek czy szkół a 15 minut piechotą jest do stacji wkd, przystanek autobusowy jest z kolei 100 metrów od budynku. Osiedle ma własny park ze starodrzewem i stawem, świetna sprawa.
ilonna / 91.223.167.* / 2017-09-09 21:39
A ja się nie zgodzę. Ja mieszkałam wiele lat na Pradze Południe, najpierw z rodzicami, potem wynajmowałam tam mieszkanie. Mimo tego, że oboje z mężem pracujemy w Warszawie to mieszkanie kupiliśmy w Milanówku w inwestycji Eco Milan ( deweloper Nordic Development ). Cisza, spokój, dużo zieleni, blisko sklepy, przedszkola itd itp. A dojazd do Wawy zajmuje nie wiecej niz 30 min ( mowa o aucie ). Dla mnie wybór był prosty.
aśka krotoszyn / 91.223.167.* / 2017-09-09 21:32
Pewnie, że warto. Ja tam za żadne skarby nie kupiłabym mieszkania z rynku wtórnego. Sama ta swiadomosc mieszkania po kims… no nie to nie dla mnie. My kupilismy mieszkanie w Milanówku u Nordic Development i odliczam dni w kalendarzu aż odbierzemy. Takie mieszkanie w stanie surowym można przede wszystkim urządzić od nowa, od A do Z tak jak się chce.
stefka / 2017-07-24 14:53
Jeśli chodzi o nowe inwestycje to my kupowaliśmy mieszkanie od biura nieruchomości we Wrocławiu Gross, bo oni mają różne inwestycje na wyłączność. Małe, spokojne osiedle na obrzeżach miasta to był strzał w dziesiątkę. Jeśli mieliśmy jakieś pytania to biuro zawsze było do dyspozycji. Szczerze mogę polecić taką współpracę.
Kamil72 / 188.146.100.* / 2017-06-14 09:11
Moim zdaniem zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest kupno nowego lokalu niż mieszkania w starej kamienicy. W Warszawie roi się od fajnych ofert z niedużymi, ale funkcjonalnymi mieszkaniami, np. Young City 2. Moja znajoma zakupiła kawalerkę dla córki z wcześniejszej części tego osiedla i była bardzo zadowolona. Cena jak na Bemowo to dość atrakcyjna, a mieszkanie idealne dla np. dla studentów czy młodych par. Myślę, że zakup pod wynajem też byłby dobrą opcją.
Titinka / 77.253.169.* / 2017-05-25 14:36
Warto, bo odchodzi ci cały ten stres związany z budową i formalnościami. Wprowadzając się do domu czy mieszkania od dewelopera zajmujesz się tylko tym co najprzyjemniejsze, czyli meblowaniem i malowaniem ścian.
Ja przechodziłam przez piekło budowania swojego domu. Stres przed ponad 4 lata i oglądanie każdej wydaje złotówki, a i tak pod koniec wyszło, że pół bańki nie wystarczy na wykończenie domu nie mówiąc już o ogrodzeniu i ogrodzie. Ludzie - jak macie nerwy ze stali i prawie milion złotych, to startujcie z budową. Jeżeli nie chcecie stresu w swoim życiu kupcie dom od dewelopera. W Grodzisku polecam www.makbud.pl - sa najlepsi.
Rafał926 / 193.254.246.* / 2017-02-07 16:11
Mieszkania takie budowane są na terenach gdzie jest dużo zieleni, panuje kameralna atmosfera, a ekonomiczne rozwiązania utrzymania mieszkania stanowią dodatkowy walor. Metraż dostosowany jest do wymagań różnych klientów, dlatego można kupić kawalerkę, a także duże prawie 100 m2 mieszkanie. Developer postarał się, aby sprzedawane przez niego nowe mieszkania położone były blisko szkoły, przedszkola oraz sklepów, a także w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. http://www.krawdom.pl/
anna_miklas / 2017-01-18 09:22
Dzień dobry, uważam, że warto kupić mieszkanie u dewelopera. Kupiliśmy z mężem mieszkanie przy ulicy Rybaki 9 w Toruniu, okolica jest przepiękna, blisko starówki, zieleń, a same mieszkania są cudowne. Nie żałujemy żadnej złotówki. Okolica spokojna, tutaj można zobaczyć więcej apartamentów, polecam także jako inwestycje http://www.dompol.pl/przystan-wislana
Grzegorz41 / 178.37.200.* / 2016-12-27 17:22
Warto kupić od dewelopera mieszkanie! Te mieszkania, domy czy segmenty mają zazwyczaj świetne lokalizacje: wszędzie jest blisko,a okolica jest cicha i spokojna. Rzadko widuje osiedla zlokalizowane przy głównej ulicy. Kolejny plus to cena, zwłaszcza domów i mieszkań zlokalizowanych na przedmieściach czy pobliskich miejscowościach.
W Grodzisku Mazowieckim są piękne i niedrogie segmenty mieszkalne, które wybudowała firma Makbud. Nie trzeba być matematykiem, aby sobie przekalkulować wyższość takiego mieszkania od M2 w takiej samej cenie w stolicy.
malwina_01 / 2016-12-16 12:41
Moim zdaniem warto kupić mieszkanie od dewelopera. Ja kupiłam we Wrocławiu od http://www.blockpol.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Zasadniczą korzyścią kupna mieszkania od dewelopera jest to że możesz sobie je wykończyć dokładnie tak jak chcesz i nie musisz niczego demontować co jest dodatkowym kosztem tylko montujesz, dodatkowo mieszkanie jest nowe więc nie masz problemu z przestarzałymi instalacjami itd.
adam87 / 82.160.50.* / 2016-10-13 09:40
Pewnie, że warto kupić mieszkanie u dewelopera. Wybierasz takiego, który jest najlepszy, ma dobrą opinię - od razu masz problem z głowy. Jak kupujesz mieszkanie "z drugiej ręki", jesteś niestety skazany na długie remonty. No i nigdy nie wiesz, czy instalacja nie jest wadliwa, czy grzyb gdzieś nie wyjdzie. U dewelopera to odpada - wszystko jest nowe, z nowoczesnych materiałów. Kupiłem z żoną mieszkanie na Przystani Wiślanej w Toruniu na Rybakach. Świetna okolica, blisko do centrum.
Miasteczko Wawer / 83.11.15.* / 2016-12-26 12:16
"Miasteczko Wawer" przewiduje ceny zaczynające się od 5850zł za 1m2 wiec w porównaniu do innych mieszkań deweloperskich to tanio. Mieszkania z widokiem na las mają powstać u styku ulic Bysławskiej i Poezji. Metraże i dokladne ceny są tutaj http://www.miasteczkowawer.pl/
AdamDol / 89.67.129.* / 2016-07-14 18:10
Ma to plusy takie jak wcześniej zostały wymienione, nie płacimy prowizji pośrednikowi no i wszystko jest nowe, jak dobrze sprawdzi się dewelopera, to wiadomo na czym stoimy, budynek z rynku wtórnego to jednak dużo większa zagadka. Kolejna rzecz na minus rynku wtórnego – spora część fajnych mieszkań jest dość ładnie urządzona, ale nie w naszym stylu a szkoda by było wyrzucać pieniądze na remont nowej łazienki czy wywalać szafki kuchenne, które są w super stanie. Dlatego moim zdaniem wygrywa rynek pierwotny, gdzie od początku do końca człowiek sam się urządza. My mamy mieszkanie od[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Najnowsze wpisy