Forum TechnologieHi-Tech

Czy zostaniemy "kieszonkowym zombie"?

Czy zostaniemy "kieszonkowym zombie"?

Money.pl / 2012-08-20 12:49
Komentarze do wiadomości: Czy zostaniemy "kieszonkowym zombie"?.
Wyświetlaj:
Batnahakera / 31.178.10.* / 2012-08-21 23:20
Buhahaha "wąchający kartę ofiary" od razu powinien podać namiary na stronę z cudownymi rakotwórczymi zresztą okładkami po kilkadziesiąt zl które nie pozwalają wąchać karty i zrobić z posiadacza zombie.

Ja swoją kartę zbliżeniową noszę w słoiku po śledziach tak jedzie, ze żaden haker nie podejdzie aby wąchać moją kartę a jest taniej niż okładka od firmy autora tego tekstu!
tyjtyjtr5 / 77.115.130.* / 2012-08-24 11:26
Buhahaha, rakotwórcze... widać trolling na forum ma się dobrze.
Słoik po śledziach ? Czyżby warszawski słoik się odezwał, któremu brak pomysłu na własny biznes i wylewa frustracje przed ekranem ?
wojcher / 2012-08-20 22:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Oczywiście, że sponsorowany. ID Block System to firma Pana Kaczmarskiego (ten od inkasa i rejestru długów). Pozyskał chłopców z (trzeba przyznać) niezłym pomysłem w programie Dragons Den czy jakoś tak i trzepie kapuchę na ich pomyśle w zamian za wsparcie finansowe ich projektu i reklamę (czego przykładem jest powyższy artykuł) Oczywiście nic do Pana Kaczmarskiego nie mam (umie robić kasę i chwała mu za to), ale podpis ARTYKUŁ SPONSOROWANY jak najbardziej potrzebny. Mając taką informację niewątpliwie wyciąga się inne wnioski z tej lektury - ważne nie tylko to co jest napisane, ale również ten "tekst niewidoczny". A tak sam człowiek musi zwracać uwagę na takie, wydawałoby się, nieistotne informacje jak te: cyt. "Na podstawie przeprowadzonych przez ID Block Systems badań...", "...Lukas Grunwald, przebywający w Polsce na zaproszenie ID Block Systems.", czy wreszcie podpis autora artykułu "Piotr Nawrocki prezes firmy IdBlock". Czy ktoś zwrócił uwagę na te "drobne" szczegóły?
sdfsdfr44 / 77.252.252.* / 2012-08-21 09:20
Masz rację, ale z tego co widzę nie ma tutaj mowy o produkcie, który oferują. Mowa jest jedynie o rodzajach kradzieży. Jeśli temat ma być wiarygodny, to raczej źródło powinno być podane, a nie tylko sam tekst. Ktoś to w końcu sprawdził i markuje nazwą i nazwiskiem, to chyba wypada. W podobnym przypadku prawie wszystkie materiały ukazujące się w mediach powinny być oznaczone informacją "ARTYKUŁ SPONSOROWANY". Myśląc w taki sposób można wpaść w paranoję wszechobecnego sponsoringu. Bardziej wydaje mi się, że pisząc taki komentarz bardziej powodujesz reakcję, aby spojrzeć na stronę ID Block.
sdoijfsod / 77.252.252.* / 2012-08-20 14:34
niekoniecznie, z tego co widzę - żadnego product placement to tu nie ma, a jedynie opis metody ? kogo widzisz w roli sponsora ?
Baryłka12 / 2012-08-20 14:46 / Bywalec forum
Gdyby nie moja praca, to bym w ogóle nie mieszał sie z umowami, kontami i innymi bzdetami z bankami!! Czy mniej mam do czynienia z takimi instytucjami tym lepiej dla mnie!!

Najnowsze wpisy