Forum Spółki giełdowe GPW SA

Czystki w spółkach Skarbu Państwa. Jak zareaguje giełda?

Czystki w spółkach Skarbu Państwa. Jak zareaguje giełda?

Wyświetlaj:
hmmm* / 46.186.0.* / 2013-04-30 09:07
w Polsce mocno tanieją materiały budowlane, spadają ceny działek, obserwuje się również spadek cen innych towarów i usług . .
Koniec zbankrutowanej piramidy finansowej bankowości frakcyj / 178.36.158.* / 2013-04-30 08:57
Jen w górę, Nikkei w dół.

A to jemu zawdzięczaliśmy ostatnie odbicie zdechłego kota, kiedy wiadomo, że QE od wielu dekad nic im nie dało, tak samo jak Stanom czy strefie euro, tylko wpędziło ich w bankructwo.
canary wharf / 2013-04-30 09:14 / portfel / Tysiącznik na forum
NIKKEI to rosnie od pol roku BARANIE jeden, OSLE, od 9,000 do 14,000 pacan jeden
Wiem i rozumiem / 5.173.225.* / 2013-04-30 09:19

BARANIE jeden, OSLE

a SAM wczoraj (dobrze) radziłeś że z Kenem się NIE DYSKUTUJE, hehehhe:)) ale WIEM; człowieka po prostu TRAFIA jak się czyta ten kenowsko- goebelsowski zlepek prawd , pół-prawd i kompletnych bzdur....
canary wharf / 2013-04-30 09:22 / portfel / Tysiącznik na forum
no czasem nie moge wytrzymac :)) hehehe to tylko taka uwaga na marginesie zeby ktos sobie nie pomyslal (jakis nowicjusz co tou zaglada)
atelie / 94.42.189.* / 2013-04-30 08:33
Hiszpania 28% bezrobocie
Grecja 25% bezrobocie
Irlandia
Portugalia
Włochy
Cypr
Polska

gigantyczne zadłużenie, w stosunku do PKB na jednego mieszkańca jesteśmy liderem, największym dłużnikiem . . No ale skoro się ma na tronie GENIUSZA z SOPOTU, nie mylić Tales z Miletu, to czego można się było spodziewać ?

Pajdokracja wyniosła na polski tron człowieka, o którym ci co na niego głosowali nic nie potrafią powiedzieć, co robił zanim sie rozsiadł w ławach sejmowych, tylko tyle że malował kominy w jakiejś spółdzielni i że swoją fundację Dar Gdańska doprowadził do bankructwa.

Jak to zrozumieć, że taki "genialny projekt" jak UE GENERUJE DŁUŻNIKÓW ! wszystkie narody rozwijały sie przez setki tysiące lat, aż tu nagle potomkowie bandziorów z Auschwitz i Buchenwaldu wymyślili jak tu uzależnić od siebie Europę bez jednego wystrzału i udało się.
wladek sz. / 188.33.121.* / 2013-04-30 08:01
nie czystki a porządki to jest zasadnicza różnica... zmiana w fotelu prezesa grupy azoty to raczej konsekwencja działań rosjan i akcji z kwaśniewskim, oraz tego, że tarnów się tylko zadłuża, co skutecznie wykorzystują rosjanie, nowy prezes młodszy, lepiej zorientowany w aktualnej sytuacji bardziej da radę w tej skomplikowanej sytuacji, no bo czas najwyższy zacząć tworzyć ten chemiczny KGHM, a nie tylko o tym gadać
Etermit / 2013-04-30 07:48 / Tysiącznik na forum
wczoraj podjeżdżam na stację benzynową a tam kasjerka mówi, że mogę brać wszystko za darmo bo i tak nigdzie nie ma popytu na ropę a jej zapasy są rekordowe - no to uprasowałem 120l do 60l-wego baku i chyzia :) pojadę dziś na czip tuning, żeby mi maksymalnie zwiększyli zużycie paliwa, którego jak się okazuje już nikt nie potrzebuje bo wszystko zbankrutowało samo siebie
Śmieszne, jak to ma nie zbankrutować? / 5.173.225.* / 2013-04-30 08:14
Zbankrutowana piramida finansowa bankowości frakcyjnej zbankrutowała wszystko dookoła w tym też wiosnę; od razu pojawiło się zbankrutowane lato a ponieważ miejsca pracy na polach truskawkowych oddali Chińczykom a ci zjedli truskawki które mieli zebrać to zbankrutowali też plantatorów tych owoców. Truskawek nie więc . Zostały szypułki.
Śmieszne, jak to ma nie zbankrutować? / 5.173.225.* / 2013-04-30 08:16

Truskawek nie więc

Truskawek więc NIE BĘDZIE. a ja mówię prawdę a wy bredzicie!
Jak to ma nie zbankrutować? / 94.254.133.* / 2013-04-30 07:48
Była prezeska pgnige zbankrutowała samą siebie oraz wszystkich dookoła kupując wielkie bmw czym tylko powiększyła spiralę długów nie do spłacenia kiedy miejsca pracy oddali chinom a padające jedne po drugim zbankrutowane kostki domina obnażyły bezsens bankowości frakcyjnej kiedy wszystko w koło bankrutuje a spekulanci nie mają na uzupełnienie depozytów.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Etermit / 2013-04-30 07:44 / Tysiącznik na forum
u mnie dziś znowu nie ma prądu i gazu bo się zbankrutowały
pucio378 / 89.66.13.* / 2013-04-30 07:43
Giełda nie zareaguje wcale, bo poziom kompetencji się nie zmieni. Następuje jedynie wymiana kolegów i koleżanek starego ministra na kolegów i koleżanki nowego. W obsadzie dobrze płatnych stanowisk państwowych obowiązuje zawsze to samo kryterium - kryterium towarzyskie.
USA_man / 94.154.97.* / 2013-04-30 00:11
Pamiętacie Panią prezes PGNiG Grażyna Piotrowska-Oliwę, która qupiła najnowsze BMW 7 X drive, bo roczny merc klasy E był niedobry dla niej?
Też ją rudy odwołał. eheeh.
canary wharf / 2013-04-30 07:21 / portfel / Tysiącznik na forum
zupelnie nie rozumiem jakim cudem ktos po szkole muzycznej zostal prezesem pegnigu to po prostu moze sie zdarzyc tylko u nas, no ale co sie dziwic jak ministrem sportu zostala osa czy jakas mucha ktora wogole nie ma pojecia o wyobrazeniu....... smutne to i niestety prawdziwe
m54 / 79.186.81.* / 2013-04-30 07:35
Podobno wsadził ja ta "muzyczkę" na to miejsce prezesa pegnigu Mikołaj Budzanowski były minister skarbu z zawodu archeolog
ps.może to i dobrze że archeolog styropianowy peel to juz trup ekonomiczno-polityczny a ten archeolog moze zachowa cos dla potomnośći
canary wharf / 2013-04-30 08:06 / portfel / Tysiącznik na forum
MASAKRa tutaj juz sie nic nie zmieni :/ nawet nie wiedzialem ze ten buzonowsi jest archeltypem, masakroza, zgroza
menda2 / 83.26.104.* / 2013-04-30 06:38
Podobno chodziło o to, że Merc z napędem na tylną oś źle się prowadzi w zimie :-P
2 3 4 5 6 7
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy