Forum Forum inwestycyjneForex

czy wzrost dolara do euro?

czy wzrost dolara do euro?

budzic / 2009-09-28 00:00
czy zamieszanie z Iranem jest dobrym i wystarczajacym elementem do wzmocnienia dolara. Według mnie jest to dobry moment na korektę indeksow giełdowych na fali niepokoju zwiazanego z rozwojem sytuacji z Iranem.A więc, korekta może nastąpić nie na zasadzie zanegowania dobrej perspektywy wychodzenia z kryzysu lecz mozna ją uzasadnić względami politycznymi. No zobaczymy szybko , bo już rano, tylko dlatego nad tym się "głośno" zastanawiam. Bo ocena tego faktu może mieć zasadnicze znaczenie na zachowanie giełd i walut
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-09-28 07:26 / Tysiącznik na forum
wg. mnie jest to techniczna korekta

Iran itp. to juz inna bajka ....mysle ze po odejsciu od tarczy i dogadaniu z ruskim ....USA metodami dyplomatycznymi bedzie próbował cos załatwic ew. zadyma w tym rejonie to pik OIL bedzie zdrowy i gospodary pogrąza sie jeszcze bardziej

Musza tak działac żeby ze strachu Izrael nie nacisnoł cyngla :)

a tak w zasadzie to mozemy sobie tylko gdybac............
sierota marycha / 2009-09-28 01:25 / Tysiącznik na forum

czy zamieszanie z Iranem jest dobrym i wystarczajacym elementem do wzmocnienia dolara

nie, wystarczajacym elementem do wzmocnienia dolara jest marka wody po goleniu jakiej uzywa Hillary Clinton
obiektyw / 2009-09-28 06:34
Myślę ,że ta marka to 'Levinsky"
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy