Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Czy wytrzymają punkty oporu

Czy wytrzymają punkty oporu

Money.pl / 2006-03-09 08:09
Komentarze do wiadomości: Czy wytrzymają punkty oporu.
Wyświetlaj:
orzeł / 2006-03-09 13:10 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
zgodnie z tym co pisałem pod poprzednim komentarzem kupiło mi się pbg poniżej 130 zł (tak ustawiłem bo nie było mnie w domciu po otwarciu)
pozdrawiam i wracam do pracki
papa:)
orzeł / 2006-03-09 13:06 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
witajcie
kupiłem PBG poniżej 130 zł (tak się ustawiłem rano) nie było mnie w trakcie sesji
pozdrawiam i wracam do pracy :)
Cansas_ / 2006-03-09 13:30 / Bywalec forum
yhh teraz to ja nawet pbg nie kupie.
Kapital w skarpete i czekamy na wiosne :D

Pozdro. :P
Batman / 2006-03-09 13:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Chciałem udzielić tu na forum pewnego wyjaśnienia. Gdy zaczynałem odwiedzać forum to z mojego komputera, korzystało kilka osób. Niektóre z nich podpisane jako Batman zrobiły sobie zabawę z robienia uwag innym użytkownikom forum, a nawet pozwalały sobie na obraźliwe teksty. Od kiedy się zalogowałem jako Batman nie dopuszczam już do takich sytuacji. Jak pisałem bardzo lubię rzeczową dyskusję na temat giełdy. Stąd teraz zwracam się do Longterm’a. Po co wracać do ataków na siebie, typu „Batman teraz zastąpił Orła”. Jeżeli ja napiszę, że spodziewam się (nie że na pewno będą) spadki i podaję argumenty to czekam na dyskusję. Może ktoś coś ważnego wie na co ja nie zwróciłem uwagi. Np. jakieś istotne wydarzenie na świecie. W ten sposób forum daje korzyść nam wszystkim. A jak ktoś nie ma nic do powiedzenia, a jedynie jest w bólu po stratach i kole go oczy jak ktoś śmiał napisać, że miał zysk to taki ktoś na pewno nic na forum nie wniesie.
kazimierz / 2006-03-09 14:45 / Bywalec forum
no dla takich jest bankier.pl
brydzia / 2006-03-09 13:01 / 10-sięciotysiącznik na forum
a na czym TFI zarobią te 30 %
Mógłbyś mnie oświecić
Batman / 2006-03-09 13:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Chciałem udzielić tu na forum pewnego wyjaśnienia. Gdy zaczynałem odwiedzać forum to z mojego komputera, korzystało kilka osób. Niektóre z nich podpisane jako Batman zrobiły sobie zabawę z robienia uwag innym użytkownikom forum, a nawet pozwalały sobie na obraźliwe teksty. Od kiedy się zalogowałem jako Batman nie dopuszczam już do takich sytuacji. Jak pisałem bardzo lubię rzeczową dyskusję na temat giełdy. Stąd teraz zwracam się do Longterm’a. Po co wracać do ataków na siebie, typu „Batman teraz zastąpił Orła”. Jeżeli ja napiszę, że spodziewam się (nie że na pewno będą) spadki i podaję argumenty to czekam na dyskusję. Może ktoś coś ważnego wie na co ja nie zwróciłem uwagi. Np. jakieś istotne wydarzenie na świecie. W ten sposób forum daje korzyść nam wszystkim. A jak ktoś nie ma nic do powiedzenia, a jedynie jest w bólu po stratach i kole go oczy jak ktoś śmiał napisać, że miał zysk to taki ktoś na pewno nic na forum nie wniesie.
fularr / 83.19.91.* / 2006-03-09 12:59
wszystko jak w kalejdoskopie
fularr / 83.19.91.* / 2006-03-09 12:58
normalnie jak w kalejdoskopie
fularr / 83.19.91.* / 2006-03-09 12:57
normalny kalejdoskop
Igor | Evil Empire / 2006-03-09 14:34 / Ja sem gieldowy nietoperik
hahaha dobre
szymik / 2006-03-09 12:49 / Bywalec forum
POżar w rafineri gdańskiej. Jak nie urok to sraczka
brydzia / 2006-03-09 12:48 / 10-sięciotysiącznik na forum
Pamiętajcie że jeżeli ktoś się obraża to przeważnie o prawdę
A jak ktoś pisze że żeby grać na kontraktach trzeba być wyedukowanym to znaczy że co żeby kupować akcje to trzeba być głu...
Nie widziałam jeszcze takiego mądrego
Krowa która dużo ryczy mało mleka daje
Batman / 2006-03-09 14:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Brydziu, czy masz doświadczenie na kontraktach (realne na nich straty lub zyski), czy też po prostu coś tam słyszałaś. Może giełda powinna wycofać z obrotu kontrakty, bo Tobie tak one przeszkadzają.
Batman / 2006-03-09 12:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Do Longterm'a. Zgadzam się. Nie będę więcej chwalił się swoimi wynikami (co nie oznacza, że nie miałem strat - wczoraj już pisałem, że moje obecne zyski to odrabianie dawnych strat). Nie zależy mi również na tym, aby osiągać zyski na niedoświadczonych inwestorach. Ja kieruję się trendami na świecie (ceny surowców, walut, inne indeksy na świecie) i wcale nie liczę na to, że mój zarobek będzie wynikał z nagonienia niedoświadczonych graczy. Poza tym ja analizuję kontrakty, które odnoszą się do 20 spółek giełdowych. Jak ktoś chce to niech sobie te wszystkie 20 spółek kupi. Ja żadnych rekomendacji tu nie wydaję.
brydzia / 2006-03-09 12:40 / 10-sięciotysiącznik na forum
Analitycy TFI mówili , że spdziewają się mniejszych wpływów do funduszy niż to było w lutym
Wydaje mi się że przy obecnych cenach akcji trzeba dużo większe środki żeby ceny poszły do góry niż było to przy 2300 na wig 20
pamiętajcie że teraz jak obroty są powyżej miliarda to mówi się że są małe a w zeszłym roku mówiło się że miliard to bardzo duże obroty
Giełda przewiduje przyszłość w gospodarce a ta nie jest wcale różowa
fularr / 83.19.91.* / 2006-03-09 12:47
TFI ciagle ma duuuzo funduszy naplywajacych. tylko wszystkim TFI sie kojarzy z AKCJAMI.

