Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Czy warto kupować mieszkanie?

Czy warto kupować mieszkanie?

Nowicjusz12 / 2013-02-06 13:07
Czy waszym zdaniem jeszcze warto kupować mieszkania? Czy lepiej poczekać na okres kiedy mieszkania jeszcze bardziej stanieją? Chciałbym zakupić mieszkanie pod wynajem...
Wyświetlaj:
primavera / 31.175.147.* / 2013-11-26 21:08
no właśnie ciężko wyczuć, kiedy będzie najlepszy czas, bo czasem też mimo prognoz wcale nie tanieją. A jak się trafi jakaś okazja, jak np. takie mieszkanie http://koneser.co/ w odnowionej kamienicy to nie ma myślę na co czekać, jeśli tylko mamy na to fundusze.
mika wedoo / 89.75.72.* / 2013-03-24 22:35
ja nie czekałam dłużej i kupiłam z http://top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Nieruchomosci-10 szukałam czegoś na moje możliwości bardzo długo i wreszcie nadarzyła się okazja.
mariann561 / 46.186.9.* / 2013-03-04 12:09
myślę, że teraz jest dobry czas na zakup mieszkania, stanieć nie wiadomo czy w ogóle stanieją a jeśli tak to kiedy, w warszawie można znaleźć nowe mieszkania w cenie ok. 5 tys za m2, wg mnie to naprawdę atrakcyjna cena. Z tego co właśnie znalazłem to na górczewska park m2 kosztuje 5360 zł ale do tego jest garaż za 1 zł
tinser / 83.31.215.* / 2013-02-25 15:44
Cóż, jeśli chodzi o ceny to nic pewnego na 100% nie ma. Dziś tanieją, jutro mogą drożeć (wartość taniego np. Wilanowa będzie rosła, bo dzielnica się błyskawicznie rozwija). Pewne jest natomiast to, że KNF wprowadza nowe regulacje, w tym m.in. minimalny próg obowiązkowego wkładu własnego. I wtedy coś kupić może być skrajnie ciężko ze względu na banki...
specjalistakg / 2013-02-07 20:34
Jeśli mamy i tak w planach taką inwestycję to nie ma co czekać, że jeszcze te parę procentu będzie taniej, bo równie dobrze może być kilka procent drożej. Niech to mieszkanie już zarabia. Dobrze wybrana lokalizacja i mieszkanie kupione za rozsądne pieniądze, na pewno na to pozwoli. Na przykładzie JWC i ich inwestycji , gdybym szukał czegoś dla studentów zastanowiłbym się nad Górczewską, jeśli dla klienta biznesowego o wyższym standardzie zastanowiłbym się nad inwestycją Oxygen, jeśli dla rodziny z dziećmi np. Lewandów Park.
Agend ds. Nieruchomości
Strefa.pro / 37.130.42.* / 2013-02-06 18:48
Mamy akurat dobry okres na takie inwestycje. Warto przy tym pamiętać, że na runku pojawiło się nie tylko sporo tanich mieszkań na sprzedaż ale i spora ilość tanich wynajmów. Dobre zyski będą dopiero za jakiś czas.
Eurosceptyk / 2013-02-06 13:48
Raz się mówią ze teraz właśnie mieszkania będa najtańsze , a później czytam informację że teraz będą znowu drożeć...człowiek naprawde się gubi kiedy strzelić się w iedalny orkes na zakup mieszkania...

Najnowsze wpisy