Forum Polityka, aktualnościKraj

Czy wiceszef PO odpowie za korupcję?

Czy wiceszef PO odpowie za korupcję?

Money.pl / 2006-10-02 11:17
Komentarze do wiadomości: Czy wiceszef PO odpowie za korupcję?.
Wyświetlaj:
moher / 83.17.92.* / 2006-10-03 10:04
Dlaczego Dzikowski, który wiedział od zeszłego roku o tym, że został postawiony przez człowieka w stan oskarżenia o korupcję nie reagował.? Nie mógł wtedy od razu zrzec sie imunitetu poselskiego i sparwę wyjaśnić? Kaczory zawiniły temu?
Dziwnie , wydaje mi się podobne do zamieszania wokół Piskorskiego.
Tak Tusku twoja drużyna pęka od nadmiaru uczciwości.
moher / 83.17.92.* / 2006-10-03 09:56
przeciez to niemozliwe, taka uczciwa partia, tak walczy z korupcją (ostatnio było głosno o Lublinie i Opolu) jestem porażony to musi być jakaś nagonka. Przecież Schetyna to gwarant jej uczciwości, transparentności. Niemożliwe, nic TVN i Polsat nie mówił o tym. Znakiem tego to nie jest prawda. he he he
Myślący / 83.21.230.* / 2006-10-02 22:14
Jeśli o moje zdanie chodzi, wolę to co PO nazywa korupcją PISu w sprawie tej bezczelnej prostaczki, która za oszustwa z podpisami już dawno powinna być wywalona z Sejmu, niż korupcję drani z PO, gdzie prawie każdy z nich ma coś na sumieniu. Proszę zdać sobie sprawę z tego, że to prawie w całości uwłaszczona nomenklatura z PRL, która rozkradła majątek społeczny, a teraz trzęsie portkami ze strachu. Zastanawiam się czy są na świecie dwaj inni ludzie przepojeni nienawiścią ze strachu jak przygłup Niesiołowski i zdiociały mściciel Komorowski. Całe PO ma na ustach "dobro Polski i odzywają się, jak mówią w imieniu 80 % polaków, to zawsze tak jest, że najgorsza kunda ma na ustach patriotyczne hasła i tylko hasła. Oni już dali dowód rozkradania Polski, a dmuchanie w jedną trąbkę z SLD dowodzi, że chodzi im jedynie o własne dobro i potrzebują zwolennika, dla poparcia swoich bandyckich racji, gotowi są podpisać cyrograf nawet z diabłem na łysej górze, byle znowu dorwać się do żłobu. Przecież nie PIS doprowadził Polskę do ruiny. Ta banda mściwych idiotów chce aby PIS, przez parę miesięcy, naprawił to co oni psuli przez 16 lat.
1955 / 83.17.92.* / 2006-10-03 09:28
trafnie ujęte choć przyznam, że dosadnie. Gościu nie owija w bawełnę. Z UE leci taka kasa że nie można jej zostawić. Chłopaki liberały i postkomuna musi sie pod nie podłączyć. Nie odpuszczą. A co do platformersów to natrafiłem ostatnio na słowa ich guru :TUSK DONALD
/miesięcznik „Znak“ w odpowiedzi na ankietę „Czym jest polskość?”/

„Polskość to wzniosło-śmieszny teatr oraz nienormalność, dla mnie osobiście to temat niechciany, wywołujący odruch buntu oraz brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać”
Wczoraj mieliśmy sposobność usłyszeć o mafii w sądownictwie na śląsku, sędzia szef. Kilkudziesięciu aresztowanych sędziwie, adwokaci i jakies inne łobuzy. Oczywiście ani Polsat ani TVN o tym nie powiedział. Nie powiedzieli też o autostradzie wielkopolskiej i o tym jak Belka załatwił zarządcy tej tzw autostrady 22 miliardy złtych w następnych latach z polskiego budżetu. W Sprawie dla Reportera dowiedzieliśmy sie o kolejnych przestępcach z białymi kołnierzykami z ogródka Balcerowicza. Kredyt Bank conta Mostostal Zabrze zniszczony przez ten bank, I inne historie z najlepszego na świecie systemu bankowego w Polsce jaki nam zapewnił Balcerowicz. Dlaczego banki jako jedyne w Polsce przenoszą swoje ryzyko na klienta, swobodnie moga sobie kształtować oprocentowanie kredytów w trakcie jego obsługi. Eksprter musi takie ryzyko kursowe wkalkulować w cenę kotraktu jeżeli ma jeszcze pole aby go wcisnąć. A banki wszystko na klienta. Itd. Ta bajka nie ma końca. Jak długo czołobitność niektórych wobec bufona Balcerowicza będzie trwać. Aż wyprzedzi nas Rumunia?
zm55 / 82.160.255.* / 2006-10-03 08:50
Zebyś ty chociaż trochę myślał to takich bzdur nie pisałbyś. Chyba że jesteś myślący inaczej.
1955 / 83.17.92.* / 2006-10-03 10:42
to ty synku chodzisz na manify z Senyszyn! DAwni doradcy Wałesy juz sie poprzyklejali do postkomuny, teraz czas na platformersów.
Kero niezwerbowany / 80.55.67.* / 2006-10-02 11:17
Wiadomo dlaczego dopiero teraz.
Teczkowe nieudaczniki z PiSuaru.
Felek / 195.238.245.* / 2006-10-02 12:21
lepiej późno niż wcale
Artur68 / 83.20.138.* / 2006-10-02 21:53
Dzikowski stworzył z Tarnowa Podgórnego oazę biznesu z ujemnym bezrobociem. Szoda, że taki felek nie ma tam zakazu wstępu
obserwator / 83.20.206.* / 2006-10-03 11:07
Artur68 >> miałem okazje osobiście słuchać Pana Dzikowskiego, kilka lat temu, bardzo ładnie mowił, to byl wywiad jak wyuczona lekcja, ale ludzie słuchali z zainteresowaniem , nikt nie przeszkadzał, atmosfera byla dobra. To był inny Pan Dzikowski , ale z czasem wszyscy się zmieniają. Jest takie stare przysłowie, ale jakże aktualne: ...z kim przystajesz , takim sie stajesz, Pan Dzikowski to juz nie ten sam człowiek. Macki PO zrobiły swoje, pojęczyna oplotla Pana Dzikowskiego, a szkoda , mógłby duzo dobrego zrobic dla wyborcow. Żle się dzieje jak człowiek znajdzie się w niewłaściwym miejscu i przyjmuję role z gory skazaną na zagladę. Być zwolennikiem budowania na gruzach poprzedników, to cofanie się wstecz, to nie jest propolskie zachowanie, dużo wylanego potu ludzi sie marnuje. Politycy maja skłonność do marnowania wysilku ludzkiego, sa egoistami, udają ze sa wrażliwi na los wyborcow. Pan Dzikowski cały czas płynie na fali historycznych dokonać, ale należy się zapytać co zrobil ostatnio, jak jest obecny w dziwnej drużynie Platformy. Podejrzenie o korupcje jest straszną rzeczą, czy teraz odnajdzie sie DONALD , bo zniknąl nie wiadomo gdzie, i usunie pana Dzikowskiego, jak usunął przedtem Pania Profesor Zytę, żelazna DAME naszych finansow. Czekam na decyzje w tej sprawie, inaczej Platforma straci całkowicie swoja wiarygodność!!!
Felek / 195.238.245.* / 2006-10-03 09:37
Jestem za rozwojem każdej gminy ale bez przekrętów. A ty chyba pochwalasz złodzieji.
warto wiedzieć / 81.210.19.* / 2006-10-03 08:51
To chyba jakiś "stwórca" z niego. Ciekawe, z czystego altruizmu, czy też dlatego, że mu się opłacało (biznesowe towarzystwo).

Najnowsze wpisy