otoz nic bardziej mynego. moi znajomi ostatnio wygenerowali ponad 100 000 do TFI ( 1 rodzina ) a polecilem im wejsc narazie w ochrone a potem lekko szalec.

postawili mi wczoraj koniaka :) wiec TFI pecznieja, tylko z gieldy beda chudly, puki sie to nie wyklaruje.

ale znowu bedzie ze tylko pisze :)
fularr / 83.19.91.* / 2006-03-09 13:00
normalny kalejdoskop
brydzia / 2006-03-09 12:54 / 10-sięciotysiącznik na forum
A na czym te TFI zarabiają te 30 %
Mógłbyś mi to wyjaśnić
brydzia / 2006-03-09 12:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
A na czym TFI zarabiają te 30 % na obligacjach
Mógłbyś mi to wyjaśnić
fularr / 83.19.91.* / 2006-03-09 14:26
do tej pory na akcjach. ale teraz mamy troszke dziwnie na gieldzie
fularr / 83.19.91.* / 2006-03-09 12:39
Instalacja technologiczna płonie w gdańskiej rafinerii. Z ogniem walczy osiem zastępów straży pożarnej.

"Trwa akcja gaszenia ognia, który wybuchł na jednej z instalacji technologicznych. W tej chwili z ogniem walczy osiem zastępów straży pożarnej" - powiedział PAP oficer dyżurny pomorskiej straży pożarnej.
romi / 83.16.184.* / 2006-03-09 12:51
już poszedł o ponad 1,2% w dół od wiadomości a razem dzisiaj pond-3%
biedny lotosik
Romi / 83.16.184.* / 2006-03-09 12:28
Super mni mci traci mam zamiar w to wejść jeczcze troszke i zakupuje.
Romi / 83.16.184.* / 2006-03-09 12:37
lotos pojdzie w dół bo rafineria sie zajarała właśnie sie pali
fularr / 83.19.91.* / 2006-03-09 12:38
pali sie pali
gabrik / 2006-03-09 12:28 / portfel / Wierny Forumowicz
tak sytuacja jest trudna do przewidzenia i nerwowa ale to co zaczynamy tu wypisywać to już farsa ,ilu ile ma ,czy to ma wpływ na giełdę itp.
Oczywiście że gdy zaczniemy grać na jakiejś średniej czy małej spółce wszyscy razem to możemy ją wywindować ale generalnie trzeba się pogodzić z tym że jesteśmy leszczami ,króliczkami czy jak tam zwał i to czy ktos ma 5000 czy 500 000.
CI co rozdają karty mają grubo więcej.
Mnie np. nie przeszkadza co piszą BATMAN o kontraktach lub inni tylko ci co zadają 100 pytań na które są odpowiedzi w odpowiednich miejscach w sieci.
fularr / 83.19.91.* / 2006-03-09 12:38
Marzenia o nowych szczytach hossy zostały chwilowo odłożone ad acta. Inwestorzy koncentrują się na bronieniu linii wsparcia niż pokonywaniu oporów.


Dotkliwe spadki nie dotyczą jednak wyłącznie Warszawy, bowiem odpływ kapitału dokonuje się na wszystkich rynkach wschodzących i nawet rodzime fundusze nie są w stanie nic poradzić. Do tego dochodzi przekonanie, że marzec jest zwyczajowo okresem dekoniunktury, które w rezultacie działa jak samosprawdzająca się przepowiednia. Jakby tego było mało, spada wartość złotówki, ceny surowców oraz większość indeksów giełdowych w Europie.

narazie odbijamy !
nemo / 83.5.20.* / 2006-03-09 12:46
czy ty juz naprawdę nie masz nic do powiedzenia od siebie, tylko na zasadzie kopiuj wklej , moze warto coś konstruktywnego napisać, a gdzie twój kolega orzeł co juz dał sobie spokój z giełdą, to by mu nawet na dobre wyszło, pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy