Forum Forum inwestycyjneFundusze

czy warto teraz inwestowac w fundusze zagraniczne

czy warto teraz inwestowac w fundusze zagraniczne

lukaszn19 / 2007-11-18 03:25
czy warto teraz inwestowac w fundusze zagraniczne (rynek azjatycki ale bardziej indie niz chiny i powoli japonia) na okres ok 3 lat czy poczekac moze miesiac, ale moje spostrzezenie osoby niedoswiadczonej do tego rynku jest takie ze w dluzszym okresie
to nie ma wiekszego znaczenia czy wchodzisz jak jest teraz dolek bo w perspektywie czsu to sie niweluje, a rynek azjatycki dalej i tak sie rozwija i bedzie rozwijal, co o tym sadzicie?poniwaz chce zainwestowac 10 000usd w jakiegos templetona na 3lata ale nie jestem pewny bo brak mi doswiadczenia na gieldzie i nie wiem czy to dobry pomysl ale wydaje mi sie ze gdy pieniadze tylko leza na koncie to wieksza wtopa prosze o komentarze
Wyświetlaj:
spod londynu / 78.146.250.* / 2007-11-18 14:15
Indie powinny być OK. prognoza wzrostu PKB na przyszły rok o ponad 10%. (tym roku 9%). Uważam że Bangladesz powinien być świetny. Może to budzi uśmiechy ale ten kraj staje sie kolejna swiatową manufakturą. I oczywiście maja giełdę!! a dokładnie DWIE. Tu w UK połowa ciuchów pochodzi z Bangladeszu. Indeksy pną się ostro do góry mimo światowych zawirowań oraz pomomo cyklonu Sidr. To świadczy o sile rynku.
Ale nie wiem czy któryś z funduszy tam inwestuje
lukazn19 / 76.16.210.* / 2007-11-18 14:56
o bangladeszu jeszcze nie slyszalem ale czytalem ze warto tez zainteresoowac sie brazylia rosja w funduszu np. bric templrtona a o indiach czytalem ze sa teraz 7 potega swiata w 2035 beda 2 i indie maja duzo bardziej niezalezny rynek niz chiny i ich gielda nie odczowa tak bessy a o chinach ze sa przewartosciowane ale w dlozszej perspektzwie czasu to ich gospodarka dalrj bedzie sie rozwijac i warto zainwestowac
lukaszn19 / 2007-11-18 06:41 / Tysiącznik na forum
i mysle ze jednak indie to strzal w 10 a wy?
spod londynu / 78.146.250.* / 2007-11-18 15:02
Ciekawostka o Indyjskich miliarderach.
http://news.bbc.co.uk/1/hi/business/7097043.stm
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy