Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dalszy ciąg konsolidacji

Dalszy ciąg konsolidacji

Money.pl / 2006-02-23 19:58
Komentarze do wiadomości: Dalszy ciąg konsolidacji.
Wyświetlaj:
orzeł / 2006-02-23 22:06 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Słuchajcie Drodzy pisacze i czytacze!
NIE RAZ I NIE DWA STROKE PISAŁ O METODZIE NA TO COŚ! IGNORUJCIE NIE PISZCIE NIC ! ODPOWIEDŹ NIC NA NIC ! MIJAJCIE IGNORUJCIE I JAK TAM TO JESZCZE NAZWAĆ MOŻNA ! PROSZĘ OD TEJ CHWILI STOP ! ZERO KOMENTARZY POD TYM CZYMŚ ! UFFFF
agat123 / 83.30.98.* / 2006-02-23 22:09
Popieram w 100%!!!!!
EDiS / 83.11.53.* / 2006-02-23 21:26
Polnord- Emisja 5 mln Akcji serii F . PP-31.03.2006.
0,732 PP uprawnia do objęcia 1 akcji serii F
euroent / 83.11.140.* / 2006-02-23 20:51
Zarząd Spółki Capital Partners S.A. informuje, że w dniu 23 lutego 2006r. otrzymał zawiadomienie od Prezesa Zarządu Pana Pawła Bali o zbyciu przez niego w pakietowej transakcji pozasesyjnej 100.000 akcji Emitenta. Transakcja rozliczona została w dniu 21 lutego 2006r. Łączna cena sprzedaży wyniosła 7.400.000,00 zł.
W dniu 20 lutego 2006r. Pan Paweł Bala ("Zobowiązany") zawarł z instytucją nabywającą powyższe akcje ("Uprawniony") umowę, na mocy której Uprawniony w okresie od 30 czerwca 2006 roku do 30 lipca 2006 roku może złożyć Zobowiązanemu żądanie nabycia przez niego wszystkich akcji po cenie sprzedaży powiększonej o określony w umowie koszt pieniądza.

sam nie wiem co o tym myśleć?
ATX / 213.134.160.* / 2006-02-23 21:10
Z balona wkrótce ujdzie powietrze. I niech nikt na tym forum nie pyta co zrobić z tymi akcjami. Jak się płaci 600zł za 1zł wartości księgowej to trzeba mieć niewporządku pod sufitem.
zorro / 212.76.33.* / 2006-02-23 21:59
Nikt z nich się nie będzie o nic tutaj pytał, bo im komornik zabierze kompy i nie będą mieli nawet na opłacenie stałego łącza.
strokuś / 2006-02-23 19:58 / Uznany Bywalec forum i giełdy
Mam prośbę do stałych bywalców - olejcie te komentarze o naganianiu itp.
Ci którzy znają Was od dawna i tak wiedzą swoje, a Ci którzy Was szkalują i tak przez Wasze odpowiedzi się nie zmienią.
Jak ktoś wierzy, że można na spółce poprzez posty na forum wygenerować ruch na ponad 5 mln zł to jest na tyle mało rozsądny, że żadne tłumaczenie nic nie pomoże.
A czy bardziej godny jest zaufania Hajdi czy p. Daniel Gąsiorowski, który podpisuje się imieniem, nazwiskiem i marką money.pl?
Może na nowej osobie marka robi większe wrażenie, niż jakiś tam Hajdi.
Ale gdyby ta osoba była rozsądna to sięgnęłaby do funkcji Szukaj na forum i zobaczyła jak bardzo się myli w swoich ocenach.
Nie traćmy więc czasu i róbmy dalej swoje. Piszmy co kupujemy, co sprzedajemy, czym się interesujemy.

Puściłem dzisiaj wariata i ustawiłem się w południe po interię, ale do 27.5 już nie chciała wrócić, zabrakło 10gr.
Ktoś pytał o pizzę - moim zdaniem 2006 to będzie rok pizzy. Ludziska co raz więcej zarabiają, co raz więcej poza domem. Turystyka rośnie.
Ptasia grypa już pukała wcześniej i nic z tego nie było. Co najwyżej nieznacznie niższe koszty dla kfc.
Mój portfel stoi głównie na prezerwatywach, czekoladkach i pizzy właśnie. Do tego biżuteria, sprzątaczki, trochę informatyki, wódeczki i leki (kolejny miesiąc najwyższych wzrostów w sprzedaży detalicznej).
ps. pisałem że zetkama zleci do 18 ale że tak szybko to nie przypuszczałem :-)
orzeł / 2006-02-23 20:27 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Przyglądanie się z boku pomaga drogi dawco rozsądku :)
ja nie będę się powtarzał co mam bo podawałem wczoraj i piszę czas, cały natomiast siła idmu mnie przeraża !
miłe zaskoczenie na bytomiu (przyznam szczerze troszkę trwogi było jak zbliżał się do 15,5 teraz coby tylko nie wyrysował drugiego ramienia :(
gumek ci u mnie dostatek toże
sprzątaczki mam i nie oddam byle komu:)
atm mocny papier i mam wrażenie że stówka będzie go raczej ciągnęła a nie odpychała (ale to mój zwariowany optymizm mi raczej podpowiada)
stalprofil dziś widziałem po 13 (ale tylko w wyobraźni swej) jak się okazało
ibsys - nic nie jestem w stanie napisać (pomóżcie:)
mni bez komentarza (jak na dziś wystarczy nawet mni :)
variata spuszczam sukcesywnie (kawałkuje mi się łobuziak) reszta później bo mnie mój mały człowiek odciąga od kompa :):):)
Dragon / 83.11.161.* / 2006-02-23 21:38
Ja też mam mały problem z Isysem. Kupowałem po 0,86zł nie spuściłem na górce może to i lepiej bo przecież firemka staje pomalutku na nogi, całekiem podobają mi się plany na ten rok i chyba gorzej być nie może władze chcą oddłużać i porządkować dobytek, a blisko co trzecia inf wypływająca z firmy traktuje o zawarciu kolejnej znaczącej umowy. Ja osobiście będę się przyglądał bliżej sp i czekam na raport...
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy