Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Czy warto zostać maklerem?

Czy warto zostać maklerem?

wojtek92 / 2011-02-04 17:06
Witam wszystkich!
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest przyszłość zawodów związanych z inwestowaniem? jakie są zarobki ? Zastanawiam się nad wyborem studiów i Wasze opinie mogą mi szczególnie pomóc. Biorę także pod uwagę inne zawody związane z finansami tj. doradca podatkowy lub biegły rewident. Czy te zawody są przyszłościowe i czy warto wybrać się na studia finanse i rachunkowość?
Wyświetlaj:
amelian / 2011-02-04 19:58 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj Wojtek :)))
Jeśli będziesz pracował z pasji to pieniądze same przyjdą...jeśli szybko chcesz zarobić kupę kasy to zamiast na studia wybierz się na kurs spawania podwodnego i na platformę zmykaj ;)))

Ale poważnie........................;)))
Jeśli interesujesz się finansami, ogólnie gospodarką, rynkami i zależnościami między nimi to tak jak najbardziej warto :))) Zawody, które wymieniasz mają przyszłość i i będą się rozwijać rak myślę...;) Sama studiuję finanse i rachunkowość i jestem bardzo zadowolona :)

Z tego co mogę Ci doradzić, nawet nie kierunek gra taką rolę co wybór uczelni...
ad... / 62.21.32.* / 2011-02-06 15:31

wybierz się na kurs spawania podwodnego i na platformę zmykaj ;)))

ten aspekt zainteresowal mnie szczegolnie, amelian moglabys troche rozwinac temat :)))
Ciułacz / 2011-02-06 17:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Też się nad tym zastanawiałem :
wybierz się na kurs spawania podwodnego

Czy aby po 55 roku życie się załapię ? :-)))
amelian / 2011-02-06 18:53 / portfel / Tysiączniczka na forum
http://www.explorer.gdynia.pl/Prace%20Podwodne%20EXPLORER.htm

hmm...nie jest to temat popularny w necie więc jeśli chcecie wiedzieć więcej dzwońcie do tej szkoły ;)))

Ciułaczu nie wiem jak jest limitem wiekowym natomiast kondycję fizyczną trzeb mieć jak na pilota niemal ;)))
Ciułacz / 2011-02-06 21:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelka , toś mnie pocieszyła
bo moja kondycja jak u astronałty :-), w myśl zasady (kiedyś lektura szkolna ) stary człowiek i morze ;-)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stary_cz%C5%82owiek_i_morze
Pozdrawiam
amelian / 2011-02-06 22:07 / portfel / Tysiączniczka na forum

Amelka , toś mnie pocieszyła

miło mi Ciułaczu :))))))))))))))
Ksiązkę czytałam i denerwowało mnie że jak się męczył z tym rybskiem ;)
wojtek92 / 2011-02-05 13:27
Bardzo dziękuję Ci za komentarz. Jestem osobą bardzo ambitną i zawsze interesował mnie ten kierunek studiów, choć ciągle słyszę że jest nadmiar finansistów i lepiej iść na politechnikę. Czy mogłabyś mi jeszcze doradzić którą uczelnię ekonomiczną wybrać? Osobiśćie zastanawiałem się nad ue w Krakowie lub Wrocławiu, a o wynik z matury jestem spokojny bo z maty jestem za pan brat a z angielskiego mysle, że ok 70 % z rozszeszenia powinno być...;)
ad... / 62.21.32.* / 2011-02-06 15:34
wojtek studiuj to co cie interesuje (pasja jest bardzo wazna), bardzo malo ludzi obecnie po studiach pracuje w swoich zawodach (taki lajf), to co wazne to wybor dobrej (renomowanej) uczelni - to wazny aspekt dla przyszlego pracodawcy. I zapomnij o tym ze to ostatni twoj wybor uczelni, pewnie skonczysz jeszcze nie jednen kierunek (studia podypl. albo inne...) - taka jest obecnie rzeczywistosc. Aby na rynku pracy zainteniec musisz sie wyrozniac z tlumu, chetnych do pracy nie brakuje.
amelian / 2011-02-05 16:19 / portfel / Tysiączniczka na forum

Bardzo dziękuję Ci za komentarz

proszę :)
Na Politechnice też warto studiować, zależy tylko jaki kierunek ;) Nie doradzę Ci uczelni bo pod tym kontem mam skrzywione zdanie (dla mnie liczy się tylko SGH ;) Tutaj zadecydowac może wiele czynników typu skąd jesteś, czy wybierasz się na studia zaoczne czy dzienne, czy będziesz miał lokum w tym mieście, a może akademik? na różnych uczelniach są różne kryteria przyznawania akademików...też kiedyś myślałam o Krakowie...;) do matury tak czy siak przygotuj się dokładnie bo nic tak człowiek w życiu nie gubi jak zbytnia pewnośc siebie...
amelian / 2011-02-05 16:21 / portfel / Tysiączniczka na forum
kontem kątem, sory ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy